{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother  (Прочетена 4880 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mamma mia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 98


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юни 10, 2010, 22:34:05 »
Раздели ТемаНагоре

Е,айде честито на сем.Кузмови!
Дали са най-достойни или не,това е положението.България избра тях.Ама по-добре от дядо ми Цончо или от безделника Павлин с истеричната си жена.Ония двамата-Дияна и адвоката ми бяха много симпатични,но те нямаха шанс,а и честно кзано-не са на равен старт с другите и нямаше да е справедливо така.
Кузмови да се ширят сега в софийски апартамент,да си карат Пежото и да си се кефят на победата.Поне си бяха "те" и не са се престрували или играли сценарии като фифито Елеонора и мухлясалия й мъж.
Айде стига толкова
Бигб радър свърши!
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Юни 10, 2010, 22:40:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък съм много радостна че Кузмови спечелиха , макар грубият им начин на контактуване , те наистина много се обичат и имат ценности , аз и мъж ми ако ни видите когато се караме , ще кажете че сме най върли врагове , и че аха единия да утрепа другия , стигали сме и до сдърпвания , но до сега мъж ми е успявал да се здържи да не ме удари , а знам че понякога много му се е искало , като жена мога да си призная че съм го изкарвала извън кожата му , просто ние сме способни в това отношение , наистина не знаем да спрем по някога , а и нека отбележим че Веско не я е удрял а я е блъснал , има малка разлика , малка но доста значима , надявам се наградата да им помогне да се успокоят и да елиминират някой неща от речника си !
Активен

Мама Ели
Форумлийка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 302


Мама на две красавици

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юни 10, 2010, 22:46:09 »
Раздели ТемаНагоре

Брави на Кузмови и аз се радвам за тях.
Само нейсках да печелят Чипеви или Трифонови.
Корнелия каква е само.
Като разбра,че те спечелиха ,първа тя търчи да поздрави Ели.
А до вчера се караха!
Активен

http://getprize.org/didis,точка плс
Група за размяна на точки http://www.facebook.com/groups/258747717468632/docs/
http://www.facebook.com/groups/234525466594992/
Деца май 2007 г
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Юни 10, 2010, 23:58:23 »
Раздели ТемаНагоре

Брави на Кузмови и аз се радвам за тях.
Само нейсках да печелят Чипеви или Трифонови.
Корнелия каква е само.
Като разбра,че те спечелиха ,първа тя търчи да поздрави Ели.
А до вчера се караха!

Да и на мен това ми направи впечатление,първа отиде да я прегърне..Бива да са лицемери,бива ама това вечее....  ;D ;D ;D ;D
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юни 11, 2010, 06:45:57 »
Раздели ТемаНагоре

Не я е удрял вътре в къщата!Няма да споря.Прави сте,че наистина бяха истинскино не виждам за какво са им тия пари.Ядене,пиене,наркотици и нищо няма да остане.Ели е готина-и аз я харесвам. Smiley

И все пак е съм разочарована от целия избор като цяло Undecided
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Юни 11, 2010, 07:40:28 »
Раздели ТемаНагоре

Повече няма да гледам ББ
много съм разочалована....Ако мъжът ми им посегне,взимам си децата и няма да чуе повече за нас....

Няма смисъл да коментирам  изобщо,аз не пия и не понасям пияници мръсни.... >Sad

Радо е най-големия пич от всички!
аз пия но не съм пияница  ;D неговото пиянство наистина е лошо но няма хора без кусури явно това беше неговия но ми напълниха душата,че спечелиха те
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: