{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А колко време чакате да ви изпратят нещо?  (Прочетена 13734 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2010, 13:08:56 »
Раздели ТемаНагоре


А иначе и аз като incadens съм редовна в пощата Cheesy и като няма на кой да оставя детето го мъкна с мен,та ако понякога се случи да не го взема с мен и служителките в пощата почват да ме разпитват къде бил мъника Smiley
И като запоследно да си кажа,че винаги пращам още на следващият ден, е разбира се ако съм нещо възпрепятствана винаги казвам, и съответно очаквам и на мен да ми се изпраща по-бързо Cheesy

 (yes3) Даже и с двете деца се мъкна Smiley
С количка,без количка,вали,гърми,опашки или не...аз все гледам да си изпратя нещата на следващия ден или евентуално ако не успея-на втория ден от продажбата (максимум).И на мен ми е неудобно да ме чакат.Не че мен не са ме правели на маймуна в другия сайт,ама аз продължавам да си спазвам принципите.Незнам какво трябва да се случи,за да не отида до втория ден до пощата...Дори ще намеря някой,който да ми пусне пратките ако нещо непредвидено се случи,но не мога да си играя с търпението на човека,който е купил нещо от мен..или ми е продал.
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 13:11:30 от doublemama » Активен


Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 14, 2010, 13:13:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ами аз очаквам да ми пратят нещото до 1-2 дни. Ако има причина, разбира се ще изчакам докато може. Напримен сега, както вали не всеки може да ходи всеки ден до пощата. Аз гледам да пращам нещата на следващия ден  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2010, 13:34:01 »
Раздели ТемаНагоре

(yes3) Даже и с двете деца се мъкна Smiley
С количка,без количка,вали,гърми,опашки или не...аз все гледам да си изпратя нещата на следващия ден или евентуално ако не успея-на втория ден от продажбата (максимум).И на мен ми е неудобно да ме чакат.Не че мен не са ме правели на маймуна в другия сайт,ама аз продължавам да си спазвам принципите.Незнам какво трябва да се случи,за да не отида до втория ден до пощата...Дори ще намеря някой,който да ми пусне пратките ако нещо непредвидено се случи,но не мога да си играя с търпението на човека,който е купил нещо от мен..или ми е продал.

Това все едно аз съм го писала.Абсолютно всяка дума!
Мъжа ми казва, че съм голяма будала.Особено като ме видя вчера.Пощата е много близо до нас, обаче за да стигна до там пресичам един ужасно опасен булевард, няма светофар, движението е двупосочно с по две платна от двете страни, спирка и след като пресека едната страна, за да пресека и другата стоя по средата на булеварда с количката, която въпреки, че я завъртам настрани пак половината е на едно от двете платна, отделно стискам ръката на другото дете (на 5г) което е такава шматка, че не се знае какво ще му скимне и няма ли да скокне в един момент.Та...пресичам този булевард и на отсрещната страна има стадион, който в момента разширяват, няма тротоар, всичко е засипано с чакъл и трябва да вървиш на самата улица, където винаги е страшно оживено движението.И вчера моя мъж се прибира от работа по-рано (ако знаех щях да го изчакам и да отида сама) и ме вижда аз как търча с количката по булеварда, покрай мен фучат коли, големия тича по чакъла, за да не го мисля поне него че е на пътя и всичко това, за да си пусна пакета и да изпратя запис за нешо, което още дори не съм получила.Ненормална!Но съм такава, просто за мен това е поет ангажимент и правя всякакви въртели и комбинации, за да си го изпълня.
А аз ще изчакам още 2-3 дни, че да станат 2 седмици и да ви кажа повода по който пуснахтази тема.
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2010, 13:56:23 »
Раздели ТемаНагоре


Това все едно аз съм го писала.Абсолютно всяка дума!
Мъжа ми казва, че съм голяма будала.Особено като ме видя вчера.Пощата е много близо до нас, обаче за да стигна до там пресичам един ужасно опасен булевард, няма светофар, движението е двупосочно с по две платна от двете страни, спирка и след като пресека едната страна, за да пресека и другата стоя по средата на булеварда с количката, която въпреки, че я завъртам настрани пак половината е на едно от двете платна, отделно стискам ръката на другото дете (на 5г) което е такава шматка, че не се знае какво ще му скимне и няма ли да скокне в един момент.Та...пресичам този булевард и на отсрещната страна има стадион, който в момента разширяват, няма тротоар, всичко е засипано с чакъл и трябва да вървиш на самата улица, където винаги е страшно оживено движението.И вчера моя мъж се прибира от работа по-рано (ако знаех щях да го изчакам и да отида сама) и ме вижда аз как търча с количката по булеварда, покрай мен фучат коли, големия тича по чакъла, за да не го мисля поне него че е на пътя и всичко това, за да си пусна пакета и да изпратя запис за нешо, което още дори не съм получила.Ненормална!Но съм такава, просто за мен това е поет ангажимент и правя всякакви въртели и комбинации, за да си го изпълня.
А аз ще изчакам още 2-3 дни, че да станат 2 седмици и да ви кажа повода по който пуснахтази тема.

Верно твоята хич не е лесна...На мен пък пощата ми е на двайсетина минути пеш,но като добавим двойна количка,с две деца,всяко по 11 кг.,счупени плочки на тротоарите или липсващи такива и накрая два оживени булеварда и едно адско кръстовище(ама наистина много гадно за пресичане,защото на него е и железопътната линия),пътя пеш ми се удължава на около 45 минути.Но моя мъж не ми се чуди вече,защото е свикнал,че съм си шматка  Cheesy А и да не ви обяснявам какво става вътре в пощата...докато пиша адреси и т.н. едновременно с това гоня и децата из целия салон...Сигурно като ме видят ,на служителките им се повръща вече от мен Cheesy
С две думи,добре е да сме коректни или най-малкото - да обясним причината за забавянето...Нямам против да чакам 5-6 дни,но ще имам против ако не ми се обясни причината...
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 13:59:52 от doublemama » Активен


kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 15, 2010, 20:36:14 »
Раздели ТемаНагоре

не зная дали точно тук в тази темя е мястото да задам такъв въпрос,но наистина не зная какво да правя
На 12.10 изпратих едни обички на една мацка в айтос,но като съм ги опаковала и в бързината съм пропъснала да и напиша името,а само адреса,обаче сега тя ми пише ,че все още не ги е получила Shocked,това са си 3 дни,от видин до айтос,все пак е един ден път,а не 3 Huh?
лошото в случая е ,че нямам бар код,защото не бях написала името и сега не зная как да проследя тази пратка,утре ще отида в моята поща да видя кога е отпътувала от тук,ако мога да разбера естествено,а ако и утре мацката не си е получила обеците в понеделник ще звъня в айтос в пощата да ми кажат ттази пратка разнесена ли е или какво се случва,ако не да ми я връщат и да я пускам на ново,а най-лошото е ,че мацката ми я плати и ,ако не се появат обечките ще си и върна парите,но ще си понеса последствията от отрицателанта оценка
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 20:41:33 от kemilii » Активен

qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 15, 2010, 21:53:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ками, много лоша ситуация мила Sad не съм много наясно в такива ситуации, но мисля,че щом е препоръчано дали писмо или пакет винаги може да бъде проследено, ако тя не го получи е редно да го върнат отново във Видин. Мила, надявам се всичко да се оправи и да получиш нужното разбиране от копувалката. Kiss
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 16, 2010, 11:33:17 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам как в пощата ще ти приемат препоръчна пратка без адрес на получател.
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 16, 2010, 11:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам как в пощата ще ти приемат препоръчна пратка без адрес на получател.

адрес имаше,но име не и тя сложи само марката,без бар код ,което не е препоръчано,а само до адрес,а аз днес пак ходих в пощшата,но тази дето ми го прие я нямаше ,а колежакта и ми каза,че НЯМАТ право да приемат така  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked,а онази не ми каза,каза ми :хайде давай го и аз га дадох,но вече да ми е за урок
Активен

incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 16, 2010, 12:18:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам как в пощата ще ти приемат препоръчна пратка без адрес на получател.


Да, няма как да стане.
Аз винаги изпращам препоръчани пратки и всичко трябва да е абсолютно точно, иначе не ги приемат.
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Октомври 16, 2010, 12:43:56 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , ще ти го върнат в пощата , потърси го , аз така бях забравила на един коплект колие и обици да напиша номера на улицата и ми го върнаха
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 16, 2010, 12:47:53 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , ще ти го върнат в пощата , потърси го , аз така бях забравила на един коплект колие и обици да напиша номера на улицата и ми го върнаха
а аз изгорях с 6 писма,пълни с магнитчета от данонино Sad Никой не ми ги върна
някои без ПК,друго без фамилия....Веднъж ги бъзнах,но ме отрязаха и бях до там.Да си бил изряден Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 16, 2010, 13:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък вече ми е неудобно от жените в пощата  :Smiley Имам чувството, че им е втръснало от мен и моите дребни пакетчета и сумички, заради които пишат и се занимават:)

Добре...ясно е че всички изпращате на следващият ден, но въпроса ми беше колко време сте склонни да чакате отсрещната страна да ви изпрати нещо, което сте поръчали?

максимум 1ден,е ако съм на кеф може и 2.ама 1-2 седмици ми се струва абсурдно Shocked Shocked Shocked
искам да попитам:колко чакате за адрес,телефон.... след като са казали"взимам го" писали сте "дай координати" и .....колко се чака(много се дразни в таива случай като виждам, че са на линия и не отговарят)
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #27 -: Октомври 16, 2010, 14:44:31 »
Раздели ТемаНагоре

искам да попитам:колко чакате за адрес,телефон.... след като са казали"взимам го" писали сте "дай координати" и .....колко се чака(много се дразни в таива случай като виждам, че са на линия и не отговарят)

Аз чакам максимум 6 часа след като съм изпратила ЛС..Ако някой е наистина сериозен ще си проверява непрекъснато съобщенията и ще си следи харесаното нещо...Ако пък го виждам непрекъснато на линия ,а така и не получавам отговор за тия 6 часа...незнам..досега не ми се е случвало,но определено ще се подразня,особено ако имам още записали се хора...
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 14:47:31 от doublemama » Активен


The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Октомври 16, 2010, 18:23:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууу , това за на линията е двостранно , аз примерно си оставям страничките отворени и винаги се водя на линия , а се е случвало да замина за уикенда и те да си седят
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 18:52:52 от The_Black_Angel » Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Октомври 16, 2010, 18:50:22 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууу , това за на линията е двостранно , аз примерно си оставям страничките отворени и винаги се водя на линия , а се е случвало да замина за уикенда и те да си седят

Сега като се замисля и аз съм така.Сайтове,които по принцип ме интересуват са ми почти постоянно отворени.Но пък наистина съм на мнение,че ако някой наистина се интересува от нещо, ще е по-заинтересован да си следи съобщенията често...Така си мисля...Може пък  и да не съм права... :Smiley
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 18:52:46 от The_Black_Angel » Активен




Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: