{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ  (Прочетена 14012 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2010, 12:40:24 »
Раздели ТемаНагоре

Боже ако аз имах такова послушно дете  сигурно бих родила  3  (weather1) 
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 20, 2010, 12:54:49 »
Раздели ТемаНагоре

Боже ако аз имах такова послушно дете  сигурно бих родила  3  (weather1) 
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2010, 09:54:11 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам като чета  си мисля,че аз имам ангел в нас Cheesy
При нас няма такива неща,като тръшкане,мрънкане и т.н.Наистина трябва да им се говори,да им се обеснява не да им се вика и да се бият,един шамар по дупето не е бой,даже и не го усещат през памперса Cheesy Та така моята е доста кротка от малка е такава,слуша каквото и казваш,ходи сама си хвърля боклука в кофата,знае къде е гърнето в банята и кога се къпим,почти сама яде вече,казвам и да се нагласим да излизаме и тя си сяда на столчето и ме чака да я облека и да и сложа обувките,вечер си прибира играчки с моя помощ.И още куп неща,като съвет който мога да дам,това че са буйни децата е период,просто както има една дума, "децата не трябва само да се гледат,а и да се доглеждат".Просто им отделяйте сичкото време което имате. Kiss
Да са ни живи и здрави децата,те са ни най-голямата радост Cheesy
Криси, сама казваш, че буйността при децата е период, мога да те уверя, че и кротостта е период. Аз съм с 2 момчета, малкия до скоро беше като твоята кукла, но ела го виж сега....... Shocked Shocked Shocked Не, че те плаша....... Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2010, 12:14:58 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам като чета  си мисля,че аз имам ангел в нас Cheesy
При нас няма такива неща,като тръшкане,мрънкане и т.н.Наистина трябва да им се говори,да им се обеснява не да им се вика и да се бият,един шамар по дупето не е бой,даже и не го усещат през памперса Cheesy Та така моята е доста кротка от малка е такава,слуша каквото и казваш,ходи сама си хвърля боклука в кофата,знае къде е гърнето в банята и кога се къпим,почти сама яде вече,казвам и да се нагласим да излизаме и тя си сяда на столчето и ме чака да я облека и да и сложа обувките,вечер си прибира играчки с моя помощ.И още куп неща,като съвет който мога да дам,това че са буйни децата е период,просто както има една дума, "децата не трябва само да се гледат,а и да се доглеждат".Просто им отделяйте сичкото време което имате. Kiss
Да са ни живи и здрави децата,те са ни най-голямата радост Cheesy
Криси, сама казваш, че буйността при децата е период, мога да те уверя, че и кротостта е период. Аз съм с 2 момчета, малкия до скоро беше като твоята кукла, но ела го виж сега....... Shocked Shocked Shocked Не, че те плаша....... Cheesy Cheesy Cheesy
Сигорно е така,вярвам ти,като гледам сестра ми и братовчетка ми,ужас  Shocked кой знае какво ме чака и мен Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2010, 12:30:38 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам като чета  си мисля,че аз имам ангел в нас Cheesy
При нас няма такива неща,като тръшкане,мрънкане и т.н.Наистина трябва да им се говори,да им се обеснява не да им се вика и да се бият,един шамар по дупето не е бой,даже и не го усещат през памперса Cheesy Та така моята е доста кротка от малка е такава,слуша каквото и казваш,ходи сама си хвърля боклука в кофата,знае къде е гърнето в банята и кога се къпим,почти сама яде вече,казвам и да се нагласим да излизаме и тя си сяда на столчето и ме чака да я облека и да и сложа обувките,вечер си прибира играчки с моя помощ.И още куп неща,като съвет който мога да дам,това че са буйни децата е период,просто както има една дума, "децата не трябва само да се гледат,а и да се доглеждат".Просто им отделяйте сичкото време което имате. Kiss
Да са ни живи и здрави децата,те са ни най-голямата радост Cheesy
Криси, сама казваш, че буйността при децата е период, мога да те уверя, че и кротостта е период. Аз съм с 2 момчета, малкия до скоро беше като твоята кукла, но ела го виж сега....... Shocked Shocked Shocked Не, че те плаша....... Cheesy Cheesy Cheesy


Божееееееееееееее все едно за нас се говори Huh? Huh? Huh? Huh?
А колко бяхме кротки и добри......Бяхме Smiley Cheesy Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2010, 13:04:00 »
Раздели ТемаНагоре

Още какво ви чакаааа Cheesy  малки са ви децата, и ядовете са малки още! Wink
Мойта бяснотия е на 5.8г... беше  най-кроткото бебе... щипех я да се събуди за да яде. Заспиваше по време на банята... и все се усмихваше. Smiley
Като проходи реши, че трябва да опознае всичко и все тичах подире й... но бели не ми правеше.
Като стана на 3г се разболя и мн взехме да й одисваме на акълите... та сега не само ни е качена на главите, ами се и друса отгоре!
Мрънка за братче, ама съм казала, че на непослушните каки не дават братчета... И се кротва за минута-две... после забравя и айде пак наново. Huh?
Вечно мрънка да й се купува нещо. Може да не е гладна, но има ли нещо в шкафа сладичко, трябва да го омете. По цял ден иска да гледа детски, а е предучилищна и трябва да учи по малко поне. Sad
Отсега се е влюбила в едно момченце от групичката им и все за него говори... Направо не ми се мисли кво ще е след 10години... щом от сега се почва. Shocked
Вечер неиска да ляга, сутрин немога да я накарам да стане и ако не е с рокля или пола на градината... се почват едни истерии, че децата нямало да я харесат, че щели да й викат, че е грозна... И се почва яката депресия Sad
Вече мисля да се консултирам с психолог... немога да се справя, а времето ми почти изтича. Само 1година ни остана... Lips Sealed
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2010, 13:57:43 »
Раздели ТемаНагоре

Още какво ви чакаааа Cheesy  малки са ви децата, и ядовете са малки още! Wink
Мойта бяснотия е на 5.8г... беше  най-кроткото бебе... щипех я да се събуди за да яде. Заспиваше по време на банята... и все се усмихваше. Smiley
Като проходи реши, че трябва да опознае всичко и все тичах подире й... но бели не ми правеше.
Като стана на 3г се разболя и мн взехме да й одисваме на акълите... та сега не само ни е качена на главите, ами се и друса отгоре!
Мрънка за братче, ама съм казала, че на непослушните каки не дават братчета... И се кротва за минута-две... после забравя и айде пак наново. Huh?
Вечно мрънка да й се купува нещо. Може да не е гладна, но има ли нещо в шкафа сладичко, трябва да го омете. По цял ден иска да гледа детски, а е предучилищна и трябва да учи по малко поне. Sad
Отсега се е влюбила в едно момченце от групичката им и все за него говори... Направо не ми се мисли кво ще е след 10години... щом от сега се почва. Shocked
Вечер неиска да ляга, сутрин немога да я накарам да стане и ако не е с рокля или пола на градината... се почват едни истерии, че децата нямало да я харесат, че щели да й викат, че е грозна... И се почва яката депресия Sad
Вече мисля да се консултирам с психолог... немога да се справя, а времето ми почти изтича. Само 1година ни остана... Lips Sealed
Охххххххххххххххх и вашата хич не е лесна Huh?
Ама както се казва ДА СА НИ ЖИВА И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА,ЧЕ БЕЗ ТЯХ СМЕ ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО Smiley Smiley Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2010, 14:51:36 »
Раздели ТемаНагоре

Отсега се е влюбила в едно момченце от групичката им и все за него говори... Направо не ми се мисли кво ще е след 10години... щом от сега се почва. Shocked
Пушка. Купете си пушка Wink
Иначе може и периода да е такъв. Да се хареса, да се наложи, да си създаде контакти с другите деца и един вид да е тартор. Спокойствие и здрави нерви ти желая. Жива и здрава да е малката голяма госпожица
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2010, 15:35:22 »
Раздели ТемаНагоре

Още какво ви чакаааа Cheesy  малки са ви децата, и ядовете са малки още! Wink
Мойта бяснотия е на 5.8г... беше  най-кроткото бебе... щипех я да се събуди за да яде. Заспиваше по време на банята... и все се усмихваше. Smiley
Като проходи реши, че трябва да опознае всичко и все тичах подире й... но бели не ми правеше.
Като стана на 3г се разболя и мн взехме да й одисваме на акълите... та сега не само ни е качена на главите, ами се и друса отгоре!
Мрънка за братче, ама съм казала, че на непослушните каки не дават братчета... И се кротва за минута-две... после забравя и айде пак наново. Huh?
Вечно мрънка да й се купува нещо. Може да не е гладна, но има ли нещо в шкафа сладичко, трябва да го омете. По цял ден иска да гледа детски, а е предучилищна и трябва да учи по малко поне. Sad
Отсега се е влюбила в едно момченце от групичката им и все за него говори... Направо не ми се мисли кво ще е след 10години... щом от сега се почва. Shocked
Вечер неиска да ляга, сутрин немога да я накарам да стане и ако не е с рокля или пола на градината... се почват едни истерии, че децата нямало да я харесат, че щели да й викат, че е грозна... И се почва яката депресия Sad
Вече мисля да се консултирам с психолог... немога да се справя, а времето ми почти изтича. Само 1година ни остана... Lips Sealed
Оле оле,слушам за братовчетка си,която е на почти 6 години,тя пък се с момчета,неиска и да чуе за пола,камоли за рокля.Глези се на баща си,а на майка си се звери.Като момче е направо,а брат и който е 4 клас,пък е точно обратното,на него му дай да си стои в нас,да играе на телефона и лаптопа,апък в училище се го е страх,се го бият,се за му зели паричките,надраскали го,Абе ужас.
Думите са ти точно на място че колкото са по малки толкова са по малки проблемите,а колкото са по големи толкова по големи ти стават проблемите.Знам аз,понеже съм отгледала брат ми,който сега е 8кл.Аз го хранех,къпех,обличах,носих на ясла и т.н
Но сега ми е по лесно Wink Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 22, 2010, 09:48:39 »
Раздели ТемаНагоре

Ооооооо,ще видите в пубертета какво става Huh? Няма да можете да си познаете детето.Да свьршва вече,че косата ми побеля.Добре ,че сьм руса и не ми личи Tongue Всеки ден очаквам изненади.Нещо страшно еееее,вярвайте ми. Sad Казаха ми ,че след 18 год.има коренна промяна в децата.Е ,остават ми още 3год.А как ще минат,само аз си знам. Undecided
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2010, 14:53:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ние сме си били винаги палави и пипащи навсякъде-съответно и белите са ни много близки приятели
Въпросът е ,че не мога да упражнявам абсолютно никакъв контрол-казвам НЕ или НЕ ПРАВИ ТОВА НЕ Е ХУБАВО и той прави нарочно същото-като че ли напук :Smiley
Незная аз ли греша някъде-какъв е начина- бива период ама не отминава Huh? Huh?
Не му викам-постоянно обеснявам говоря ли говоря ,но то си прави така и така
ВЗЕХ ДА СЕ ПЛАША
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: