{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ги определяте тези цени?  (Прочетена 181505 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #330 -: Декември 18, 2010, 11:33:23 »
Раздели ТемаНагоре

То май не е смешно ,но пък защо да не се посмеем на глупостта ни ..ТЕ не са виновни че продават и лъжат ,а ние дето им вярваме !!!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #331 -: Декември 18, 2010, 11:34:59 »
Раздели ТемаНагоре

То май не е смешно ,но пък защо да не се посмеем на глупостта ни ..ТЕ не са виновни че продават и лъжат ,а ние дето им вярваме !!!
Е да ,посмяхме за това какво си направила с него а иначе за самата ситуация не е смешно  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #332 -: Декември 18, 2010, 11:39:20 »
Раздели ТемаНагоре

То май не е смешно ,но пък защо да не се посмеем на глупостта ни ..ТЕ не са виновни че продават и лъжат ,а ние дето им вярваме !!!
Е да ,посмяхме за това какво си направила с него а иначе за самата ситуация не е смешно  Smiley
Имам още една блуза за печка ,дойде ми преди седмица ,ако искате мога  да ви е пратя ,печката ви да се накефи с какво е бършете ,даже съм е изпрала Smiley)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #333 -: Декември 18, 2010, 12:04:47 »
Раздели ТемаНагоре

То май не е смешно ,но пък защо да не се посмеем на глупостта ни ..ТЕ не са виновни че продават и лъжат ,а ние дето им вярваме !!!
Е да ,посмяхме за това какво си направила с него а иначе за самата ситуация не е смешно  Smiley
Имам още една блуза за печка ,дойде ми преди седмица ,ако искате мога  да ви е пратя ,печката ви да се накефи с какво е бършете ,даже съм е изпрала Smiley)
ЕЕЕЕЕЕЕ,МИЛА БРЕ,ИЗПРАЛА СИ Я ВЕРОЯТНО ПРЕДИ ДА ИЗБЬРШЕШ ПЕЧКАТА WinkНЯКОИ ПЪК НЕ СИ ГИ ПЕРАТ ПРЕДИ ДА ГИ ПРОДАДАТ,ТВА ВОДАТА СЕГА СТУДЕНААА,ТОКА ПАЗИМЕ ЗА КЛИМАТИЦИТЕ,ЩОТ СКЪЪП Tongue Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #334 -: Декември 18, 2010, 12:13:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пьк сьм много доволна от покупките си,но не от тук,а от другия сайт WinkПонеже потребителите са почти едни и сьщи,но по-хубавите неща ге продават там,а тук нищо не мога да си харесам Sad.Никога не бих си взела блузка за 5лв ,а тук е пьлно с такива,които наистина освен да избьршеш нещо с тях,за друго не стават. Sad Не ми се обиждайте,но за мен е така.Вчера ми пристигнаха ботуши на Мис Сиксти купих ги за 70лв.еми уникални са. WinkВмагазина едни такива са 200 300лв.Има доста качествени неща,но те си струват пари и си заслужават,повярвайте ми. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #335 -: Декември 18, 2010, 12:22:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пьк сьм много доволна от покупките си,но не от тук,а от другия сайт WinkПонеже потребителите са почти едни и сьщи,но по-хубавите неща ге продават там,а тук нищо не мога да си харесам Sad.Никога не бих си взела блузка за 5лв ,а тук е пьлно с такива,които наистина освен да избьршеш нещо с тях,за друго не стават. Sad Не ми се обиждайте,но за мен е така.Вчера ми пристигнаха ботуши на Мис Сиксти купих ги за 70лв.еми уникални са. WinkВмагазина едни такива са 200 300лв.Има доста качествени неща,но те си струват пари и си заслужават,повярвайте ми. Wink
МИЛИЧКА,НЕ ВСЯКА има твоите покупателни способности,защо мислиш са тези размени тук,/които ги няма в другия сайт!/ами как например криси ще си купи ботуши от 70 лв,като малчето и расте ден след ден,а татето я дьржи вьв финансова зависимост?можем да си позволим по-скьпичко аз и ти и тя,дето ходи вече на работа и детето и е поотрасло,но за майките с майчинство 150 лв... Winkзабрави!и аз се изфуках че ми подариха джьст кабали,но не е като твойто мис сиксти де,мойтУ-и то боклучетина/и то новичка,от аукрото!/
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #336 -: Декември 18, 2010, 12:23:16 »
Раздели ТемаНагоре

РОСИДИНКОВА, вижте темата,която пуснах преди малко,моля! Smiley
В другият сайт стана някаква лудница от търговци. Сигурно и тук има мами,които купуват дрешки и обувки от и-бей,но ги продават или без надценка,или с минимална такава,докато в другият сайт се уливат! Вие сигурна ли сте,че примерно блузка,която сте купили от там за 20 лв,всъщност не сте я платили двойно и тройно?
Явно за много хора препродажбата на стари дрехи и обувки е бизнес,от който печелят добре. Жалкото е обаче,че този тип търговия се прави на гърба на хора,които имат минимални финансови възможности!..
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #337 -: Декември 18, 2010, 12:27:31 »
Раздели ТемаНагоре

РОСИДИНКОВА, вижте темата,която пуснах преди малко,моля! Smiley
В другият сайт стана някаква лудница от търговци. Сигурно и тук има мами,които купуват дрешки и обувки от и-бей,но ги продават или без надценка,или с минимална такава,докато в другият сайт се уливат! Вие сигурна ли сте,че примерно блузка,която сте купили от там за 20 лв,всъщност не сте я платили двойно и тройно?
Явно за много хора препродажбата на стари дрехи и обувки е бизнес,от който печелят добре. Жалкото е обаче,че този тип търговия се прави на гърба на хора,които имат минимални финансови възможности!..
Видях,видях даже и писах. Wink Cheesy
Всеки гледа и преценява,дали е по джоба му.Никой,никого не кара насила нали? Wink Такива като мен,които си купуват само от магазина е изгодно. Cheesy Като не мога от чуждестранни сайтове,си пазаря от нашите. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #338 -: Декември 18, 2010, 12:30:07 »
Раздели ТемаНагоре

Явно имате добри възможности:) Но доста майки нямат и ми е ужасно гадно да гледам как ги лъжат и товарят с цените!
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #339 -: Декември 18, 2010, 12:33:28 »
Раздели ТемаНагоре

Явно имате добри възможности:) Но доста майки нямат и ми е ужасно гадно да гледам как ги лъжат и товарят с цените!
Каквито и вьзможности да има човек,всеки би се радвал да спести някой лев Cheesy Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #340 -: Декември 18, 2010, 14:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

Явно имате добри възможности:) Но доста майки нямат и ми е ужасно гадно да гледам как ги лъжат и товарят с цените!
Аз даже забелзах,че повечето неща ще ми излязат по евтино,ако отида и си ги купя от магазина,като играчки,ботуши,чанти и т.н . Embarrassed Падам под масата от някои цени Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #341 -: Декември 18, 2010, 15:20:05 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=109212&cat=63
 + доставката 2.50лв.Смятайте вие Embarrassed    е то вече се излагат някои хора Huh?
Почвам да се обеждавам,че повечето народ от тук е с цел печелбарство Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Почвам да се дразня,много ама много Undecided
« Последна редакция: Декември 18, 2010, 15:22:06 от Криси09 » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #342 -: Декември 18, 2010, 15:33:06 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=103269&cat=63    Shocked състояние добро ,леко счупено  Huh? ,цена 4 лв

Оня ден го получих от един варненски сайт за 1,99 лв. разбира се новооо и здраво

Това ,ще е от по качесвена пластмаса може би  Wink
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
tobito
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 163


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #343 -: Декември 18, 2010, 15:33:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз купувам страхотни играчки от магазинче втора употреба и то на смешни цени-дали са от тук или от там има разлика в цената и в това ,че не са последна мода или че не са на български.Синът ми е на 2 г и не се оплаква от това Cheesy и все още ми е лесно ,защото е доволен на всичко за сега-после ще му мисля.Все пак се заглеждам и тук но нещо цените са прекалени,особенно след празниците всички продават подарените играчки от дядо Коледа.Но явно не съм го закъсала толкова ,че да почна да продавам и да ви кажа честно то май аз повече се радвам от детето Wink
този мечо беше за 1лв дори си мислех ,че не работи .Прекрасен е иначе струва 120лв Shocked
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #344 -: Декември 18, 2010, 15:35:39 »
Раздели ТемаНагоре

Аз купувам страхотни играчки от магазинче втора употреба и то на смешни цени-дали са от тук или от там има разлика в цената и в това ,че не са последна мода или че не са на български.Синът ми е на 2 г и не се оплаква от това Cheesy и все още ми е лесно ,защото е доволен на всичко за сега-после ще му мисля.Все пак се заглеждам и тук но нещо цените са прекалени,особенно след празниците всички продават подарените играчки от дядо Коледа.Но явно не съм го закъсала толкова ,че да почна да продавам и да ви кажа честно то май аз повече се радвам от детето Wink
този мечо беше за 1лв дори си мислех ,че не работи .Прекрасен е иначе струва 120лв Shocked
какво прави,че струва толкова пари
Активен



Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: