{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само при мен ли е такова затишие ...  (Прочетена 6135 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 17, 2010, 19:43:25 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив! Изпраща обявата ти на началната страница - долу в ляво.  Wink
Там да, но не и по категориите Wink
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 17, 2010, 19:45:39 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки коментар изпраща обявата ти на първа страница. И това е добре за теб, защото така има вероятност повече хора да я видят.  Wink
Тук коментара не изпраща обявата на първа страница Wink

Напротив! Изпраща обявата ти на началната страница - долу в ляво.  Wink

Най-много за минута Smiley

Минута е много, шефе!  Cheesy Ако сайта продължи да се развива така, скоро ще стане за по-малко от секунда, ама пак си е шанс, нали?  Cool
Напротив! Изпраща обявата ти на началната страница - долу в ляво.  Wink
Там да, но не и по категориите Wink

Е, аз за категории не съм споменавала нищо.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
sunny girl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 18, 2010, 16:59:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от тези, на които им е супер досадно това непрекъснато питане на лични или в обявите за размяна.
Все пак сайта не е създаден само за тези, които търсят размяна и би било добре, когато човек е маркирал, че не желае размяна, да се уважава личното пространство и мнението му.

Който търси размяна го е маркирал в обявите си, за всички останали питанията за размяна са натрапен спам и мисля, че е време администраторите да вземат мерки да се ограничи това явление. Нали точно затова беше въведено маркирането за размяна още при публикуването на обявите.

Абсолютно съм съгласен с теб и ще се радвам ако другите го уважават!
  Благодаря  админ  Wink

  Пак казвам,не искам да се превръща в спор или да се отправят упреци към някого,просто влизаш в сайта да видиш кое накъде е,виждаш коментар или съобщение на лични от рода "погледни за размяна МИЛА " ,при положение че  е маркирано 'НЕ ЖЕЛАЯ РАЗМЯНА"..........
Оф какво да кажа повече,въртим се на едно и също място,хора всякакви,не ми пречите,просто изказвам мнение и исках да попитам дали и при вас нищо не се купува  (hail1)
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 17:02:53 от sunny girl » Активен

При покупка на повече от един артикул плащам доставката и коментирам цени.
Изпращам по Еконт,пратка по желание на купувачите.
Много усмивки и весел шопинг на всички.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Септември 18, 2010, 20:44:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, на въпроса ти, дали се купува - при мен специално няма затишие. Мисля, че продадох половината от обявите, които публикувах само за една седмица. Аз лично съм доволна.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 18, 2010, 20:48:12 »
Раздели ТемаНагоре

затишие ще има поне до края на месеца-докато си вземат заплатите,че предните им са по училищата Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #20 -: Септември 18, 2010, 21:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

АЗ ПЪК СЪМ САМО НА РАЗМЯНА В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ,НО ПОЛУЧИХ ДОСТА ГОТИНИ НЕЩА  Tongue.Е ИМА 1-2 ДЕТО НЕ СА МИ ПО МЯРКА И ПАК ГИ ПУСНАХ ТУК,ДАНО СИ НАМЕРЯТ МАМЧЕ,КОЕТО ЩЕ ЗАРАДВАТ! Smiley Wink
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: