{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Третиране на петна и лекета  (Прочетена 48895 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 04, 2010, 20:42:02 »
Раздели ТемаНагоре

   И аз ползвам това на Хайтман - наистина е уникално. Smiley На др.Бекман също е с волска жлъчка и върши същата работа, но мирише малко гадничко... Lips Sealed
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
kema81
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 18, 2010, 13:35:22 »
Раздели ТемаНагоре

Само момичета внимавайте със Спота-подариха ни жилетка на Некст,и ми се стори,че има петънце-все пак беше новичка,но реших да капна Спот върху жилетката..изпрах чак на др.ден  и от нова жилетка,стана жилетка на петна  Sad ,от светло синият цвят нямаше и помен,там където бях капала,беше вече мръсно бяло.
Явно не трябва да престоява дълго въру дрешката...  Huh?
И аз така оставих едни дънки на малката и станаха на петна. Мисля, че не трябва да изсъхва върху дрехата
Активен

soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 24, 2010, 16:34:59 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте мами аз искам да питам някой използва ли черния первол .и дали връща черния цвят на дрехите
Активен
krissie
веган - суровояд
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


там преди сто лета...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 11, 2010, 11:42:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм много доволна от препаратите на Др. Бекман , аз съм си ги вземала от ДМ в Германия - но мисля че и тук съм попадала на препарати за монитори и дори и за петна , имам за масло и кетчуп , за кагета , за зеленийки и за ръжда - всеки си е оправдал цената. 
Активен
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 19, 2010, 20:23:10 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте мами аз искам да питам някой използва ли черния первол .и дали връща черния цвят на дрехите
Аз го ползвам.Много съм доволна.Мога да кажа,че не позволява на дрехите да иззбелеят.При пране водата не става черна.
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
livia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО НИ БОГАТСТВО

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Април 01, 2011, 08:40:52 »
Раздели ТемаНагоре

За петна от плодове - изплакни петното с чиста вода и след това го намажи с кисело мляко. Хваща коричка. Да престои 1 нощ и после го изпираш. Успех  Smiley
Активен
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Април 01, 2011, 09:45:45 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз,ползвам професионален препарат на HG за всякакви петна .С моите двама прасчовци без него съм загинала.Маха петна от всякакви плодове,от фулмасери,трева,мазно,пюрета,акита,стари петна ....каквото се сетите.На кислородна основа е като Вениш-окси,ама е 100 пъти по-добър.Много съм разочарована от вениш,откакто на два панталона освен петната махна и цвета им Sad.Вярно струва 10лв.,половин литър,но си заслужава паричките.
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
b777
b777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Април 01, 2011, 10:54:36 »
Раздели ТемаНагоре

Петна от фулмастер и химикалка се махат за секунди с най-обикновен дезодорант или одеколон.Мястото се пръска обилно с дезодорант или одеколон и петното моментално започва да се "разтваря",след това веднага се отпира с прах за пране.Ако има нужда може да се повтори,да се напръска отново и да се изпере още веднъж.Гарантирано действа,изпробвала съм нееднократно този начин и помага дори и при други петна
Активен

Моите оценки http://detski-filmi.eu/
kikopi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Април 01, 2011, 15:43:38 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз,ползвам професионален препарат на HG за всякакви петна .С моите двама прасчовци без него съм загинала.Маха петна от всякакви плодове,от фулмасери,трева,мазно,пюрета,акита,стари петна ....каквото се сетите.На кислородна основа е като Вениш-окси,ама е 100 пъти по-добър.Много съм разочарована от вениш,откакто на два панталона освен петната махна и цвета им Sad.Вярно струва 10лв.,половин литър,но си заслужава паричките.
За първи път чувам за този препарат  Lips Sealed
Зареждат ли го по магазините или се намира само в големите Хипермаркети  Wink
Активен

1. Пощенските разходи са за сметка на купувача!
2. Не приемам наложен платеж!
3. За сума над 20 лева,изпращам след предварително заплащане!
4. С предимство,купуващите повече от 1 моя обява!
5. Връщам дрехи, които не отговарят на описанието!
6. Коректна съм,бъдете и Вие коректни!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Април 01, 2011, 15:56:38 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз,ползвам професионален препарат на HG за всякакви петна .С моите двама прасчовци без него съм загинала.Маха петна от всякакви плодове,от фулмасери,трева,мазно,пюрета,акита,стари петна ....каквото се сетите.На кислородна основа е като Вениш-окси,ама е 100 пъти по-добър.Много съм разочарована от вениш,откакто на два панталона освен петната махна и цвета им Sad.Вярно струва 10лв.,половин литър,но си заслужава паричките.
За първи път чувам за този препарат  Lips Sealed
Зареждат ли го по магазините или се намира само в големите Хипермаркети  Wink
Аз си го взимам от едно забутано магазинче за домашни потреби и препарати в Младост/София/,на 43блок.http://bg.hg.eu/wizard-shop/index/id/31305/%D0%A2%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB/%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8
препарата им за баня също е разкошен.....
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Април 01, 2011, 15:58:44 »
Раздели ТемаНагоре

Да се включа и аз,ползвам професионален препарат на HG за всякакви петна .С моите двама прасчовци без него съм загинала.Маха петна от всякакви плодове,от фулмасери,трева,мазно,пюрета,акита,стари петна ....каквото се сетите.На кислородна основа е като Вениш-окси,ама е 100 пъти по-добър.Много съм разочарована от вениш,откакто на два панталона освен петната махна и цвета им Sad.Вярно струва 10лв.,половин литър,но си заслужава паричките.
За първи път чувам за този препарат  Lips Sealed
Зареждат ли го по магазините или се намира само в големите Хипермаркети  Wink
Аз си го взимам от едно забутано магазинче за домашни потреби и препарати в Младост/София/,на 43блок.http://bg.hg.eu/wizard-shop/index/id/31305/%D0%A2%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB/%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8
препарата им за баня също е разкошен.....
Сори,излезе цялата страница,а уж бях чукнала на амия препарат.Нищо ,разгледай им и другите неща... Tongue
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Април 14, 2011, 20:32:31 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм доволна и от препарата Спот,чисти петната,Меглиото също е хубав,но от Вениша определено не съм доволна /отдавна спрях да го използвам/   Cheesy
И аз така  Wink
И аз така.Страшно съм доволна от този Спот Smiley
Активен

shoppy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Април 14, 2011, 22:37:28 »
Раздели ТемаНагоре

До тук добрееее,аз ползвам СПОТ и МЕГЛИО и нямам пропуск.
Сега аз да запитам ...Дали се е намерил гений ,който да е открил препарат за премахване на боядисано? ...Днес ми пристигна една много сладка рокличка...чистак -бърсак беличка.Пускам я аз в пералнята като пич и като я извадих ....какво да видя    Shocked Едно ужасно розово петно! Малкото чудовище си е бутнало вътре едно мече с един отровно червен шал....абе познато ви е сигурно...Скубеш коси ,псуваш на ум и намираш утеха в порозовялия колан на халата за баня на мъжът си  Cheesy Та има ли такова творение или още не е измислено? Roll Eyes
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от Вас ! При покупка на повече от една обява поемам пощенските .
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Април 15, 2011, 09:48:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ами то като си е чистак-бърсак бяло, защо не го избелиш с белина?
И аз бях порозовила една тениска на мъжа ми, ма лошото е, че тя преди не беше баш чистак бяла, ми имаше точно по средата на гърдите една червена лента. Та като взех да я избелвам с таз белина около 3 часа в банята. Кисна аз бялата тениска и с два пръста съм хванала от двете страни таз велика червена лента и я държа над легена. Ма стана де. Благополучно след 3тия час, тениската беше отново бяла, пък лентата си остана червена, както си му е реда. "Ти успя мамо!"...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Април 15, 2011, 10:01:32 »
Раздели ТемаНагоре

Я и аз да питам нещо-имам едни бели покривки,но са с петна пожълтяло от стоене-пробвах с Вениш,с белина,но не се маха.Дайте идея какво да направя.....Искам да ги изчистя,но незнам как.Sad
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: