{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Silvena  (Прочетена 3795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Септември 30, 2010, 14:58:06 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се да съобщя , че парите които бяха пуснати с плик и не бяха получени , днез заминаха към maslinka я пощенски запис!
Наистина смятах за ненужна цялата тая дандания около тия 4-ри лева.
Силвена признава грешката си че ги е пуснала като обикновенно писмо , но по принцип след като ги е пуснала , маслинка трябваше да каже че не са получени , а реакция от нейна страна имаше едва след като Силвена я е попитала дали е получила парите .
Ето снимка на разписката . Потребителката Силвена се оказа коректна , плати повторно заради грешката си , но дано се е поучила от нея.
Темата я пускам за да се изчисти името и
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 20:06:46 от The_Black_Angel » Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2010, 09:01:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче,ние сме безпристрастни.
Осланяме се на поговорката:Който поръчва-плаща!,....Поговоркимного,хораразни,разни идеали...Радвам се във доброто развитие.Успехи за напред и на двете мацки Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
bareta20102010
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 210


ТУК СЪМ!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2010, 18:09:25 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се да съобщя , че парите които бяха пуснати с плик и не бяха получени , днез заминаха към maslinka я пощенски запис!
Наистина смятах за ненужна цялата тая дандания около тия 4-ри лева.
Силвена признава грешката си че ги е пуснала като обикновенно писмо , но по принцип след като ги е пуснала , маслинка трябваше да каже че не са получени , а реакция от нейна страна имаше едва след като Силвена я е попитала дали е получила парите .
Ето снимка на разписката . Потребителката Силвена се оказа коректна , плати повторно заради грешката си , но дано се е поучила от нея.
Темата я пускам за да се изчисти името и

Тази потребителка е много точна като куповач и продавач!Стават грешки хора сме грешим-Silvena ГЛЕДАЙ НАПРЕД МИЛА И УСПЕХ В САЙТА!!!
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 20:06:57 от The_Black_Angel » Активен

ЧАКАМ 6ч НА ПЪРВИ ПИСАЛ ЗАПИС СЛЕД КОЕТО ДАВАМ РЕД НА ПЪРВИ ПИСАЛ НА ЛС!ЗА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ СЛЕД КОЕТО АЗ ПРАЩАМ!ПИША ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЗА НЕ ПОЕТИ ПОЩЕНСКИ!!!  КОРЕКТНА СЪМ-БЪДЕТЕ И ВИЕ******ЗА ПРОБА НЕ ПРАЩАМ ТЪЙ КАТО НЕ СИ ПОЕМАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ-НАД 10лв ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2010, 18:52:51 »
Раздели ТемаНагоре

Радвам се да съобщя , че парите които бяха пуснати с плик и не бяха получени , днез заминаха към maslinka я пощенски запис!
Наистина смятах за ненужна цялата тая дандания около тия 4-ри лева.
Силвена признава грешката си че ги е пуснала като обикновенно писмо , но по принцип след като ги е пуснала , маслинка трябваше да каже че не са получени , а реакция от нейна страна имаше едва след като Силвена я е попитала дали е получила парите .
Ето снимка на разписката . Потребителката Силвена се оказа коректна , плати повторно заради грешката си , но дано се е поучила от нея.
Темата я пускам за да се изчисти името и

Тази потребителка е много точна като куповач и продавач!Стават грешки хора сме грешим-Silvena ГЛЕДАЙ НАПРЕД МИЛА И УСПЕХ В САЙТА!!!
Благодаря ти мила Kiss
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 20:07:10 от The_Black_Angel » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2010, 19:11:02 »
Раздели ТемаНагоре


Темата я пускам за да се изчисти името и

Всъщност буквално трябва да се изчисти.
Както е заличено името на едното лице на снимания документ, така трябва да бъде и с другото. Три имена, ЕГН и друга такава информация не се пуска в пълен вид в нет-пространството. Има закони.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 20:07:27 от The_Black_Angel » Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 02, 2010, 19:13:56 »
Раздели ТемаНагоре

Контактувала съм няколко пъти със Silvena-винаги е била много точна и коректна. Silvena-успех за напред мила(случват се и недоразумения-но винаги има решение).
Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2010, 20:08:16 »
Раздели ТемаНагоре


Темата я пускам за да се изчисти името и

Всъщност буквално трябва да се изчисти.
Както е заличено името на едното лице на снимания документ, така трябва да бъде и с другото. Три имена, ЕГН и друга такава информация не се пуска в пълен вид в нет-пространството. Има закони.
Wopssss Сори , моя грешка , заличих само имената на маслинка , а оставип тези на Силвена , извинявам се ! Сега съм ги оправила нещата
Активен

sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 27, 2010, 10:53:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също те подкрепям,миличка, като и  ти винаги си го правила, когато съм имала нужда.Благодаря ти и не се  кахъри са дребни неща, не си заслужава! Успех!
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: