{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Странни тарикат-потребители  (Прочетена 7065 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 08, 2010, 18:41:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички!Няма да съм многословна,но дано не съм и параноична.
В разстояние на няколко дни ми се случва следното-нови потребители,регистрирани в последните 5-6 дни,ми пишат следното:"Харесах си от теб......Изпрати ми го на адрес.....".Когато опитам да обясня,че вече не пращам ей така авансово стоки,а след предварително заплащане,или не получавам повече никакъв отговор,или в най-добрия случай ми се обяснява,че не са толкова глупави и не пращат пари предварително.
А аз трябва да съм още по-глупава,че да хукна веднага до пощата и то без повече въпроси и уточнения.
Нама да давам никове,но вие си знаете-ВНИМАВАЙТЕ!
На друг случвало ли се е толкова начесто в последно време???
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2010, 18:53:08 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички!Няма да съм многословна,но дано не съм и параноична.
В разстояние на няколко дни ми се случва следното-нови потребители,регистрирани в последните 5-6 дни,ми пишат следното:"Харесах си от теб......Изпрати ми го на адрес.....".Когато опитам да обясня,че вече не пращам ей така авансово стоки,а след предварително заплащане,или не получавам повече никакъв отговор,или в най-добрия случай ми се обяснява,че не са толкова глупави и не пращат пари предварително.
А аз трябва да съм още по-глупава,че да хукна веднага до пощата и то без повече въпроси и уточнения.
Нама да давам никове,но вие си знаете-ВНИМАВАЙТЕ!
На друг случвало ли се е толкова начесто в последно време???
Не.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2010, 19:55:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички!Няма да съм многословна,но дано не съм и параноична.
В разстояние на няколко дни ми се случва следното-нови потребители,регистрирани в последните 5-6 дни,ми пишат следното:"Харесах си от теб......Изпрати ми го на адрес.....".Когато опитам да обясня,че вече не пращам ей така авансово стоки,а след предварително заплащане,или не получавам повече никакъв отговор,или в най-добрия случай ми се обяснява,че не са толкова глупави и не пращат пари предварително.
А аз трябва да съм още по-глупава,че да хукна веднага до пощата и то без повече въпроси и уточнения.
Нама да давам никове,но вие си знаете-ВНИМАВАЙТЕ!
На друг случвало ли се е толкова начесто в последно време???


Е, как, на мен Smiley Ние с теб нали  знаеш, че ги привличаме като с магнит Wink
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2010, 20:14:49 »
Раздели ТемаНагоре

и на мен май 2 пъти,но аз съм си заспа и без друго,така,че не обръщам внимание.Като видя,че е нов изчаквам 2-3-5 дни и ако няа нищо-нито  пращам,нито питам.Пътници за моя влак винаги ще има   Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2010, 20:45:31 »
Раздели ТемаНагоре

и аз в кюпа Cheesy
една такава съвсем нова ми пише-искам това и това, поемаш ли пощенските, кога ще ми го пратиш
и аз-веднага щом получа запис
от тогава ни вест, ни кост Cheesy
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2010, 20:54:02 »
Раздели ТемаНагоре

и аз в кюпа Cheesy
една такава съвсем нова ми пише-искам това и това, поемаш ли пощенските, кога ще ми го пратиш
и аз-веднага щом получа запис
от тогава ни вест, ни кост Cheesy
ест...
да не са бодали Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2010, 04:00:25 »
Раздели ТемаНагоре

и аз в кюпа Cheesy
една такава съвсем нова ми пише-искам това и това, поемаш ли пощенските, кога ще ми го пратиш
и аз-веднага щом получа запис
от тогава ни вест, ни кост Cheesy
ест...
да не са бодали Cheesy Cheesy Cheesy


Ами.., момичета, правете си извода-дали ще пращате вече на съмнителни личности... Аз напоследък съм супер разочарована от доста неща тук. И затова промених профила си.  То бива, бива, ама...Писна ми!
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 09, 2010, 06:18:39 »
Раздели ТемаНагоре

ААааааааа и аз тук,знаете ли колко записа си чакам така Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 09, 2010, 09:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ооо не сте сами  Wink ,пускам обява за лаптоп Асус(8.9 инча на цена 280 лв,в гарнция)и без да има запис в обявата получвам на лични написано на латиница  Shocked ,няма точка ,няма запетая - цитирам: ako ste syglasni za lap topa cena ot 240lv da davam adres za dostavka  Huh?
Какво да кажа,първо поглеждам профила,регистриран предната вечер  Cheesy .И аз най голямото си търпение започвам да обеснявам,че го изпращам след предварително заплащане,неможе така на току що регистиран потребител да изпратя нещо такова на такава цена,че не е нищо лично,но си имам своите съображения и т.н.Но отсреща продължава да ми се пише,че и тя не била сигурна какво,ще получи и т.н и т.н да не изпадам в подробности,така си разминихме няколко л.с.Поиска ми тел.за връзка някой да дойдел да го погледне,и това направих дадох си номера,и сами се сещайте дали някой се обади да дойде да го види  Smiley

Наскоро имах случка,предлагат ми рзмяна,съгласям се,разменями адреси и се започва ама моите пощенски ще са повече,с 3  лв  Shocked трябва да ми ги доплатиш и т.н.Написах ок,изпраете го ,кажете точно колко са пощенските и аз изпращам с разликата вътре.Така вече 3 седмица аз нищо не получавам,пиша в обявата на л.с, и нищо,а потребителката продължава да си се записва за размяна в др обяви  Huh?Няма да влизам в момента в подробности,ще пиша до модератор имаме ли право в тези случаи да се поставя оценка,поне неутрална.Все пак не съм невидима,нестига че предлага размяна ами и после се скатава Lips Sealed

Имам още няколко случки,които вече ме разсмиват,но положителните ми емоции от този сайт остават доста повече от негативните,дай боже и за напред да е така!
« Последна редакция: Октомври 09, 2010, 09:35:42 от Strawberry shortcake » Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2010, 12:43:25 »
Раздели ТемаНагоре

Право на оценка трябва да имаме.То няма как да извършиш реално покупко-продажба при тези условия!
Не зная клонират ли се тези идиотии,но след последните ЛС вече не ми е и смешно. Cheesy Sad Sad Sad Sad Sad
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 09, 2010, 14:39:28 »
Раздели ТемаНагоре

Право на оценка трябва да имаме.То няма как да извършиш реално покупко-продажба при тези условия!
Не зная клонират ли се тези идиотии,но след последните ЛС вече не ми е и смешно. Cheesy Sad Sad Sad Sad Sad

И аз смятам, че е редно. Това са си чисто и просто некоректни хора. Например аз имам вече 5-6 такива случая Sad Sad Sad, но не съм поставила оценка, а така ми се искаааааааа!!!!! Нека да виждат хората  какво им се" изпречва" отсреща и да не си скапват нервите като нас !
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2010, 14:43:17 »
Раздели ТемаНагоре

ако има разменени адреси,тогава може да има оценка!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2010, 15:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз на съм попадала на такива хора,но напоследък забелязах,можеби 2ма потребители,които нямат оценки,регистрирани съвсем скоро и в обявите си писали,цитирам:  "ИЗИСКВАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ" ........................  Е незнам,да се смееш ли,да плачеш ли?  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Linofrina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2010, 15:58:27 »
Раздели ТемаНагоре

Зависи. Ако досега са били регистрирани в Пр-ка или друг подобен сайт и там вече имат известна репутация, тук няма да са напълно неизвестни, макар и все още без оценки.
Активен

*** Пазя ред 6 часа
*** Давам предимство и поемам пощенските за 2 и повече обяви
*** Мога да поискам предварително плащане
*** Не приемам връщане заради неправилно преценена покупка - четете описанията и забележките и мерете внимателно!
http://www.help-sandra.org
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2010, 19:07:03 »
Раздели ТемаНагоре

Зависи. Ако досега са били регистрирани в Пр-ка или друг подобен сайт и там вече имат известна репутация, тук няма да са напълно неизвестни, макар и все още без оценки.
Продав.... си е за себе си. Пък и знаеш ли какви може да са ги надробили там ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: