{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете си мнението за тази ситуация! - cvete80  (Прочетена 77233 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 15, 2010, 14:33:55 »
Раздели ТемаНагоре

Грамовете посочени от мен и Барбарона са дадени като пример.
О.к. Може и 500 кг. да тежи, няма значение.
Важното е авторката на темата да види, има ли разлика между теглото, обозначено от пощенската служителка при предаване на плика, колета, пакета и това при получаването му.

Препоръчани пощенски пакети редовно биват вземани срещу подпис от майка ми, съпруга ми, съседа ми, въпреки че са адресирани до мен....
Случвало се е приятелка да ме помоли като ходя до пощата да взема и неин пакет. Получих го след като представих известието на чийто гръб бяха данните от мойта лична карта и нейния подпис т.е. пълномощно! Също така нейната и мойта лична карта за сверка! Пратките ми се носят вкъщи и единствените хора, които могат да ги получат без да им искат пълномощно са вкъщните. Пощальонките вече ни познават и знаят, че щом е някой от вкъщи няма проблем!
От бележката нищо не се разчита, а разбира се, че в пощата има архив - едно копие остава при тях. Нямам идея колко дълго се пазят, но ако продавачката има интерес да се защити може да отиде и да пита.
" Отивам в нашата поща,да питам как след като е препоръчан пакета го дават на някого друг,а той пощальона се подписал от пощата вместо мен ,дошъл до адреса ми,нямало ме е и го оставил на съседката."
Ето това ме навежда на мисълта, че пратката е била обикновена, а не препоръчана. Точно това се случва с обикновените писма и пратки. Доставят се на адрес и пощальона повече няма ангажимент!
Ами аз много от пакети не разбирам , но като показах снимка на мод ми каза че  ебил препоръчан,после ще кача снимка да видите и вие
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 15, 2010, 14:34:43 »
Раздели ТемаНагоре

Този часовник трябва да е от перце, след като тежи само 60 грама... Най вероятно  плика е бил празен. Да ти върне парите. А пише ли колко са пощенските разходи? Така пак може да разбереш горе долу дали казва истината, в смисъл ако ти е казала една сума, а сега ти снима бележка за друга.

не ей това е че няма и цена
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 15, 2010, 14:35:20 »
Раздели ТемаНагоре

А в пощата на изпращача не пазят ли архив или нещо от сорта ? Така може да се провери ......ако на човек му се занимава
И последно, като не пази бележката, как я е снимала Huh? Нещо се обърках
ами оригинална бележка не пазела,била взела дубликат(това което качих като снимки,на което 1во-не се вижда,2ро-няма печат и 3-то няма дата,аз точно това исках дай обясня и на нея,как като не  е приключила сделката и не е получила потвърждение от мен за стоката е хвърлила бележката??А тази бележка я била снимлала от книгите им,обяснява ми някакви неща ,абе....Sad
абе.....давай ника Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 15, 2010, 14:36:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ама откъде е тази снимана бележка,нали тя не я пази?И да,там където са отметките трябва да има цени,откъде е изровила тая бележка Shocked Плюс това в пощата пазят копие от документите,нали ги пишат през индиго..
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 15, 2010, 14:40:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ама откъде е тази снимана бележка,нали тя не я пази?И да,там където са отметките трябва да има цени,откъде е изровила тая бележка Shocked Плюс това в пощата пазят копие от документите,нали ги пишат през индиго..
да и аз това я попитах и тя ми отговори,че снимката е направена на книгата,но на мен ми се вижда като химикал(не съм сигурна),после я помолих да им обясни ситуацията в пощата,понеже майка й била управител или нещо такова в една от пощите,и да ги помоли да й издадат дубликат на бележката с цена,с дата и с грамаж,което мен най много  ме интересува.Също така й казах,да снима по отдалеко за да се види на снимката,че наистина снима от книгата,но всичко свърши до там,уж нормално си говорихме,разменихме си скайповете,след дълги писания уж каза,че не й се занимава и щяла да ми пусне парите,но пари така й няма,а вече даже и не ми отговаря на съобщенията.Казах й че ще пусна тема,още даже преди една седмица,но....
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 15, 2010, 14:42:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ама откъде е тази снимана бележка,нали тя не я пази?И да,там където са отметките трябва да има цени,откъде е изровила тая бележка Shocked Плюс това в пощата пазят копие от документите,нали ги пишат през индиго..
да и аз това я попитах и тя ми отговори,че снимката е направена на книгата,но на мен ми се вижда като химикал(не съм сигурна),после я помолих да им обясни ситуацията в пощата,понеже майка й била управител или нещо такова в една от пощите,и да ги помоли да й издадат дубликат на бележката с цена,с дата и с грамаж,което мен най много  ме интересува.Също така й казах,да снима по отдалеко за да се види на снимката,че наистина снима от книгата,но всичко свърши до там,уж нормално си говорихме,разменихме си скайповете,след дълги писания уж каза,че не й се занимава и щяла да ми пусне парите,но пари така й няма,а вече даже и не ми отговаря на съобщенията.Казах й че ще пусна тема,още даже преди една седмица,но....
Всъщност започва да ми се изяснява - мацката си прави каквото иска, а мама - управителката замзва след нея
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 15, 2010, 14:45:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ама откъде е тази снимана бележка,нали тя не я пази?И да,там където са отметките трябва да има цени,откъде е изровила тая бележка Shocked Плюс това в пощата пазят копие от документите,нали ги пишат през индиго..
да и аз това я попитах и тя ми отговори,че снимката е направена на книгата,но на мен ми се вижда като химикал(не съм сигурна),после я помолих да им обясни ситуацията в пощата,понеже майка й била управител или нещо такова в една от пощите,и да ги помоли да й издадат дубликат на бележката с цена,с дата и с грамаж,което мен най много  ме интересува.Също така й казах,да снима по отдалеко за да се види на снимката,че наистина снима от книгата,но всичко свърши до там,уж нормално си говорихме,разменихме си скайповете,след дълги писания уж каза,че не й се занимава и щяла да ми пусне парите,но пари така й няма,а вече даже и не ми отговаря на съобщенията.Казах й че ще пусна тема,още даже преди една седмица,но....
Всъщност започва да ми се изяснява - мацката си прави каквото иска, а мама - управителката замзва след нея
незнам какво прави,но не вярвам ако обясни ситуацията да не й дадат копие от бележка за да докаже.А зтова й казах и на нея,защото тя все ми вика 'какво искаш от мен?",отговара ми е все един и същ,че искам да ми докаже ,че не е винован,ако го направи ще се извиня,ако наистина е пуснала часовника,както твърди и ми докаже грамаж,различен от теглото на плика
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 15, 2010, 14:48:32 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,ясно е какво става!Че тя може да си вземе един кочан бележки от майка си и да си "праща колети" наляво-надясно,после да си драска бележките,да ги снима и ХОП! получава си парите,ама стока никаква. (evil3)Това е както в училище си пишехме сами бележките за отсъствията,защото на една приятелка майка й е лекарка Cheesy Изобщо не й се връзвай според мен,никакъв часовник не е пращала явно и си е написала сама всичко,то затова е толко "достоверно" (evil7)
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 15, 2010, 14:49:09 »
Раздели ТемаНагоре

мога да покажа пакета,за да се види че няма цена и грамаж,но ще се видят данните,ако администратор или модератор преценят ще пусна снимки
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 15, 2010, 14:49:55 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е момичето?
При нас в София всичко се вкарва в компютър- от пощенския запис до изпращането на колет или препоръчано писмо.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 15, 2010, 14:50:43 »
Раздели ТемаНагоре

Помоли дамата да си вземе дубликат на бележкат, издават ги веднага. Само трябва да представи ЛК и да каже на коя дата е пуснат плика. Ако има възможност да помоли да и сканират бележкат (или на ксерокс) и така по лесно ще се разчете. Ако не да направи няколко снимки на бележката ако се наложи и на всяка написана дума. така по лесно ще се разбере в кого е проблема.
Едно питане: на плика който си получила имали бележка с баркод?
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 14:53:22 от daiido » Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 15, 2010, 14:51:43 »
Раздели ТемаНагоре

Хехе,ясно е какво става!Че тя може да си вземе един кочан бележки от майка си и да си "праща колети" наляво-надясно,после да си драска бележките,да ги снима и ХОП! получава си парите,ама стока никаква. (evil3)Това е както в училище си пишехме сами бележките за отсъствията,защото на една приятелка майка й е лекарка Cheesy Изобщо не й се връзвай според мен,никакъв часовник не е пращала явно и си е написала сама всичко,то затова е толко "достоверно" (evil7)
аз й казах точно това което си написала тук  Smiley,че такива бележки и аз мога да си взема от пощата и да си ги попълня,тя ми казва,че не може,казах й ок,тогава къде  е датата и печата на бележката,снимах й моя др бележка от пакет който съм пращала,еми няма нищо общо  стая бележка,показах й даже,ама момичето не та не!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 15, 2010, 14:53:55 »
Раздели ТемаНагоре

Помоли дамата да си вземе дубликат на бележкат, издават ги веднага. Само трябва да представи ЛК и да каже на коя дата е пуснат плика. Ако има възможност да помоли да и сканират бележкат (или на ксерокс) и така по лесно ще се разчете. Ако не да направи няколко снимки на бележката ако се наложи и на всчка написана дума. така по лесно ще се разбере в кого е проблема.
Едно питане: на плика който си получила имали бележка с баркод?
аз й казах вече няколко пъти,понеже разговарях с black.angel и тя ми каза точно това да й кажа,но бележки не получих.А на плика има баркод -да!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 15, 2010, 14:54:34 »
Раздели ТемаНагоре

От къде е момичето?
При нас в София всичко се вкарва в компютър- от пощенския запис до изпращането на колет или препоръчано писмо.
не е от София Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 15, 2010, 15:00:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ако има бар код, Отиваш до пощата и те могат (друк е въпроса дали искат) да ти направят сверка, за самото изпращане. Колко е струвало, килограми и т.н. всичко което е било попълнено в бележката първоначално от продавачката.
Активен


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: