{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А колко време чакате да ви изпратят нещо?  (Прочетена 13736 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 16, 2010, 20:07:49 »
Раздели ТемаНагоре

И тук да се включа,аз нямам претенции след колко време ще ми пуснат нещото,стига да не е нещо спешно.На този принцип съм защото,аз самата доста често се бавя с пускането на пратки,не нарочно разбира се и не защото така ми е скимнало.Аз затова даже си написах на подписа,че ходя 1 път до пощата в седмицата.Даже сега трябваше да пусне едно яке,първо нямах време,после намерих време отивам до пощата,но ми казват че няма как да ми го пратят,защото нямат такава голяма кутия,а в хартия щяло да се скъса,но и аз нямам кашон,така чеако мамата не се е отказала,ще го пусна утре SadМожеби има и други като мен,които немогат да ходят често до пощата
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 16, 2010, 20:49:04 »
Раздели ТемаНагоре

да не говорим за мен.прочетете ми профила...забравям на кого какво съм обещала...отивам в пощата,забравила съм записа приготвен,а нямам адрес на лист
забравяла съм дори пакетите Cheesy
като прибавим факта,че събирам по 1-2 чанти за отиване или 1 на 2седмици....и аз като забравя,и ето ти 1 м.
ако отида по-често-ще има пенсии,опашки,няма бланки,касовия се развалил.........
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 01, 2010, 07:03:42 »
Раздели ТемаНагоре

С една мама се разбрахме на лични за определена сума и тя каза, че ще ми я прати предварително, дори съм и приготвила нещата и чакам запис.Понеже никоя от двете страни не е излъгана и сделка все още няма, но сме се разбрали на лс и съм писала вече продадено, некоректното в случая, че не ми е писала на лс защо се бави, а влизала в сайта.Ако няма възможност да прати сумата нека каже, ще я разбера, но от уговорката ни мина цяла седмица почти.Тук не става въпрос за сума, а за отношение
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 07:10:21 от gitadam » Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 01, 2010, 07:27:58 »
Раздели ТемаНагоре

С една мама се разбрахме на лични за определена сума и тя каза, че ще ми я прати предварително, дори съм и приготвила нещата и чакам запис.Понеже никоя от двете страни не е излъгана и сделка все още няма, но сме се разбрали на лс и съм писала вече продадено, некоректното в случая, че не ми е писала на лс защо се бави, а влизала в сайта.Ако няма възможност да прати сумата нека каже, ще я разбера, но от уговорката ни мина цяла седмица почти.Тук не става въпрос за сума, а за отношение
В такива случаи за задържане  на обявата''Продадено'',слагам неутрална оценка....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 01, 2010, 07:58:57 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен,аз съм от много скоро тук,но въпреки това продадох вече нещо и аз.Беше петък вечер и казах,че в събота и неделя няма да излизам за да и пратя пакета и се разбрахме в понеделник сутрин рано-рано и така и стана.Купих сега в петък за малкото съкровище ботушки и мамчето ми каза,че в събота сутрин ги пуска.След това ми писа и днес,утре ги чакам.Аз съм такъв човек,че обичам де речено всичко на момента или поне на другия ден.За това не ми се случва да забравя и смятам,че така е най-добре.Лек Ви ден.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 01, 2010, 08:37:05 »
Раздели ТемаНагоре

С една мама се разбрахме на лични за определена сума и тя каза, че ще ми я прати предварително, дори съм и приготвила нещата и чакам запис.Понеже никоя от двете страни не е излъгана и сделка все още няма, но сме се разбрали на лс и съм писала вече продадено, некоректното в случая, че не ми е писала на лс защо се бави, а влизала в сайта.Ако няма възможност да прати сумата нека каже, ще я разбера, но от уговорката ни мина цяла седмица почти.Тук не става въпрос за сума, а за отношение

Някъде в правилата пишеше че за покупко- продажба се счита, когато сте се уговорили на лични и сте си разменили адресите,т .е не е задължително да сте изпратили пакета/ парите. Потърси го. Така за мен е правилно. В този случай може и отрицателна да сложиш, ако прецениш Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 01, 2010, 08:59:41 »
Раздели ТемаНагоре

О,аз вече свикнах,да ми обещават(пишат на лични),че ще пуснат зпис еди кога си,а да си остана с чакането! CheesyДори въобще не питам,какво става:пусна ли, непусна ли Lips Sealed А обявата я отбелязвам като ми пишат ПУСНАХ ГИ Smiley....Подминавам ги и това е  WinkОпределено ТЕ губят Cheesy
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 01, 2010, 09:18:04 »
Раздели ТемаНагоре

аз ходя сутрин преди работа до пощата само тогава мога когато имам адрес пращам още на другия ден запис не изпращам без да съм получила пакета в някои случаи изпращането става в един ден
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 01, 2010, 09:35:21 »
Раздели ТемаНагоре

ако въпросната мама чете тук и се познае, ще я чакам още една седмица, ако не ми отговори, пакетът отива при майче в нужда, което ми е писало на лични и на което искам да помогна за бебето, което чака.
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 09:40:56 от gitadam » Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #39 -: Ноември 01, 2010, 09:41:38 »
Раздели ТемаНагоре

gitadam  защо ти не и пишеш? За да я попиташ какво става, отказала ли се е, дали да я чакаш още ... такива неща?
Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2010, 09:54:17 »
Раздели ТемаНагоре

писах на дамата, че ще я изчакам още малко - до края на седмицата, разбран човек съм, ако сега е финансово затруднена примерно или има друг проблем, но поне да пише на лс
Активен
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 01, 2010, 12:23:29 »
Раздели ТемаНагоре

момичето писа, че се отказва, но защо не ми каза това на 26 окт когато писа, а чак сега, това не е коректно, дрехите отиват при мамата, която наистина има нужда от тях

sori za lat
momi4eto mi se izvini
« Последна редакция: Ноември 01, 2010, 17:33:35 от gitadam » Активен
dilu
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #42 -: Ноември 04, 2010, 22:25:10 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, че и момчета/ако има такива/ да Ви попитам за съвет - чакаме една пратка, но мамата, която ми я праща сглупила и я пуснала обикновена - казала е да не е експресна и не е знаела къде да гледа - както и да е станалото, станало - пратката е от Стара Загора пусната е преди вече 2 седмици - колко е нормалния срок, в който би трябвало да я доставят - досега известия винаги са ми идвали, може и да са след като съм си взела пратката от пощата, но са идвали - нямам друга недоставена покупка досега , а вече са ми над 15 - ако не е доставена връщат ли я при подателя и горе-долу кога ако имате подобен случай и ако всичко се развие неблагоприятно какво може да направи подателя с бележката, която си пази? Дайте съвети, споделете опит - аз или мъжът ми ходим поне веднъж в седмицата, а в началото и по-често, за да питаме конкретно има ли нещо за нашия адрес от Стара Загора, а и мамата е ходила поне два пъти в пощата на Стара Загора да проверява и нищо.
Спомням си, че преди време някой беше споделял, че работи в пощите - ако някой може да помогне, моля приемаме всякакви съвети - съмнение, че е изпратено нямам - мамата е готина - каза, че е било и добре опаковано у тях, така че не са го виждали какво е в пощата. Не че е нещо кой знае какво - но аз си го чакам, че  би ни вършило работа все пак, а тя все пак си чака парички, ако благоволят да ни го доставят.
Активен

1.Пазя ред 24 часа след записване!
2.Изпращам и получавам като МПП, ако не сме се разбрали изрично за друго!
3.Връщам стока с неописани дефекти и състояние, несъответсващо на описаното в обявата!
4. Моля не трийте обявите си докато не получите обратно потвърждение, че всичко е о.к. - винаги изпращам такова, очаквам същото и от вас.
5. Слагам оценка, надявам се и Вие.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 04, 2010, 22:29:42 »
Раздели ТемаНагоре

Нормално трябва да пристигне за няколко дни
Специално МПП се връщат при подателя след 20 дни, но за обикновените няма представа каква е практиката

Настоявай да търсят по-обстойно. Когато аз отида без известие въобще и не си правят труда да търсят-нямало и толкоз....!
Много пъти се е случвало да ми казват, че няма, а пък аз да си видя пакета зад тях...
Така, че настоявай
Дано пристигне
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 22:32:17 от hladna » Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
dilu
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Ноември 05, 2010, 00:47:14 »
Раздели ТемаНагоре

Даже заедно проверявахме тетрадката от 20-ти насам - дано се включи някой работещ в пощите - все пак е платено за услуга  Sad
Активен

1.Пазя ред 24 часа след записване!
2.Изпращам и получавам като МПП, ако не сме се разбрали изрично за друго!
3.Връщам стока с неописани дефекти и състояние, несъответсващо на описаното в обявата!
4. Моля не трийте обявите си докато не получите обратно потвърждение, че всичко е о.к. - винаги изпращам такова, очаквам същото и от вас.
5. Слагам оценка, надявам се и Вие.


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: