{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Отглеждате ли цветя?
Да - 62 (83.8%)
Не - 5 (6.8%)
Искам, но нямам време или място - 7 (9.5%)
Общ брой гласове: 73

Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отглеждате ли цветя?  (Прочетена 22173 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 31, 2010, 13:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз  снощи си натъпках цветята в къщи,че навън вече е много студено SmileyА от градината ми нищао не остана,затрупана е от гадната шума  (dew7)





Активен

plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 06, 2010, 20:08:52 »
Раздели ТемаНагоре

О, това ми е хобито, имам китайски рзи, драцени, дефинбахии, теменужки, , палма, ктенанте и др. Мъжо е рибар, а аз цветар.
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 14:58:22 от plamcho » Активен
vasilka76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 10, 2010, 23:39:06 »
Раздели ТемаНагоре

otglejdam vodni palmi ot godini.....
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.
Връщам стока неотговаряща на описанието.
Моля да бъда извинена, ако забравя да гласувам и смело напомняйте да го направя.
Поради студеното и лошо време ще пращам записи във вторник и петък - освен, ако не сме се разбрали допълнително.
Весел шопинг на всички!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 10, 2010, 23:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

Дали фикусът, бегонията и мушкатото ми ще оживеят до утре на минусовите температури  (what1)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #34 -: Декември 11, 2010, 07:10:42 »
Раздели ТемаНагоре

Дали фикусът, бегонията и мушкатото ми ще оживеят до утре на минусовите температури  (what1)
Shocked Shocked Shocked,отпиши ги
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 11, 2010, 07:33:18 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си отглеждам няколко в къщи защото няма повече място. Наскоро бях понесла да купувам още един цветарник, но ...... забраниха ми повече цветя в къщи. Имам около 12 саксии с най-различни цветя.

Поли, видях в снимките ти азалия. Подариха ми я лятото за РД, беше прекрасна, отрупана в цвят, като твоята, красота. Поливах си я всеки ден, слагах и лимон защото четох, че обичала киселинна почва, какво ли не правих .... сега от саксията стърчат само едни тънки пръчки и това е, не смея да я изхръля продължавам да я поливам, но май от това цвете повече няма да стане, ти как я гледаш? Някакъв съвет?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #36 -: Декември 11, 2010, 10:42:09 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си отглеждам няколко в къщи защото няма повече място. Наскоро бях понесла да купувам още един цветарник, но ...... забраниха ми повече цветя в къщи. Имам около 12 саксии с най-различни цветя.

Поли, видях в снимките ти азалия. Подариха ми я лятото за РД, беше прекрасна, отрупана в цвят, като твоята, красота. Поливах си я всеки ден, слагах и лимон защото четох, че обичала киселинна почва, какво ли не правих .... сега от саксията стърчат само едни тънки пръчки и това е, не смея да я изхръля продължавам да я поливам, но май от това цвете повече няма да стане, ти как я гледаш? Някакъв съвет?
мацо,азалията при мен също вирее само лятото Cheesy,отчупи едно стръкче да видиш дали е жилава,ако се чупи лесно и сухо я отпиши...до година нова, и така си гледам аз азалия  Cheesy,страшно претенциозно цвете е,не е за всеки дом Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 12, 2010, 13:19:37 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си отглеждам няколко в къщи защото няма повече място. Наскоро бях понесла да купувам още един цветарник, но ...... забраниха ми повече цветя в къщи. Имам около 12 саксии с най-различни цветя.

Поли, видях в снимките ти азалия. Подариха ми я лятото за РД, беше прекрасна, отрупана в цвят, като твоята, красота. Поливах си я всеки ден, слагах и лимон защото четох, че обичала киселинна почва, какво ли не правих .... сега от саксията стърчат само едни тънки пръчки и това е, не смея да я изхръля продължавам да я поливам, но май от това цвете повече няма да стане, ти как я гледаш? Някакъв съвет?
мацо,азалията при мен също вирее само лятото Cheesy,отчупи едно стръкче да видиш дали е жилава,ако се чупи лесно и сухо я отпиши...до година нова, и така си гледам аз азалия  Cheesy,страшно претенциозно цвете е,не е за всеки дом Smiley

 (dew7)  чупи се, малко трудно но се чупи.
Чудя се дали да не извадя корените да видя как са, ако те са живи няма ли да тръгне лятото? Да си я оставя все пак до тогава.  Sad
И как може да е изсъхнала, аз я давих във вода.
А като ми я подариха веднага влзох и прочетох, че наистина е много капризно цвете. Че тя цялата му красота трая няма и месец и толкова. А беше голям, хубав храст.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #38 -: Декември 12, 2010, 17:06:45 »
Раздели ТемаНагоре

еми да тя не обича давене или сухо,абе не се наемай да гледаш такъв дзвер,зимата особено трябва да и баеш на азалията да белким не изсъхне.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 13, 2010, 22:32:09 »
Раздели ТемаНагоре

еми да тя не обича давене или сухо,абе не се наемай да гледаш такъв дзвер,зимата особено трябва да и баеш на азалията да белким не изсъхне.

Ще я подържа още малко и ако ми потрябва място на цветарника може и да се разделя с нея. Просто ми е много сантиментален спомен, но наистина е супер капризна, как ги поддържат като ги продават не знам.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #40 -: Декември 14, 2010, 08:36:49 »
Раздели ТемаНагоре

еми да тя не обича давене или сухо,абе не се наемай да гледаш такъв дзвер,зимата особено трябва да и баеш на азалията да белким не изсъхне.

Ще я подържа още малко и ако ми потрябва място на цветарника може и да се разделя с нея. Просто ми е много сантиментален спомен, но наистина е супер капризна, как ги поддържат като ги продават не знам.
поддържат ги с химикали,за да са свежи с търговски вид  Wink,пък ние в къщи само с водичката не става Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
krissie
веган - суровояд
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


там преди сто лета...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 17, 2010, 10:43:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мда , много обичам да ми е зеленко . Имам си пет палмички , едната е нулинка около метър и десет , безмалко да остане без листа милата покрай малката ама и намерих по височко местенце на един шкаф .Другите са  вашингтония и кикас / ного бодливо растенийце ама мъжо ми го подари и няма как да го уморя милото  Cheesy имам и двекокосови палмички стигат ми до тавана вече ,и ще трябва да се местим в някой замък заради тях  Cheesy  Имам и авокадота доста , много ги обичам и като ги изям винаги си дупвам костилките и те винаги покарват  Cheesy
Иначе другите са банални слонски уши , розички имам и ройдо малко още , и разни пълзящи зелениики с малки цветове дето не съм се и замисляла как се казват  Roll Eyes , а и едно цвете от баба -  три сестри май се казваше с дълги плутни листа и от едно съцветие излизат трицвята много красивички ...
Подарих на свекърва ми тази година доста от цветята си , имаше сватба зълвата и искаше да и било красиво у тях , а тя ги умори за няколко седмици  Shocked  , ама какво да се прави като не вире нищо около нея  Tongue   

Иначе на вилата е с много зеленийки - много ми е видоко и се чудих дали ще се хване нещо въобще , но каквото сложих всичко ми стана , около цялата мрежа съм засадила здравец , много невен , и то целогодишно там няма и смиъл да се сади нещо винаги е пълно с цветя аз само си ги оформям както си пожелая



Не съм качвала отдавна снимки и сега това смятам да направя , като намеря цветенцата ще ги споделя с вас
Активен
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 19, 2010, 22:03:07 »
Раздели ТемаНагоре

Част от моите цветя Smiley
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 19, 2010, 22:18:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ето и останалите
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 19, 2010, 22:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

..и още
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: