{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И пак - некоректна оценка  (Прочетена 2988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Не се сърди, човече
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 03, 2010, 21:15:13 »
Раздели ТемаНагоре

Получих неутрална оценка не защото съм постъпила некоректно, а защото просто оцених некоректен потребител, и понеже това е първата ми оценка различна от +, реших да не пиша отрицателна, а неутрална, като забележка.
И тук, и в Продавалника винаги съм била коректна, защото това са места за взаимопомощ, не за печалба, слагам ниски цени, поемам пощенски, намалявам от цената и т.н., същото опитах в този случай, но се получи "направи добро - изяж лайно".
Не знам какво може да се направи, но все пак пускам тази тема. В смисъл, ако модераторите преценят, че не е правилно поставена, могат ли да я трият, следват ли някакви последствия за поставилият я?

Ето оценката, която аз поставих:
"Поставям неутрална оценка, защото след като всичко беше уточнено по сделката и потвърдено от нейна страна да пращам, ангажирах майка ми финансово и физически да изпрати колата до мен, а аз от своя страна осигурих човек, който да я занесе на вратата й в нейния град, поемайки всички разходи по доставката, тя просто ми пусна мейл, че се отказва."

Това получих:
"За мен нее позитивен потребител този коитоси излива горчилката върху друг потребител само защото несе е осаществила продажбата му,Неси биах дала адресат още и дни преди последната уговорка се отказах,Даржа да получа извинение,"

И редактирах моята във вид на отговор, за да няма нещо неясно:
След като поставих оценката, "жестът" ми беше върнат.
macarena, не изливам горчилката си, защото нямам такава, поставям оценка, във вид на предупреждение към останалите потребители, да го имат предвид, преди да си платят пощенските. Искам да отбележа, че за първи път поставям оценка, различна от положителна, а предивд това, че тук имам 19 +, и 161 + в продавалника е ясно, че съм "работила" с не един или двама потребителя.
Аз имах потвърждение от теб.
Да, адрес нямам, защото за да не се чувстваш несигурна да ми превеждаш сумата предварително, аз намерих човек, който да го закара с кола до града ти. Уговорката ни беше да държим връзка по телефона, за да се разберете къде ти е удобно да се видите. И твоето условие "danee po rano ot petak". Ок, нямаше проблем, изпратих всичко, играчката беше при майка ми в друг град, защото тук нямам място, тя я опакова, плати пощенските и ми я прати, аз я натоварих при нашите познати и колата стоеше в Ихтиман, чакайки петъка.
Ти беше готова в началото да ми преведеш парите предварително, даже сметката ми взе, заедно с всички данни, след това аз, за какво ли ми трябваше, реших да не те притеснявам с предварителен превод и ти спестих всички пощенски, уреждайки пътуването.
Смятам, че аз като продавач съм изпълнила всяко едно задължение, при това в твоя полза, а за награда получавам неутрална оценка.
Ако до края на другата седмица не промениш моята на + (напълно заслужена), ще редактирам твоята в отрицателна.
Не съм опряла до тези пари, а и колата е нова, ще се продаде, самото отношение и некоректност обаче трябва да бъде отбелязано.
Ако беше казала - затруднена съм, нямам възможност да платя, не предвидих правилно финансите си, щях да те разбера, но да ме разиграваш така и да вземеш друга - не.
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2010, 21:30:00 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката ти ща бъде премахната , а потребителката ще бъде санкционирана за некоректноста си
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2010, 21:36:05 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката ти ща бъде премахната , а потребителката ще бъде санкционирана за некоректноста си

Браво  (gesture7)
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2010, 21:40:46 »
Раздели ТемаНагоре

Потребителката получи един ден бан , предложете и да върне пощенските разходи , ако не ги , имате право да поставите Отрицателна оценка
Активен

Не се сърди, човече
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2010, 21:51:01 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря!!!
Удовлетворена съм от развитието на проблема, не желая повече да контактувам с потребителката и няма да й искам пощенските ...
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2010, 21:53:52 »
Раздели ТемаНагоре

Както прецениш , утре оценката ще бъде премахната , ако потребителката направи грешката да ти я пише пак ще получи 5 дни бан
Активен

Zdrav4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2010, 22:45:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, сега открих, че  имам аналогичен проблем с потребител, който ми е поставил оценка без да имаме покупко-продажба и по никакъв начин не е използвал услугите ми  Shocked. Моля администратора за пощощ, ако е необходимо ще обясня подробно конкретната ситуация. http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1337&protype=3
Благодаря!
Активен

Оценки : http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=61456
За повече обяви предимство Smiley
За непознати потребители предпочитам предварително заплащане!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2010, 22:46:38 »
Раздели ТемаНагоре

Слушам
Активен

Zdrav4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2010, 12:54:08 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на администратора за експедитивността  Smiley Сега ще чакам потребителката да промени отрицателната си оценка, която е в разрез с правилата. Многократно се извиних на petya, но неиска да ме чуе. За съжаление понякога обстаятелствата не зависят от нас и  на всеки може да се случи да сгреши. Звучи тривиално, но нека бъдем по-позитивни и по-човечни  Kiss!
Активен

Оценки : http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=61456
За повече обяви предимство Smiley
За непознати потребители предпочитам предварително заплащане!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: