{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ  (Прочетена 14042 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 30, 2010, 00:26:34 »
Раздели ТемаНагоре

Имам син на 1,11мес.-в чудо съм се видяла-започна да се бие, да хапе и никакъв контрол от моя страна (evil4) ,каквото и да направя,кажа или дори да го ударя той просто си прави каквото си иска.
УЖАС (evil8)
НЕЗНАЯ ПЕРИОД ЛИ Е НЯКАКЪВ КОЙТО ЩЕ ОТМИНЕ и изобщо аз как да подходя към този проблем Huh?
Беше супер кротко дете и изведнъж какво му стана-просто незная Lips Sealed
Помагайте.................
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 30, 2010, 06:17:55 »
Раздели ТемаНагоре

Моето дете е на година и 5 месеца, ситуацията е същата, момиченце е, но все едно имам 10 момчета вкъщи. Всичко се овършава за секунди, като не може да направи нещо или не стане по нейната се ядосва супер много, изпада в едни истерични състояния, почва да си бие главата в земята, в стената, където намери. Крещи, тръшка се по земята, яде камъни, отваря хладилника и се олива цялата с мляко, а беше толкова спокойно бебе, всеки който дойдеше вкъщи питаше това бебе защо не реве. Думата "не" за нея нищо не значи. Няма нощ, през която да не се събуди поне по 6 пъти, крещи, опъва се в поза "мост", изпива 1 шише с вода и това са спокойните нощи. Сутрин става в 5 h.  Аз по-безсилна не съм се чувствала. На доктор ходихме - отговори ми " Това си е лично твой проблем". Всеки ми казва, че това е период, но аз вече не вярвам, през цялото време имам усещането, че аз някъде бъркам... Забравих да спомена, че тези номера ги прави само вкъщи на мен и на баща си, при баба и дядо е най-милото дете на света Smiley За край ще кажа - само да ми е жива и здрава, другото някак си ще мине.....
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 30, 2010, 09:45:54 »
Раздели ТемаНагоре

Емма, ти да не пишеш за моят син Cheesy, ситуацията у нас е същата.Малкият е на 1.4г,  от където мине след него все едно цунами е минало CheesyАз ходя на работа  като стана на 9 м, и сега от един месец го гледа баща му.Много се веселя като ги чувам през деня  по тел. какви ги е свършил.Преди два дни имаха отново сериозни изпълнения, малкият да вземе на кака си гипса от формичките, които отливаме и да го разсипе по килима, представи си два пакета гипс на персийският килим, включил всички котлони на плота и запалил подложките, които стояха там, изключва по 50 пъти копчето на разклонителя, на който е включен компютъра, и след намесата на съпругът ми/като го е залепил с тиксо/,вече не може да го пипа, но  започна  да рестартира самият компютър.У нас е весело Cheesy.Предполагам  няма нужда да споменавам , че не се заиграва с нищо, и това както при вас, го прави само при мен и при баща си.Когато е при баба си ,все едно няма дете, игра си с играчките и тих и послушен, но като се качи при нас е в стихията си Wink
Да е жив и здрав, сега е това после друго ще дойде Kiss
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 30, 2010, 12:56:31 »
Раздели ТемаНагоре

Последния път като ме ядоса и прибрах всичките играчки. Наказах я сама в стаята си. Обясних и че трябва да слуша мама и тати, и че ще подъря играчките и на някое добро дете. Имаше ефект, на 40мин престигна сама при нас и ме помоли да направим това което трябваше да стори. През целия ден беше много послушна и вечерта ми казва "Аз вече ще слушам, играчките дали са се прибрали? " И до сега като кажа давам ти играчките на друго дете, става много послушна.
Активен
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 30, 2010, 13:05:12 »
Раздели ТемаНагоре

 CheesyПри вас схемата с играчките сработва, но ние като не играем с играчки Cheesy, ето и Креми е свидетел на дивотиите ни, а е само на 1.4 г Wink
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 30, 2010, 13:23:51 »
Раздели ТемаНагоре

CheesyПри вас схемата с играчките сработва, но ние като не играем с играчки Cheesy, ето и Креми е свидетел на дивотиите ни, а е само на 1.4 г Wink

То не е само до играчките. Въпроса е в действието, в никакъв случай наказани с шамари. Примерно не иска да излизаме , но имам някъква работа и ми се налага да изляза, хващала съм я подмишница и излизаме. Не си играй с чекмеджето, че ще се одариш, на поредното пипане и сложих пръстенцето и затворих леко чекмеджето, от тогава не си играе. С компютъра спря като и пуснах приказка и си рестартира компа и приказката и спря, така разбра че нетрябва.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 30, 2010, 14:13:12 »
Раздели ТемаНагоре

ООООООООООХХХХ ДА ВИ КАЖА НИЕ ИМАМЕ И ДРУГ ПРОБЛЕМ - като го ударя през ръцете или го накажа започва да реве и се захласва - спира да диша, посинява АКЪЛА НИ ИЗКАРВА. И АЗ НЕ СМЕЯ ДА ГО ЗАТВОРЯ ТАКА НАКАЗАН. И това със захласването не е преструвка от лигавщини-наистина спира да диша , не може да си поеме въздух, посинява абе СТРАШНА РАБОТА-В ЧУДО СЪМ СЕ ВИДЯЛА
 
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 30, 2010, 14:15:09 »
Раздели ТемаНагоре

Викам си -сигурно е по емоционален и за това прави така и това ще отмине Embarrassed :Smiley Huh?
Но от друга страна докато отмине ще сме изтървали момента и ще ни се качи на главите и ТОГАВА КАКВО :Smiley :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 30, 2010, 14:36:35 »
Раздели ТемаНагоре

Не си мислете, че аз не се притеснявам, и че не влизам в стаята уж да си взема нещо, проверявам. Но не и обръщам внимание. Докато реве гледам да съм при нея и да обяснявам защо е наказана и кога ще и свърши наказанието.
Виждала съм деца който се захласват и много трябва да се внимава в тези моменти. Знам, че в този момент трябва да им духнеш в устата, за да си поемат въздух. Трябва много да му говориш и всичко да се обяснява нагледно.
Активен
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Септември 30, 2010, 16:03:23 »
Раздели ТемаНагоре

ООООООООООХХХХ ДА ВИ КАЖА НИЕ ИМАМЕ И ДРУГ ПРОБЛЕМ - като го ударя през ръцете или го накажа започва да реве и се захласва - спира да диша, посинява АКЪЛА НИ ИЗКАРВА. И АЗ НЕ СМЕЯ ДА ГО ЗАТВОРЯ ТАКА НАКАЗАН. И това със захласването не е преструвка от лигавщини-наистина спира да диша , не може да си поеме въздух, посинява абе СТРАШНА РАБОТА-В ЧУДО СЪМ СЕ ВИДЯЛА
 



божеееее,все едно съм го писала аз дребното/на 1.3г./.
и при нас е така като зареве-докато не му духна в устата,не спира.посинява от захласване.
водих го на лекар понеже се притеснявам много и той ми каза,че е по емоционален и така привличал внимание :Smiley.......нямам думи.
и при нас работата ми се струва,че ще я оттървем,понеже и аз не смея да го наказвам така сам и той си прави каквото знае.само че номерата вървят навсякъде,не признава нищо.реве,посинява и това е-става по неговата Sad
ама както се казва да са ни живи и здрави Kiss
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #10 -: Септември 30, 2010, 17:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

МАМИ,НЕЗНАЯ ДАЛИ ТУК Е ТЕМАТА,НО ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ДАЛИ СТЕ СИ ПОЛУЧИЛИ ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ ЗА ТОЗИ МЕСЕЦ,ЗАЩОТО ПРИ НАС ВЪВ ВИДИН ОЩЕ ГИ НЯМА Sad
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 01, 2010, 08:30:44 »
Раздели ТемаНагоре

МАМИ,НЕЗНАЯ ДАЛИ ТУК Е ТЕМАТА,НО ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ДАЛИ СТЕ СИ ПОЛУЧИЛИ ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ ЗА ТОЗИ МЕСЕЦ,ЗАЩОТО ПРИ НАС ВЪВ ВИДИН ОЩЕ ГИ НЯМА Sad
Да, при нас в Асеновград на 30-ти следобед бяха по сметките!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Мама Ели
Форумлийка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 302


Мама на две красавици

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 03, 2010, 09:31:56 »
Раздели ТемаНагоре

За детските надбавки,зависи от счетоводителя на фирмата,където си работила.Поне на мен преди така ми казваха.

Ох,момичета.С първото ми дете не съм имала такива проблеми,ама сега второто е по диво и мисля,че при нея ще се появят.Още от сега - скубе,щипе,драска,мисля че ще се научи и да хапе,а е едва на 8 месеца(момиче е).
Активен

http://getprize.org/didis,точка плс
Група за размяна на точки http://www.facebook.com/groups/258747717468632/docs/
http://www.facebook.com/groups/234525466594992/
Деца май 2007 г
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2010, 11:16:28 »
Раздели ТемаНагоре

Децата обичат ясните правила!
Това ми каза психоложката в градината на малката!
Бях я питала дали не прекаляваме с изискванията си към малката, в смисъл, че ако направи една беля не й се позволява да я повтори, говори й се много! Ако се размрънка веднага среща отпор от страна на мен или на баща й! Въобще държим се с нея много строго, според мен. Не позволяваме гевезене, тръшкане, мрънкане! Има страх от баща й!
В същото време по цял ден се гушкаме, казваме й колко много я обичаме, съответно и тя на нас!
Та се бях притеснила дали не я притискаме прекалено!
Но думите на психоложката ме успокоиха!
Така, че е ясно, че децата са най-милото ни нещо, но трябва да сме безкомпромисни по отношение на възпитанието!
Не бива да си затваряме очите понякога, както също понякога да позволяваме нещо забранено. Просто защото в главичката им става хаос и в крайна сметка не са наясно това добре ли е, не е ли!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 20, 2010, 12:26:47 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам като чета  си мисля,че аз имам ангел в нас Cheesy
При нас няма такива неща,като тръшкане,мрънкане и т.н.Наистина трябва да им се говори,да им се обеснява не да им се вика и да се бият,един шамар по дупето не е бой,даже и не го усещат през памперса Cheesy Та така моята е доста кротка от малка е такава,слуша каквото и казваш,ходи сама си хвърля боклука в кофата,знае къде е гърнето в банята и кога се къпим,почти сама яде вече,казвам и да се нагласим да излизаме и тя си сяда на столчето и ме чака да я облека и да и сложа обувките,вечер си прибира играчки с моя помощ.И още куп неща,като съвет който мога да дам,това че са буйни децата е период,просто както има една дума, "децата не трябва само да се гледат,а и да се доглеждат".Просто им отделяйте сичкото време което имате. Kiss
Да са ни живи и здрави децата,те са ни най-голямата радост Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: