{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛКО СМЕ СЪСТРАДАТЕЛНИ?  (Прочетена 2115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 27, 2010, 21:01:56 »
Раздели ТемаНагоре

Откакто почнаха двете предавания по НТВ и БТВ-"БАЙЛАНДО - СЦЕНА НА МЕЧТИТЕ" и "Великолепната шесторка"  ги следя с интерес.
В Байландо се възхищавам на хората ,които се борят да осъществят мечтите си или да помогнат на някой близък.Това е много показателно,че българите сме и ще си останем състрадателни хора и човечносттта дори и във време на криза се е запазила.Колкото до "Великолепната шесторка"-много плаках.Няма нищо по мило и свято от децата.Ако имах място и средства бих ги осиновила всичките!Какво са виновни тези невинни същества за грешките на родителите си?Защо трябва да живеят в мизерия и никой да не се интересува как са?Ужасно е!Аз лично и в предният сезон ,а и в други благотворителни предавания изпращах и съм изпращала смс-и.За този сезон от началото на предаването съм изпратила 10-на и ще продължавам да изпращам.Знам,че това е нищо в сравнение с необходимите големи суми,но ако всеки отдели по 1 лв ,ще се съберат.Ако не може да им се осигури майчина любов,то поне да имат нормални условия за живот.Вие давате ли пари за благотворителност?
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 27, 2010, 21:20:49 »
Раздели ТемаНагоре

да,разбира се.Тъй като съм на сметка,на повечето реклами пращам по някой СМС между другото
Видях в Трявна децата от Могилино.Големият ми син се запозна със 17г.Пепи,а аз даже и не бях разбрала  Embarrassed
Поговорих си с персонала им,много свястни хора.Децата са направо ангелчета Smiley
Жалко е,че са оставени в нашите ръце,които не са тъй широки за да отглеждаме както трябва
Аз никога не бих си оставила детето в дом,ако ще и на крокодил да прилича и като мечка да ръмжи.
Всяко дете е дар Божий и независимо от недостатъците си,то заслужава любов и внимание!Кой би се гледал и обичал по-добре от собствената майка?!?
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 21:39:16 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2010, 21:34:55 »
Раздели ТемаНагоре

Другото,от което страшно много се възмущавам е осиноваването.Има толкова много деца,които чакат и мотгат да бъдат осиновени и толкова родители,които си мечтаят за детенце,а държавата ги спира.Защо?Нима в домовете е по хубаво от домашната обстановка и ще се грижат по добре.Сега във "Великолепната шесторка" търсят и осиновители.Такива има много ,но пустите закони пречат и цялата процедура е неимоверно бавна.Имам приятелско семейство,жената е мед.сестра,мъжът-инжинер.Доходите им са високи(неговата заплата е около 2000-2500 лв,работи за чуждестранна фирма;нейните са 480лв,работи в частна клиника).Имат си собствена къща в едно село на 10 мин.от Пловдив-на два етажа,огромен двор.Родителите им и на двамата са висшисти,едните имат собстввен бизнес(понеже се проверяват и родителите).Провериха ги дето се казва до 10-то коляно.Всичко наред.,но до ден днешен не им разрешават да осиновят детенце.Никой не им казва причината.Отговорът е винаги-изчакайте.Това продължава вече 5 год.,от които  3 год. ги проверяваха  Shocked Сега са решили да пишат до Премиера и министъра на здравеопазването!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 27, 2010, 21:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

Всички даваме, но колкото повече даваме, толкова повече държавата ще абдикира от задълженията си. Да децата не са виновни. И ние, които даваме го правим с добри намерения, но в крайна сметка има едни хора, в едни агенции, които усвояват пари за да ходят по обучения и семинари и накрая като теглим чертата резултатът за децата е 0 (нула).
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: