{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 189845 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Октомври 21, 2010, 09:00:05 »
Раздели ТемаНагоре

За тия пари ще отида до outlet-а на Адидас и ще си купя минимум две нови .
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Октомври 21, 2010, 16:23:27 »
Раздели ТемаНагоре

не знам какво да ви кажа,вече не влзиам в сайта да си купувам,наистина не си струва вече...първо по outlet-ите има супер евтини неща,воро блузките и якенцата от моловете при разпродажба са мн.евтини(не винаги)...а на всичкото отгоре тук виждам как някои дами ги продават на "прекрасни цени"-същите неща,които аз съм купила за по 5 - 6  лева.ама това е безумие - едно носено нещо не може да струва повече от цена,ако си го купуваш от магазините Second hand...според мен няма разлика(искам да ви кажа, че в събота като се разхождах по такива магазини съм си купила чисто нови боти Graceland за 5 лв,чорапи нови на Мекс за 1 лв., блузи за мен и мъжа ми - Масимо Дути,Бенетон,МАнго и да не ви изброявам марките от мола - всичко това за левчета, ами да ви кажа не си струват нещата от тук, да наистина минават ги с дезинфекциращи препарати, на които миризмата с Ленор и Персил няма и помен от нея, а от тук са изпрани с най-обикновен прах...);  ако пък е ново - би било добре да има етикет и пак нямаш това удоволствие да отидеш в магазин , да те обслужат , да ти го пакетират в хубава торбичка...ами това според мен също намалява цената, а що се отнася до стоки - в отлично състояние,без заблежки и никога не са ползвани или обличани - а ходи да го докажеш!!!всички спекулират(може би и аз понякога,когато се развие у мен чувство на скъперничество, но пък всичко,което съм взела от този сайт - съм го похарчила тук - до последната стотинка)
Не знам, но смятам,че тук всеки търси печалба, затова цените ще си останат високи, а и повечето неща са боклуци - да ме прощават всички, но има толкова демоде стоки,че чак се плаша...
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Октомври 21, 2010, 16:27:33 »
Раздели ТемаНагоре

Sysily я сподели ти къде пазаруваш, че чак изпитваш удоволствие от това WinkНа мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Октомври 21, 2010, 16:41:20 »
Раздели ТемаНагоре

не знам какво да ви кажа,вече не влзиам в сайта да си купувам,наистина не си струва вече...първо по outlet-ите има супер евтини неща,воро блузките и якенцата от моловете при разпродажба са мн.евтини(не винаги)...а на всичкото отгоре тук виждам как някои дами ги продават на "прекрасни цени"-същите неща,които аз съм купила за по 5 - 6  лева.ама това е безумие - едно носено нещо не може да струва повече от цена,ако си го купуваш от магазините Second hand...според мен няма разлика(искам да ви кажа, че в събота като се разхождах по такива магазини съм си купила чисто нови боти Graceland за 5 лв,чорапи нови на Мекс за 1 лв., блузи за мен и мъжа ми - Масимо Дути,Бенетон,МАнго и да не ви изброявам марките от мола - всичко това за левчета, ами да ви кажа не си струват нещата от тук, да наистина минават ги с дезинфекциращи препарати, на които миризмата с Ленор и Персил няма и помен от нея, а от тук са изпрани с най-обикновен прах...);  ако пък е ново - би било добре да има етикет и пак нямаш това удоволствие да отидеш в магазин , да те обслужат , да ти го пакетират в хубава торбичка...ами това според мен също намалява цената, а що се отнася до стоки - в отлично състояние,без заблежки и никога не са ползвани или обличани - а ходи да го докажеш!!!всички спекулират(може би и аз понякога,когато се развие у мен чувство на скъперничество, но пък всичко,което съм взела от този сайт - съм го похарчила тук - до последната стотинка)
Не знам, но смятам,че тук всеки търси печалба, затова цените ще си останат високи, а и повечето неща са боклуци - да ме прощават всички, но има толкова демоде стоки,че чак се плаша...
Имам само едни въпрос,какви са тези магани  outlet-ите    Second hand  :Smiley
Всичко говорите за тях,само в София ли ги има,тук ние имаме Мания,Шик Шик и Ню Йорк
да не би да са такива,има много ефтини неща и са на кило,има и нови.А относо обувки и чанти имаме Стоп.Където са по 5,10,15лв.А тук цените на чантите и обувките са ми велики,Един ден смятах че като си поемеш и пощенските разходи пак ти излиза да отидеш да си го купиш,че и отгоре. Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #139 -: Октомври 21, 2010, 22:23:55 »
Раздели ТемаНагоре

..............................
Имам само едни въпрос,какви са тези магани  outlet-ите    Second hand  :Smiley
Всичко говорите за тях,само в София ли ги има,тук ние имаме Мания,Шик Шик и Ню Йорк
да не би да са такива,има много ефтини неща и са на кило,има и нови.А относо обувки и чанти имаме Стоп.Където са по 5,10,15лв.А тук цените на чантите и обувките са ми велики,Един ден смятах че като си поемеш и пощенските разходи пак ти излиза да отидеш да си го купиш,че и отгоре. Kiss

 Мания,Шик Шик и Ню Йорк = Second hand /в превод втора ръка/ определение за всички подобни магазини
outlet - маркови дрехи от стари колекции
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 22:25:27 от AVANA » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Октомври 22, 2010, 06:47:08 »
Раздели ТемаНагоре

..............................
Имам само едни въпрос,какви са тези магани  outlet-ите    Second hand  :Smiley
Всичко говорите за тях,само в София ли ги има,тук ние имаме Мания,Шик Шик и Ню Йорк
да не би да са такива,има много ефтини неща и са на кило,има и нови.А относо обувки и чанти имаме Стоп.Където са по 5,10,15лв.А тук цените на чантите и обувките са ми велики,Един ден смятах че като си поемеш и пощенските разходи пак ти излиза да отидеш да си го купиш,че и отгоре. Kiss

 Мания,Шик Шик и Ню Йорк = Second hand /в превод втора ръка/ определение за всички подобни магазини
outlet - маркови дрехи от стари колекции
Аха ясно и аз така си мислех.Е има и нови неща,знаеш ли и аз съм купувала,но много отдавна Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Октомври 22, 2010, 11:12:31 »
Раздели ТемаНагоре

Sysily я сподели ти къде пазаруваш, че чак изпитваш удоволствие от това ;На мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink
)
е как къде по моловете...когато направят намаления съм там ... за мен най-добрия си остава MALL of SOFIA...от там лятотот си взех на SALE 2 яанти МАнго за по 20 и 25лв,на детето за по 10лв и 15,18лв от бенетон-блузи и панталони,а от теранова и калиопа за 3.90,5,90 и 10 лв - потници, блузи,анцунг, от сердика мол - на малката бански от REVERSE за 6.90,имаше и сандали по 10 лв...абе всичко на разпродажба е супер евтино...вярно поръчвам и от Англия от sportsdirect,но без прекупвачи,които да ми слагат 15% надценки(затова и като видя тука дрешки от Лондонски магазини PRIMARK с марки(Атмосфер,Дороти Пъркинс и др. ми става зле - хора там цените са до 20-30 лв.,даже и без разпродажба,но за съжаление трябва да си в Лондон,не може през интернет),
за Second Hand магазините -те са толкова много в София-Мания е един от най-скъпите-те там нещата излизат като нови от магазин---аааа мерси...в центръа има два-три магазина(на Лъвов мост,на ул.Цар Симеон), но се иска ровене и времеее,аз не се притеснявам и го правя...онзи ден даже имаше страхотни ботуши Бронкс за 38 лв естествена кожа,ами аз от тук такива ги взех за 45 лв+2.60 за доставка, а още колко дуги работи имам - рокля Бенетон, две якета Манго-е вярно, че е и до късмет, но пък всеки ден съм с нещо ново,като ги натрупам повечко(повярвайте,като си купуваш парцалки за стотинки и левчета трупаш доста) раздавам на хора, с малко възможности(никога не ги продавам тук,та аз съм ги купила за 5 лв - е как да го продаваш),затова подарявам и раздавам колкото мога..
На мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink  - ама какво означава това,ти защо се принизяваш с тях, а и вече всичко е достъпно за всички -  а и ти не им даваш парите на тях, магазина не е техен...момичета дръжте се достойно,аз такива ги оправям веднага,търся си правата навсякъде и се оплкавам навсякуде...хайде че стама супер дългичко
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #142 -: Октомври 22, 2010, 11:22:57 »
Раздели ТемаНагоре

Sysily я сподели ти къде пазаруваш, че чак изпитваш удоволствие от това ;На мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink
)
е как къде по моловете...когато направят намаления съм там ... за мен най-добрия си остава MALL of SOFIA...от там лятотот си взех на SALE 2 яанти МАнго за по 20 и 25лв,на детето за по 10лв и 15,18лв от бенетон-блузи и панталони,а от теранова и калиопа за 3.90,5,90 и 10 лв - потници, блузи,анцунг, от сердика мол - на малката бански от REVERSE за 6.90,имаше и сандали по 10 лв...абе всичко на разпродажба е супер евтино...вярно поръчвам и от Англия от sportsdirect,но без прекупвачи,които да ми слагат 15% надценки(затова и като видя тука дрешки от Лондонски магазини PRIMARK с марки(Атмосфер,Дороти Пъркинс и др. ми става зле - хора там цените са до 20-30 лв.,даже и без разпродажба,но за съжаление трябва да си в Лондон,не може през интернет),
за Second Hand магазините -те са толкова много в София-Мания е един от най-скъпите-те там нещата излизат като нови от магазин---аааа мерси...в центръа има два-три магазина(на Лъвов мост,на ул.Цар Симеон), но се иска ровене и времеее,аз не се притеснявам и го правя...онзи ден даже имаше страхотни ботуши Бронкс за 38 лв естествена кожа,ами аз от тук такива ги взех за 45 лв+2.60 за доставка, а още колко дуги работи имам - рокля Бенетон, две якета Манго-е вярно, че е и до късмет, но пък всеки ден съм с нещо ново,като ги натрупам повечко(повярвайте,като си купуваш парцалки за стотинки и левчета трупаш доста) раздавам на хора, с малко възможности(никога не ги продавам тук,та аз съм ги купила за 5 лв - е как да го продаваш),затова подарявам и раздавам колкото мога..
На мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink  - ама какво означава това,ти защо се принизяваш с тях, а и вече всичко е достъпно за всички -  а и ти не им даваш парите на тях, магазина не е техен...момичета дръжте се достойно,аз такива ги оправям веднага,търся си правата навсякъде и се оплкавам навсякуде...хайде че стама супер дългичко

Просто не ми е приятно. Имало е и супер яки продавачки, ама по-често ми се случва да попадна на пълни кокошки Wink
От моловете изпитвам ужас - особено по време на разпродажба - всеки дърпа, блъска, тълпа общо взето УЖАС !
В second hand  не влизам . Като гледам какви са тълпи. На човек му трябва спокойствие за да разгледа, избере.....
  Добре, че мама живее в чужбина и често й ходим на гости, че да си напазаруваме Smiley( Там едвам оцелях след като хванах една разпродажба и май от този момент като видя тълпа в магазин ми прилошава)
За Атмосфер си толкова права. Имам 8-9 техни неща, които не струват повече от 100лв. Всичките .
А за Манго само едно мога да кажа : Никога вече ! И то заради тъпите патки, наречени продавачки. С една приятелка се бяхме видели в пари и тя газ натам. Стигаме в 5.30 и овците заявяват, че е затворено ?!? Работното им време беше до 6 . Е как да си оставя парите там ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Октомври 22, 2010, 11:29:33 »
Раздели ТемаНагоре


Просто не ми е приятно. Имало е и супер яки продавачки, ама по-често ми се случва да попадна на пълни кокошки Wink
От моловете изпитвам ужас - особено по време на разпродажба - всеки дърпа, блъска, тълпа общо взето УЖАС !
В second hand  не влизам . Като гледам какви са тълпи. На човек му трябва спокойствие за да разгледа, избере.....
  Добре, че мама живее в чужбина и често й ходим на гости, че да си напазаруваме Smiley( Там едвам оцелях след като хванах една разпродажба и май от този момент като видя тълпа в магазин ми прилошава)
За Атмосфер си толкова права. Имам 8-9 техни неща, които не струват повече от 100лв. Всичките .
А за Манго само едно мога да кажа : Никога вече ! И то заради тъпите патки, наречени продавачки. С една приятелка се бяхме видели в пари и тя газ натам. Стигаме в 5.30 и овците заявяват, че е затворено ?!? Работното им време беше до 6 . Е как да си оставя парите там ?
[/quote]
не знам emi аз никога не съм имала проблеми по моловете ,нито да се блъскам,нито с продавачките в 4-те им магазина в софия, за second hand-a си права,и аз като видя тълпи и ми пролошва...избягвам,но висчките си хубави неща пак казвам съм си ги купила на късмет...и в чужбина съм пазарувала по молове да и там е бутан и ръгане,но там хората са кулурни и никога не съм имала проблем,а за тукашните продавачки - просто ги посатвям на мясттото им...или викам управител,те да не са нещо повече от мен - даже някои от тях нямаше да са продавачки,ако бяха нещо по-така...но не искам да обиждам никого...
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #144 -: Октомври 22, 2010, 11:37:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам...Преди, когато бях самостоятелно циркулиращ индивид (без съпруг, дете ) ги правех диви и щастливи. Сега просто не ми се занимава...Като не ми искат парите, няма да им се моля,я ! Ама лошото при мен е, че като остана разочарована от нещо повече не повтарям. Та на този принцип скоро няма да има магазин, в който да ходя  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #145 -: Октомври 22, 2010, 11:54:00 »
Раздели ТемаНагоре

в тази връзка,като заговорихме за Манго вижте какво открих http://www.mangooutlet.com/
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Октомври 22, 2010, 12:21:21 »
Раздели ТемаНагоре

в тази връзка,като заговорихме за Манго вижте какво открих http://www.mangooutlet.com/
Живи, здрави. Една стотинка няма да видят от мен Wink ама не успях да разбера online outlet ли е или ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #147 -: Октомври 22, 2010, 13:25:41 »
Раздели ТемаНагоре

в тази връзка,като заговорихме за Манго вижте какво открих http://www.mangooutlet.com/
Живи, здрави. Една стотинка няма да видят от мен Wink ама не успях да разбера online outlet ли е или ?
da online e
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
kami_nikolova
Ками
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Мама на две принцеси

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Октомври 22, 2010, 21:31:00 »
Раздели ТемаНагоре

.......На мен само при мисълта, че ще гледам нацупени фръцли, които временно работят като продавачки, докато чакат богатият чичи ми се отщява Wink

Това описание е много точно
Активен

Пощенските са за сметка на копувача.
Коректна съм очаквам същото.
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Октомври 25, 2010, 21:51:06 »
Раздели ТемаНагоре

леле като ви чета темата само перушина няма да хвърчи тук . Shocked
Ама не всички пазаруваме по молове по 5лв.парцалки от "кокошки" да вметна аз само....... Wink
айде леко "ценообразуване" от мен!
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: