{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А колко време чакате да ви изпратят нещо?  (Прочетена 13738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« -: Октомври 13, 2010, 22:26:58 »
Раздели ТемаНагоре

Предполагам нямате точно определен лимит, но приблизително до къде стигат границите на търпението ви?
За мен самото пускане на обява е ангажимент, който поемам.И когато някой си хареса нещо и поиска да го купи се чувствам длъжна да го изпратя още на следващият ден.Сериозно.Просто знам какво е когато аз си харесам нещо и с какво нетърпение го чакам, затова.
И може да е прекалено от моя страна, но не разбирам бавене от по 1 седмица и повече, с оправдания за много ангажименти, работа, две деца, учене и каквото и да е.Когато човек има толкова ангажименти не би трябвало да поема и още.
Как мислите?

Държа да отбележа, че не искам да предозвиквам раздори, караници и безсмислени спорове с тази тема.Просто да си споделим;)
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2010, 22:31:40 »
Раздели ТемаНагоре

Досега съм попадала на потребители ,които наистина веднага ми изпращат нещото- и смятам че си права за поетият ангажимент. Аз също се чувствам длъжна да изпратя още на следващият ден-според мен наистина така е най-коректно. Изключвам разбира се пречките от възникнали независещи от нас обстоятелства. Но ако трябва да бъдем откровенни тези обстоятелства са рядкост.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2010, 23:03:47 »
Раздели ТемаНагоре

ами аз все още си чакам една стока от 27.09 както твърди потребителката,казах й досега два пъти,че я няма,а тя ми каза,че й играя цигански номера и се излагам и каза,че ще уведоми админите,а всъщност доега не е проверила какво става в пощата - е аз не знам колко вече да чакам и колко да пиша?
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2010, 23:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

sysily   твоя случай е друг:) Аз говоря за такива дето не могат да се наканят да отидат до пощата.

А ти защо не поискаш да ти покаже бележката? Ако случайно има такава, на нея има номерче с което да се проследи пакета.
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2010, 23:12:38 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм имала случай да получа нещото и да не помня че съм го поръчала
Честно!
Беше много отдавна 2007 година
и интересното беше, че потребителката, която ми го беше пуснала от нея ни вест ни кост примерно 1 месец, но в деня в който го получих ми писа ЛС - заплашително, че била пратила колета видиш ли преди месец и аз ако не й пратя веднага парите ...незна си кво щяло да ми се случи  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
А пощенското клеймо беше от предния ден  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2010, 23:23:28 »
Раздели ТемаНагоре

При мен ходенето до пощата е много трудно защото
1) е далече - на почти 20 минути с количката
2) обслужва огромен район и затова много се чака на опашка
3) има много и високи стълби, през които не мога сама да пренеса количката

Затова аз мога да ходя до пощата само ако ангажирам някого да гледа малката (затова съм и толкова трудна с пощенските записи)

И понеже много мразя да забавям пратки, винаги се старая ако не на следващия, то поне на последващия ден да ги изпратя, като използвам за целта мъжът ми да ги пуска след работа. Два пъти седмично ходене до пощата ми е оптималния вариант.

Досега не съм имала лош опит да чакам нещо. Винаги момичетата са били много коректни и бързи, така че общо взето не знам как бих се почувствала ако някой ме бави седмица или повече... Но не бих отказала да го получа поради забавянето. Както и досега не съм връщала нищо, а имам разочарования. Просто ги пускам наново за продаване и така.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2010, 23:57:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сьщо сьм много бьрза в изпращането.Но и винаги са ми пращали пакетчетата бьрзо,не ми се е налагало да чакам много.Но аз сьм с едно дете,не работя и пощата ми е на една крачка. Tongue Tongue И кой какво прави аз все сьм в пощата,с разни кутии Embarrassed (gift2) Може да се каже,че сьм на почасова работа в пощата Cheesy Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2010, 08:29:19 »
Раздели ТемаНагоре

 Tongue и аз така,вече са ми приятелки в пощата....даже вече ми опипват пакетчетата и ме бъзикат това какво е , онова какво е.... Cheesy
 
Аз сьщо сьм много бьрза в изпращането.Но и винаги са ми пращали пакетчетата бьрзо,не ми се е налагало да чакам много.Но аз сьм с едно дете,не работя и пощата ми е на една крачка. Tongue Tongue И кой какво прави аз все сьм в пощата,с разни кутии Embarrassed (gift2) Може да се каже,че сьм на почасова работа в пощата Cheesy Cheesy
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2010, 08:43:46 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пращам бързо ако не на следващия ден ,на по-следващия,някак ми е неудобно да ме чакат ,получавам също до 2-3 дни нещата .И при мен е сложно-работа със раб.време на пощата /която е само една на другия край на града/и дете ,но съм преценила че се справям и не бавя майчетата с по една седмица.ходя най-малко 2 пъти в пощата и мен ме знаят с пакетите  Wink,и само ме питат откъде съм-сякаш трябва да съм от града от който ми пращат нещата  Cheesy или от града в който живея.........
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2010, 08:46:23 »
Раздели ТемаНагоре

На мен пък вече ми е неудобно от жените в пощата  :Smiley Имам чувството, че им е втръснало от мен и моите дребни пакетчета и сумички, заради които пишат и се занимават:)

Добре...ясно е че всички изпращате на следващият ден, но въпроса ми беше колко време сте склонни да чакате отсрещната страна да ви изпрати нещо, което сте поръчали?
Активен
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2010, 08:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз по принцип се уговарям с отсрещната страна, мога да не мога на следващия ден да отида до пощата, най-добре с уговорка. Иначе на мен границата за чакане ми е седмица.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2010, 09:03:20 »
Раздели ТемаНагоре

И аз пращам бързо ако не на следващия ден ,на по-следващия,някак ми е неудобно да ме чакат ,получавам също до 2-3 дни нещата .И при мен е сложно-работа със раб.време на пощата /която е само една на другия край на града/и дете ,но съм преценила че се справям и не бавя майчетата с по една седмица.ходя най-малко 2 пъти в пощата и мен ме знаят с пакетите  Wink,и само ме питат откъде съм-сякаш трябва да съм от града от който ми пращат нещата  Cheesy или от града в който живея.........


И аз съм почти ежедневно в пощата Smiley. Питаха, питаха  какво изпращам и получавам всеки ден и...вече спряха( какво да правя, жени сме, клюките и женското любопитство не са ни чужди) Smiley Wink
Дори една от служителките ме пита: "Това томбола ли е и има ли интересни неща?" Smiley Smiley Smiley
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2010, 12:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

Да споделя и аз със вас мацки Smiley Та с една мама се разбрахме за размяна и аз и изпращам панталона още на следващият ден(4.10) след като сме се разбрали, тя съответно го получила но и се оказва"Огромен" въпреки,че бях поставила всички размери на обявата, та тя реши да си избере нещо друго от моите обява а това избиране траеше цял ден... и накрая като разбрахме,че няма да стане сделката и казах да си ми върне панталона. а съответно тя все още не беше и помисляла да ми изпрати нейната дрешка. ама аз нали съм си търпелива та си почаках да ми върне панталона(14.10), е получих го най-накрая но вече ще знам,че с тази дама няма да имам вземане даване Wink
А иначе и аз като incadens съм редовна в пощата Cheesy и като няма на кой да оставя детето го мъкна с мен,та ако понякога се случи да не го взема с мен и служителките в пощата почват да ме разпитват къде бил мъника Smiley
И като запоследно да си кажа,че винаги пращам още на следващият ден, е разбира се ако съм нещо възпрепятствана винаги казвам, и съответно очаквам и на мен да ми се изпраща по-бързо Cheesy
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2010, 12:15:34 »
Раздели ТемаНагоре

Неслучайно съм описала в подписа си, че съм експедитивна и очаквам същото. Адски мразя мудни потребители и реакции.
Нормално е до седмица да се отреагира. Вече в изключителни случаи и естествено комуникация между двете страни мога да чакам и месец. Стига да знам какъв е проблема и да не ми мирише на тарикатлък.  Wink
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2010, 12:31:59 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже рядко пазарувам спешни неща от сайтове като този, мога да почакам и седмица.
Ако пък и ма и ответна комуникация, защо се получава закъснението, не виждам проблем.
Както вече е известно  Cheesy пари предварително трудно давам, не ми пука, ако ще и да не получа стоката.
Е, виж, ако съм си платила напред, ще се дразня.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: