{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Омекотители.  (Прочетена 65064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 19, 2010, 13:09:54 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде тук да си говорим за омекотителите. Аз съм им голяма фенка. За сега на първо място в класацията ми са Ленор и Силан - всичките им серии имат страхотен аромат (според моите вкусове) а и аромата се задържа с години. Имаме дрешки на децата които са прани преди години, след което са прибрани, защото са малки вече и все още като отворя шкафчето миришат на омекотителя, с който са прани.
Какви ползвате вие, от кои сте доволни и от кои не?
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 23, 2010, 23:15:49 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде тук да си говорим за омекотителите. Аз съм им голяма фенка. За сега на първо място в класацията ми са Ленор и Силан - всичките им серии имат страхотен аромат (според моите вкусове) а и аромата се задържа с години. Имаме дрешки на децата които са прани преди години, след което са прибрани, защото са малки вече и все още като отворя шкафчето миришат на омекотителя, с който са прани.
Какви ползвате вие, от кои сте доволни и от кои не?

Аз ползвам Максима има 4-ри вида
бял,зелен,син и розов.Пробвала съм ги всичките и само белия ми харесва.Силно са концентрирани и се слага по малко,по скъпичък е но си заслужава.Има и такъв прах също е скъп,но е добър.
Относо прах днес пробвах новия ариел на капсули,ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СЪМ ДОВОЛНА.Купих си две една за бяло и една за цветно,колкото да пробвам,моя позната която работи в магазина ми каза да не слагам омекотител,че има много силен аромат,чудесна е миризмата му. Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 24, 2010, 06:55:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си накупих капсули на Ариел. Преди няколко дни за първи път си купих две - за цветно и бяло и останах много доволна. Вчера пуснах една пералня с капсулка и сложих една доза черен Ленор - цялата къща ухае чудесно.  (dance1) Дано само да не ги развалят... като пуснат нещо ново в началото е супер качествено и после сякаш не е същото.
При нас капсулките на ариел са по 60 ст. и засега смятам да пера с тях, тъй като ми излизат най-евтини и изпират много добре дрехите.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 24, 2010, 09:21:51 »
Раздели ТемаНагоре

 Аз като че ли най-много съм доволна от омекотителите на Сано Максима. Както е написала Silvena са силно концентрирани и с доста трайни аромати. За да не свиквам с ароматите и после да не ги усещам, постоянно ги редувам четирите, много пъти дори си правя експерименти  Cheesy и смесвам по два вида- става ОК! Когато ползвам капсулите за пране (последните, които взех са на Персил- страхотни), не слагам омекотител, то няма и нужда.  Kiss
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2010, 23:18:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам ЛЕНОР черния,много ми харесва.Пробвала сьм и други,но този ми е фаворит.Омекотител,ползвам понеже дрешките стават по-меки и по-лесни за гладене Wink а аз много мразя да гладя Huh? направо откачам (dew7)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 07, 2010, 06:28:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам синият Ленор, той ми е любим. Дори след пране оставям пералнята отворена и в кухнята ухае доста след това. Smiley
А за капсулите бях скептично настроена, но ще взема да ги пробвам.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2010, 22:50:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ползвам ЛЕНОР черния,много ми харесва.
(gesture8) И на мен много ми допада Черния Ленор. А онзи ден купих някакъв евтин омекотител ( за около 2 лв) и останах приятно изненадана от аромата му. Пижамката на малкия ухае цяла седмица.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2010, 22:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като че ли най-много съм доволна от омекотителите на Сано Максима. Както е написала Silvena са силно концентрирани и с доста трайни аромати.

И аз така.Ползвам най-вече черния прах с аромат на мускус в комбинация с розовия омекотител,с бебчето отпред.Цялата къща ухае след пране Smiley
Активен


ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2010, 17:48:13 »
Раздели ТемаНагоре

Не сьм ги виждала тези омекотители (not2) Но ще се огледам,и ще си взема да пробвам,щом са толкова хубави.Как сьм пропуснала ?(pother5)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2010, 17:59:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз като че ли най-много съм доволна от омекотителите на Сано Максима. Както е написала Silvena са силно концентрирани и с доста трайни аромати. За да не свиквам с ароматите и после да не ги усещам, постоянно ги редувам четирите, много пъти дори си правя експерименти  Cheesy и смесвам по два вида- става ОК! Когато ползвам капсулите за пране (последните, които взех са на Персил- страхотни), не слагам омекотител, то няма и нужда.  Kiss
Брей и аз не съм ама то защото все майка ми ми пазарува такива неща  Cheesy Cheesy ще трябва да я светна да провери  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2010, 18:09:51 »
Раздели ТемаНагоре

И аз мислех да отварям тема за омекотители и прахове,но не се решавах.
Ленора си е Ленор,но черния и синия,другите,защо така ми идват слабички.
За капсулите на Ариел,и аз си купих,но още не съм ги пробвала.
Семаната в началото беше добър,но сега вече,но ползвах последно от новите й аромати-червената.
Активен
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2010, 18:11:51 »
Раздели ТемаНагоре

И аз си накупих капсули на Ариел. Преди няколко дни за първи път си купих две - за цветно и бяло и останах много доволна. Вчера пуснах една пералня с капсулка и сложих една доза черен Ленор - цялата къща ухае чудесно.  (dance1) Дано само да не ги развалят... като пуснат нещо ново в началото е супер качествено и после сякаш не е същото.
При нас капсулките на ариел са по 60 ст. и засега смятам да пера с тях, тъй като ми излизат най-евтини и изпират много добре дрехите.

Аз си ги взех за 8.80лв кутията.И при нас продават на бройка,но илиза по-скъпо естествено.
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2010, 18:13:24 »
Раздели ТемаНагоре

8.80 ?!  Shocked
Колко бройки са? Аз съм виждала кутии но са към 15-16 лв.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2010, 18:14:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм най-доволна от Силан Аромотерапия
http://www.silan.bg/produkti/aromaterapi_linija/feel_fashion/
Активен

ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2010, 18:28:19 »
Раздели ТемаНагоре

16 бр. са.
Активен


Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: