{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Омекотители.  (Прочетена 65091 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 25, 2010, 23:01:11 »
Раздели ТемаНагоре

32 броя за 15.50лв е чудесна цена.  Wink

Ами най-ниската е от всички, които видях. Утре смятам да си купя още една кутия, в DM има Колело на късмета на касата и ако имам късмет може и 15% отстъпка още да ми направят Smiley
Взех си за цветно, да разбирам ли, че другите са за бяло? Ползвали ли сте?
За бяло са зелените,а за цветно лилавите Tongue

Ясно, благодаря. А имам лилавите, ще си взема и зелените. Дано са ефикасни.
Ами да ти кажа,аз съм доволна,понеже мъжо работи с масло и го изпра  Shocked ей така гледах,ама бялото мерише повече от цветното,но инъче се справя с петната Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #31 -: Ноември 26, 2010, 07:16:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ясно, благодаря. А имам лилавите, ще си взема и зелените. Дано са ефикасни.
Ами да ти кажа,аз съм доволна,понеже мъжо работи с масло и го изпра  Shocked ей така гледах,ама бялото мерише повече от цветното,но инъче се справя с петната Kiss

Какво имаш предивд под мирише повече?  Shocked
Аз с каквото и да пера дрехите ми миришат на омекотител после.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 26, 2010, 09:33:01 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде тук да си говорим за омекотителите. Аз съм им голяма фенка. За сега на първо място в класацията ми са Ленор и Силан - всичките им серии имат страхотен аромат (според моите вкусове) а и аромата се задържа с години. Имаме дрешки на децата които са прани преди години, след което са прибрани, защото са малки вече и все още като отворя шкафчето миришат на омекотителя, с който са прани.
Какви ползвате вие, от кои сте доволни и от кои не?

Аз ползвам Максима има 4-ри вида
бял,зелен,син и розов.Пробвала съм ги всичките и само белия ми харесва.Силно са концентрирани и се слага по малко,по скъпичък е но си заслужава.Има и такъв прах също е скъп,но е добър.
Относо прах днес пробвах новия ариел на капсули,ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СЪМ ДОВОЛНА.Купих си две една за бяло и една за цветно,колкото да пробвам,моя позната която работи в магазина ми каза да не слагам омекотител,че има много силен аромат,чудесна е миризмата му. Kiss
И аз съм на Ариел капсули,омекотител на Ленор-предимно парфюмираните сериии,но слагам само на пуловерите,другите дрехи си меришат на Ариел Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

777111999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 26, 2010, 10:24:04 »
Раздели ТемаНагоре

8.80 ?!  Shocked
Колко бройки са? Аз съм виждала кутии но са към 15-16 лв.
а при нас са 10лв,а броиката 90стотинки

Аз си ги купих за 15,50, бяха на някава промоция, после в различни магазини ги проверявах, имаше и на 15, 16 .... до 19лв. Явно всеки си измисля цената както му е удобно.

Не си измислят цените както им е удобно, просто са си скъпи, хванала си промоция.  В големите магазини Метро и пр. имаха промоция малките 16 бр. на към 7.9 - 8 лв., а големите - 32 бр. към 15.5 лв. И някои др магазинчета може да са заредили от промоционалните цени, др не... за това цената е различна навсякъде..
Активен
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #34 -: Ноември 26, 2010, 18:37:12 »
Раздели ТемаНагоре

Не си измислят цените както им е удобно, просто са си скъпи, хванала си промоция.  В големите магазини Метро и пр. имаха промоция малките 16 бр. на към 7.9 - 8 лв., а големите - 32 бр. към 15.5 лв. И някои др магазинчета може да са заредили от промоционалните цени, др не... за това цената е различна навсякъде..

Мда, аз явно съм хванала промоция за 15,50лв. защото вече са 19, 50лв. на същото място, но все пак на друго ги открих за 16, 90лв. без промция. Wink
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #35 -: Декември 17, 2010, 16:27:22 »
Раздели ТемаНагоре

Сега огромно ще похваля омекотителя на Медикс.Не стига,че е сравнително евтин,ами и наистина прави дрехите много меки.А как мирише червения....Лудница! Аз него ползвам Smiley Преди това си купих Ленор Парфюмел,но в интерес на истината не беше нищо повече от Медикса,само дето миришеше яко..
Активен


velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 17, 2010, 16:31:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз си харесвам най-много бялата семана страхотна е.
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Декември 17, 2010, 18:23:26 »
Раздели ТемаНагоре

Сега огромно ще похваля омекотителя на Медикс.Не стига,че е сравнително евтин,ами и наистина прави дрехите много меки.А как мирише червения....Лудница! Аз него ползвам Smiley Преди това си купих Ленор Парфюмел,но в интерес на истината не беше нищо повече от Медикса,само дето миришеше яко..

Ами то това му е най-хубавото на омекотителите, че ухаят после дрехите с месеци... иначе заради самото омекотяване бих ползвала какъвто и да е, но единствено Силан и Ленор ухаят добре (според моите вкусове).

Момичета, за колко време ви стига един Ленор (литър) ? Защото аз хабя по един на седмица - имам чувството че ми стига точно за около 10 пранета.  Lips Sealed
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 17, 2010, 23:00:18 »
Раздели ТемаНагоре

Аз все по повечко слагам,не сьм обрьщала внимание за колко време свьршва,но свьршва много бьрзо. Cheesy Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 17, 2010, 23:06:51 »
Раздели ТемаНагоре

Сега огромно ще похваля омекотителя на Медикс.Не стига,че е сравнително евтин,ами и наистина прави дрехите много меки.А как мирише червения....Лудница! Аз него ползвам Smiley Преди това си купих Ленор Парфюмел,но в интерес на истината не беше нищо повече от Медикса,само дето миришеше яко..

Ами то това му е най-хубавото на омекотителите, че ухаят после дрехите с месеци... иначе заради самото омекотяване бих ползвала какъвто и да е, но единствено Силан и Ленор ухаят добре (според моите вкусове).


Е именно де.Затова казах,че Медикса мирише много,много хубаво (специално червения).За мен лично това му дава преднина пред Ленора.Хем мирише хубаво,хем омекотява.В последния Ленор,който си купих,бях влюбена,но след изсъхването дрехите вече не миришеха.А на мен дрехите ми са ухаели със седмици единствено след омекотител на Сано.Кофтито е,че едно време,когато все още не беше известна ,марката си беше супер.Страхотен прах и страхотни омекотители.Сега обаче доста го развалиха..но както и да е,това е друга тема..
И в тази връзка-някой може ли да ми похвали прах,който наистина пере,ама наистина..Напоследък хич не улучвам.Сега съм с Рекс и мога да кажа,че го бива.Вие какво ще ми препоръчате?
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 23:09:48 от doublemama » Активен


Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 18, 2010, 08:38:40 »
Раздели ТемаНагоре

Сега огромно ще похваля омекотителя на Медикс.Не стига,че е сравнително евтин,ами и наистина прави дрехите много меки.А как мирише червения....Лудница! Аз него ползвам Smiley Преди това си купих Ленор Парфюмел,но в интерес на истината не беше нищо повече от Медикса,само дето миришеше яко..

Ами то това му е най-хубавото на омекотителите, че ухаят после дрехите с месеци... иначе заради самото омекотяване бих ползвала какъвто и да е, но единствено Силан и Ленор ухаят добре (според моите вкусове).


Е именно де.Затова казах,че Медикса мирише много,много хубаво (специално червения).За мен лично това му дава преднина пред Ленора.Хем мирише хубаво,хем омекотява.В последния Ленор,който си купих,бях влюбена,но след изсъхването дрехите вече не миришеха.А на мен дрехите ми са ухаели със седмици единствено след омекотител на Сано.Кофтито е,че едно време,когато все още не беше известна ,марката си беше супер.Страхотен прах и страхотни омекотители.Сега обаче доста го развалиха..но както и да е,това е друга тема..
И в тази връзка-някой може ли да ми похвали прах,който наистина пере,ама наистина..Напоследък хич не улучвам.Сега съм с Рекс и мога да кажа,че го бива.Вие какво ще ми препоръчате?

Аз лично мисля, че най-добре изпират капсулите на Ариел.  Wink Но започнах да ги ползвам само за дрехи, които са силно замърсени (по-точно имат петно, което не излиза с друг прах). Иначе Рекса е хубав - аз съм ползвала абсолютно всички прахове кат се почне от най-евтините (Тест, Селван) до скъпите като Ариел, Персил. И честно да ви кажа между Ариела и Персила от магазините и тези от турските търговци има огроооомна разлика. Затова вече купувам ариел и персил само от турски търговци, защото е много по-хубав и качествен.

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 18, 2010, 08:43:58 »
Раздели ТемаНагоре

Купих си преди време Ариел 5л. за 16евро от Гърция и като ми свърши рекох да си купя същия от тук ами да си кажа нищо общо оня колкото беше на гел този от тук толкова беше на вода.А по отношение на капсолите съм ползвала само за цветно и ме е яд,че сега бяха на прИмоция за кутия 9,99лв. и не си купих ама.............Най съм доволна от рекса за цветно от Метро,а от други магазини аз ли си внушавам незнам ама нее същия
Активен

Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 19, 2010, 20:12:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам омекотител ВЕРНЕЛ-лилав и розов.Страхотен аромат.От праховете Ариел-сух и Первол-течен за цветно,черно и бяло.Много съм доволна.Трайна миризма и перфектно изпиране на дрехите.
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 11, 2011, 11:19:45 »
Раздели ТемаНагоре

А някой знае ли откъде мога да си купя ароматизатор за дрехи /от Варна съм/, но от тия, които се пръскат на дрехите, след като са изпрани и изсъхнали?Давала съм дрехи на индивидуална пералня и съм ги вземала, ухаещи страхотно точно от такива препарати...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 12, 2011, 12:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

А някой знае ли откъде мога да си купя ароматизатор за дрехи /от Варна съм/, но от тия, които се пръскат на дрехите, след като са изпрани и изсъхнали?Давала съм дрехи на индивидуална пералня и съм ги вземала, ухаещи страхотно точно от такива препарати...
И аз тьрсих вБургас,но не намерих Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: