{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother  (Прочетена 4882 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Април 25, 2010, 23:12:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мили момичета , аз лично не го гледам редовно , но от това което съм видяла се натъжавам безкрайно , нима това е образа на семейство в днешно време , изневери интриги , обиди даже и побой! Нима това там е примера за нашите деца , към какво да се стремят , днес специално гледах предаването , и да ви кажа се засрамих , тези двамата , възрастните хорица имат толкова чисти и красиви отношения помежду си , да може да са говорили и обсъждали , даже обиждали другите , но само помежду си , но тяхната любов и всеотдайност ме накара да видя колко много липсва това в днешните семейства , още по болно ми стана като видях , толкова млади хора , така настървено озлобени към тях , само и единствено защото им завиждат на това което имат , сигурна съм че всеки един от другите в къщата , макар и да не го признае , знае вътрешно в себе си , дори и да отрича , че никога няма да може с такава стопроцентова сигурност да отговаря на такива въпроси зададени му за другия , и че никога няма да чуе такива отговори от половинката си , и вместо да се замислят какво да променят в поведението си един към друг , те почнаха да ги плюят , имаше едно изречение "Вие сте за театъра бе хора " , толкова нереално явно звучи , двама души да се обичат взаимно в продължение на 36 години , без да си посягат , без да се обиждат , без да се унижават един другиму по какъвто и да е било начин , искрено съм натъжена , че доколкото разбрах са ги изгонили зрителите  ,защото за мен това означава че такъв тип отношения не се котират в днешното общество , виж дърпане за косите , обиждане и интрига е това е което се харесва , нима толкова сме пропаднали вече , нима нивото на култура е толкова ниско , не говоря за образование , а за култура , много хора нямат възможност по една или друга причина да се изучат , но нима общата култура е на такова ниво , не нулево а направо отрицателно , аз също не съм с висше образование , допускам много правописни грешки , къде от бързина къде от недомислие , но никога , заклевам се никога не съм се държала по такъв долнопробен начин какъвто наблюдавам в тази къща , една парадира с това че е бисексуална , друга че е екзотична танцьорка , и това пред деца , нямам против нито една от двете групи , напротив , имам познати което принадлежат както към едната така и към другата , имам даже познати компаньонки , но те нямат такова поведение , не парадират с това , просто съм втрещена от простотията и наистина невежеството което е там , и това по национална телевизия , какви ценности би попил един тийнейджър от това шоу , че дори и да биеш жена си и да и изневеряваш тя ще преглъща , или като я плюеш тя ще си изтрие лицето , или като вървиш и обясняваш на половинката ти че от него нищо не става това е правилно , нима това поведението които трябва да се наслагва като правилно в бъдещите семейства , момчетата и момичетата които след 5-6 години ще имат деца , какъв пример имат те , вместо семействата в това реалити да са пример за подражание , те са гротеска на семейството и семейните ценности и отношения , това което ме притеснява обаче е че млатеща надали разбира че това е погрешно , защото в техните очи тази линия на поведение е просперираща!
Тъжно наистина много тъжно!!!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Април 25, 2010, 23:22:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мила всеки мечтае за такава любов но са рядки случаи и да не кажа са били преди доста време,сега е няква разкрепостена,развратена свободия ,децата псуват от малки и така ти отговарят че се чудиш как му го ражда акъла но майка ми казва те сега се раждат с висше образование хихихихи ,ще си призная че често обиждам мъжа ми в някой от моментите когато ме е изкарал от кожата но с разликата че е между нас не ни гледа цяла България а когато няма разбирателство то няма и как дори и в реалити шоуто да се скрие
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 25, 2010, 23:27:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също съм мноооооого голям фен на това шоу, даже за втория Брадър бях поканена на кастинг, но не ме одобриха за следващото ниво, познайте защо, просто на въпроса били ли изневерила на половинката си, аз глупачката им казах честно и пряко едно голяммо НИКОГА! и КРА! а ТЕ ТЪРСЯТ ИНТРИГА, А ЗА ПОСЛЕДНИЯ бРАДЪЛ ДАЖЕ МИСЛЕХМЕ ВСИЧКИ ДА ХОДИМ НА КАСТИНГ И ЕВЕНТУАЛНО ДА ВЛЕЗНЕМ С МАЛКАТА, НО ТОЧНО ТОГАВА ТЯ БЕШЕ МНОГО БОЛНА И БЛАГОДАРЯ НА ГОСПОД , ЧЕ НЕ ОТИДОХМЕ, ЧЕ ВЪТРЕ НЯМАШЕ ПРОСТО ДА ИЗДЪРЖА И 1 ДЕН! тОВА Е КОШМАР, но хайде да не се залъгваме, че и навън не е така, с единствения пропуск , че тук - там има и по0нормални, но аз виждам във всяко семейство частица от нашето- и сме се карали, и сме си изневерявали, и сме се лъгали, и се бием, и се караме, и сме прости и тъповати понякога, и се напиваме, абе .....всичко! Няма идеално семейство! Това е истината!
Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Април 25, 2010, 23:31:37 »
Раздели ТемаНагоре

бой, е.... ,и сръбска музика след боя нема да има претенции за музиката
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 26, 2010, 00:01:04 »
Раздели ТемаНагоре

Аз и мъж ми също се чудехме да идем на кастинг , ама после седнахме и помислихме че няма да сме интересни , нито единия от нас не би изневерил на другия , нито се посиняваме , аз не проституирам , той не е мутра за какво сме им , няма шоу от нас , не се псуваме като най-върли врагове , не ставаме просто , ама това че са търсели възможно най големите гротиски на семейства , за да го излъчват в национален ефир и то във 20 часа , направо не знам , страшно е , с моя приятелка коментирахме че със всяка следваща година поколенията отиват на все по зле и по зле , и моето поколение сравнено с това на родителите ми е било доста по ........ да кажем разкрепостено , ама в днешните подрастващи дори разкрепостено не става , то няма никакви задръжки , само единични случаи попили по нещо от родитеулите си и това е , то не са наркотици то не е груб език и изрази , а пък за ценности и морал даже не искам да отварям дума , страшно е , когато аз бях на 12 с приятелките ми играехме белот и карахме колела до сред нощите , сегашните навлизащи в пубертета са заседнали пред компютрите играейки на някакви ужасяващи игри , или наливат бири или нещо по силно в някое кафене или градинка , майка ми е учителка и такива страхотии ми е разказвала за дереджето в училище , че чак ми иде да опаковам багажа и с мъж ми и детето да избягам на безлюден остров , за да я предпазя от такава среда на израстване , последния ученически куриоз беше , колега на майка ми , учител по история , влиза при шестокрасници , това са 12 годишни дечица , на което някакъв ..... младеж (да не кажа друго) си е пуснал музика на телефона , разхожда се из стаята , изобщо какво ли не , след няколкото забележки от страна на учителя , въпросния се обръща и казва " К'во бе пед*л нищо не можеш да ми направиш , ни можеш да ме изгониш ни да ми пишеш двойка , що не ходиш да се е*еш някъде!" 12 годишен 12 ГОДИШЕН , направо не знам накъде отиват нещата , и да си призная страх ме е да се замислям!
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Април 26, 2010, 00:09:45 »
Раздели ТемаНагоре

За това не мисля аз за напред,живея ден за ден както се казва,не знам утре какво ще се случи но знам едно че света ще обърна но искам малката ми да е щастлива ,само като се сетя че искаха да я махнат и ми идва да изрева,но ще се опитам до колкото мога да я възпитам добре а вече тя като порасне ще има глава на раменете с която сама да решава и като знам аз какви съм ги вършила се съмнявам дали ще мога да я спра както мен майка ми не е успявала да ме спре правейки поредната глупост
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 07, 2010, 16:47:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз гледам ББФ... и се радвам, че не сме като тея там  ;D
Все съм си мислила, че нещо с мъжо не ни е наред... като се караме, аз да му викам, той да блъска по масата и да стиска зъби насреща ми... ама това да ме плюе, или да казва, че ще ме заколи докато спя, си е ужас на ужасиите. Shocked
Моя не пие, не пуши, не кръшка... Даже и с приятели не излиза без мен, а тея ми ти мъже в таз къща не спряха да пият, да буйстват, да заглеждат чуждите жени... и излагацията им е пълна, цяла Б-я ги видя кви са мухльовци!
Сега вкараха някои по-нормални семейства... ама онез льольовци ще направят всичко възможно да ги изгонят.
Младоженците са от Бургас и ги познавам лично. Мн готини са и двамата... и мн ще ме е яд, ако ги изгонят, и останат Качанови- пъпчивия чехльо и малкото к*рве. >Sad
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Май 11, 2010, 05:57:10 »
Раздели ТемаНагоре

Чесно казано ги гледам, когато няма друго за гледане (което е рядкост). За мен това е пълна простотия, но за съжаление това е реалността Sad
Активен

Мама Ели
Форумлийка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 302


Мама на две красавици

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юни 05, 2010, 18:53:11 »
Раздели ТемаНагоре

Тоя селчо Христо ме дразни,адски много.Нека да спечели всеки друг,но не и те!Не че
другите са стока,но тоя ме дразни с това че иска все да е най най и се прави на велик!
Активен

http://getprize.org/didis,точка плс
Група за размяна на точки http://www.facebook.com/groups/258747717468632/docs/
http://www.facebook.com/groups/234525466594992/
Деца май 2007 г
furgillsss
ʚϊɞ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 129


Бъдете добри и всеотдайни!Малко му трябва на човек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юни 10, 2010, 19:30:21 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде най-накрая дойде и финала..Ще видим какво ще се случи и как ще се развият нещата  ;D ;D
Активен


За потребители с по-малко оценки - $ предварително или наложен платеж Smiley
Който вземе няколко неща от мен е с предимство и правя отстъпки!!
Винаги можем да се споразумеем за най-изгодното и от двете страни Smiley
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #10 -: Юни 10, 2010, 20:41:28 »
Раздели ТемаНагоре

аз съм за Кузмови Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #11 -: Юни 10, 2010, 20:43:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм за Гробаря Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Юни 10, 2010, 20:55:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм за Гробаря Smiley
Кузмови=Гробаря та станахме 2-ма за  тях
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юни 10, 2010, 21:07:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък бях за Анжелика и Радо
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юни 10, 2010, 22:33:33 »
Раздели ТемаНагоре

Повече няма да гледам ББ
много съм разочалована....Ако мъжът ми им посегне,взимам си децата и няма да чуе повече за нас....

Няма смисъл да коментирам  изобщо,аз не пия и не понасям пияници мръсни.... >Sad

Радо е най-големия пич от всички!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: