{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ мамчета !  (Прочетена 6759 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 14, 2010, 08:27:39 »
Раздели ТемаНагоре

Момчето  ми е на 2 годинки и  от 2 седмици повръща САМО НОЩЕМ ! през деня му няма нищо спокоен си е не повръща,вечер като го сложа да спи и по някое време се събужда повръща(и то не малко) на 2-3 пъти и пак си заспива! и така на другата вечер пак...  понеже изкара вирос със  къртеща кашлица и хрема и като ходихме по доктори, те казваха,че повръща защото го давели храчки... но сега вече няма хрема  няма и почти кашлица а продължава да повръща  Sad  другото което ме притеснява е че забелязвам че стомаха му е станал доста надут! незнам защо така... направо е голям ! вчера пак го водих при личната и и викам че стомаха му ми се вижда надут,и искам да ми даде направление за някакъв преглед на стомаха му,тя го натисна от тук,от там и вика нищо му няма на стомаха няма смисъл от прегледи... и сега незнам какво да правя .... снощи пак повърна. моля ви ако някоя мама има на представа какво може да е това да ми каже,че вече взех да се плаша.благодаря предварително
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2010, 08:35:23 »
Раздели ТемаНагоре

здравей, незнам от какво може да е, но щом личната не ви е назначила никакви изследвания, направете на частно поне един ехограф на стомахчето... за твоя успокоение. А иначе, даваш ли му нещо против повръщането? :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2010, 08:46:35 »
Раздели ТемаНагоре

ами не... нищо не съм му давала за повръщане защото лекарите ми казват че повръщал от кашлицата... от храчките... а той вече няма кашлица а продължава да повръща и стомаха му е подут като балон... много се притеснявам 
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2010, 08:48:24 »
Раздели ТемаНагоре

polincheto88 аз бих отишла отново при личната за направление и ако не ми даде го водя някъде на частно.Дори само за твое успокоение е добре да го заведеш.Но това подуто коремче не ми звучи като да е от храчки, не знам.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2010, 08:48:57 »
Раздели ТемаНагоре

Храчки ли повръща или храна, или и двете?
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2010, 08:49:49 »
Раздели ТемаНагоре

  И аз бих те посъветвала да отидеш на гастроентеролог.
Явно е нещо безобидно, което се е появило , като следствие от прекарания вирус.
Специалист най-добре ще каже, джипитата не са много за вярване Sad( казвам го от горчивия опит  с ОПЛ). Ние 3 години ходехме по мъките едва ли не всяка седмица ( фарингити, ангини) и според ОПЛ- не били виновни сливиците, за което аз се съмнявах. Накрая отидох при УНГ( не, че не бяхме ходили, но този път намерих добър специалист). И какво се оказа-сливиците му бяха в ужасно състояние-целите на някакви гнойни тапи , които са причина за честите ангини и т.н. Веднага ги махна( и трите) сливици и от тогава сме ОК Smiley.
Така, че, просто заведи детенцето при специялист. Това е моят съвет. Успех и пиши непременно
 Kiss
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2010, 08:51:13 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение е че обезателно трябва да си го заведеш на частно да го погледнат щом на личната и се свиди направление  (devil3) толко случаи има сега на лекарски грешки и недоглеждане че ме е страх само да си помисля.Скоро имах случаи на мои приятел след катастрофа го карат в болница,преглеждат го и нищо му няма,закараха го в къщи и след час време почина-направиха му аутопсия и казаха че е имал плевмония на което не вярвам понеже преди това си беше здрав.Нямам думи Lips Sealed Моята кукла е недоносена и когато исках направление за други специялисти личната все ми казваше че не вижда причина да я вода но аз си настоявах и тя ми даваше.А също знам че и няма право да ти отказва след като проблема продължава за това утиди при нея ако трябва мъж ти нека дойде с вас и си настоявайте за направление -НЯМА право да отказва
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2010, 08:52:03 »
Раздели ТемаНагоре

ами храна повръща... храчки май няма...
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2010, 08:56:54 »
Раздели ТемаНагоре

ние вчера като ходихме тя ми каза ако пак повръща да идем в петък пак при нея .. и ето че той снощи пак повърна и съм сигурна че и тази вечер ще повърне ... незнам защо така му е надут стомаха... дали е възможно нещо да е глътнал и то да го дразни и да го кара да повръща? и да попитам тая ако не ми даде направление,ако аз го водя на   частно при какъв лекар трябва да отидем?
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2010, 08:57:27 »
Раздели ТемаНагоре

Задължително го заведи на лекар - плати ,но го заведи. Аз така бих направила-не бих чакала изобщо.
На екограф, пусни му изследвания-всичко ,което трябва :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2010, 08:58:08 »
Раздели ТемаНагоре

ами храна повръща... храчки май няма...

Заведи го пак при личната, кажи и че повръща всяка вечер храна а не храчки и искай направление за пълни изследвания. Ако ти откаже, може да се оплачеш в последствие в лекарския съюз. Просто настоявай за направление.
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2010, 08:58:34 »
Раздели ТемаНагоре

определено няма да е от кашлица, щом повръща храна...
нещо от стомахчето ще да е.
гастроентеролог мисля се нарича специалиста по коремната област...
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
polincheto88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


моето малко момченце

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2010, 09:02:24 »
Раздели ТемаНагоре

екограф и гастроентеролог едно и също ли е?
Активен

коректна съм и очаквам същото от ваша страна! при интерес пишете на лични! за непознати за мен потребители при кокупка над 10лв,предварително плащане! желая ви здраве !
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2010, 09:03:50 »
Раздели ТемаНагоре

Мене ако питаш,раздразнила се е стомашната лигавица от предходното заболяване и лекарствата(може да е по чувствителна)Щом се подува,направи една диета за стомах.Само леки храни,препечена филийка с кис мляко,варен картоф,чайчета от мента и жълт кантарион(с мед)вместо вода....сутрин на гладно по 1 кафяна лъжичка мед....и ще се успокои.Гастритите,колитите се ОБАЖДАТ нощем!Никакви кремчета и манджи!Ябълките също са противопоказни.Леки масажчета по коремчето.
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2010, 09:04:06 »
Раздели ТемаНагоре

екограф и гастроентеролог едно и също ли е?



Не не е едно и също.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: