{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Само при мен ли е такова затишие ...  (Прочетена 6211 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sunny girl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 15, 2010, 14:55:44 »
Раздели ТемаНагоре

 Случайно  попаднах на този сайт,регистрирах се с такъв огромен ентусиазъм,предварително изчитайки доста теми и коментари  Smiley
Обаче защо никой нищо не купува или просто това е при мен,заляха ме съобщения за размяна на почти всичко,което продавам,имайки в предвид,че в обявите ми пише,че "не търся размяна".
Не смятам да влизам в спор с никой,моля не го правете и вие  (hail1)
Активен

При покупка на повече от един артикул плащам доставката и коментирам цени.
Изпращам по Еконт,пратка по желание на купувачите.
Много усмивки и весел шопинг на всички.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 15, 2010, 15:19:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,просто тук повечето потребителки си разменяме излишните неща.Има и продажби разбира се,но в повечето случаи се търси размяна.Нещо ненужно за едина,ще е много полезно на друга.А това,че ти пишат въпреки-"не искам размяна",няма нищо лошо ,знае ли се, нещо може да ти хареса в обявата на ответната страна.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 15, 2010, 17:12:57 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,просто тук повечето потребителки си разменяме излишните неща.Има и продажби разбира се,но в повечето случаи се търси размяна.Нещо ненужно за едина,ще е много полезно на друга.А това,че ти пишат въпреки-"не искам размяна",няма нищо лошо ,знае ли се, нещо може да ти хареса в обявата на ответната страна.
Абсолютно съм съгласна Wink Даже съм попадала (не говоря за авторката) на потрибителки,които никога не са съгласни на размяна и почти всички оценки (с изключение на 1-2) са им от продажби.
Аз също винаги съм съгласна на размяна,ако ис харесав нещо разбира се Smiley
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 15, 2010, 22:11:24 »
Раздели ТемаНагоре

мен пък също ме дразни, дори и да не моя обявата, като видя в чужда обява предложение за размяна, при условие че е написано че не желаят размяна
и друго, ако се осмеля да предложа размяна/до сега не съм го правила/ първо разглеждам обявите на потребителя-по тях можеш да разбереш какво дете и на каква възраст има, и горе долу какъв р-р дрехи носи Cheesy
защото ми е много интересно като ми предложат размяна, а като разгледам обявите, виждам примерно ританки и гащеризончета, а моите деца са на 4г, и дрешки примерно р-р С, а аз нося М-л.
няма нищо лошо в размяната, но нали затова се въведе опцията дали сме съгласни или не
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 16, 2010, 05:59:29 »
Раздели ТемаНагоре

много хора ипращат ученици и средстватаим са ограничени.Ако и двете страниимат по нещо полезно за другата,размянатаа и много  едачносредство за покупка,дори и с доплащане.Аз също имам доста размени
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 16, 2010, 07:41:26 »
Раздели ТемаНагоре

sunny girl наистина ли никога нищо не си си харесала за размяна Shocked вообще не искам да споре с теб или да се заяждам,само ми е интересно Smiley наистина чисто любопитство,аз например не нося дрехи втора употреба,обувки и т.н. но винаги може да се намери нещо с етикет,което случайно може да те хареса,аз пак вече се чуствам неудобно наистина,всеки ми предлага размяна а аз до сега съм разменила само за едно клинче Huh?
ама като нищо не ми е легнало на сърце  Cheesy
а между другото наскоро решихме случайно да сметна сумата на моите продажби от май месец(когато се рег в такива сайтове) и цифрата се оказа 4цифрена Shocked така че,но вече ми свършиха нещата който не ми трябват,така че и аз съм като теб в затишие Tongue
а аз искам да попитам(ако не му е мястото тук,не отговаряйте) тъй като никога не съм влизала в магазини secand hand и нямам познати,който са,не с ами казвали и разказвали,колко сппоред вас струват дрехите втора употреба?!?!?!? незнам защо но може само на мен така да ми се струва,че тук определените цени з адрехи втора употреба са доста високи,единпример яке зимно-45лв Shocked то пак си зависи от якето,но аз лично съм виждала подобно в магазин за 50-55лв
Активен
sunny girl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 09:04:46 »
Раздели ТемаНагоре

на мен въпросът ми не е "разменяте ли или не",просто се чудя защо никой не купува,това е.
Нямам нищо напротив да си разменяте,както всички казват-едно излишно нещо ще е полезно за друг.
Всеки си преценява бюджета и възможностите.
Активен

При покупка на повече от един артикул плащам доставката и коментирам цени.
Изпращам по Еконт,пратка по желание на купувачите.
Много усмивки и весел шопинг на всички.
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 16:46:49 »
Раздели ТемаНагоре

много хора ипращат ученици и средстватаим са ограничени.Ако и двете страниимат по нещо полезно за другата,размянатаа и много  едачносредство за покупка,дори и с доплащане.Аз също имам доста размени
част от отговора Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 17, 2010, 13:07:24 »
Раздели ТемаНагоре

Случайно  попаднах на този сайт,регистрирах се с такъв огромен ентусиазъм,предварително изчитайки доста теми и коментари  Smiley
Обаче защо никой нищо не купува или просто това е при мен,заляха ме съобщения за размяна на почти всичко,което продавам,имайки в предвид,че в обявите ми пише,че "не търся размяна".
Не смятам да влизам в спор с никой,моля не го правете и вие  (hail1)

Просто обявите маркирани с "Може и размяна" се радват на повече популярност, защото в този тип сайтове обикновено даваме танту за тунту.  Cheesy
Т.е. продавам умалелите дрешки, а с парите купувам други, пак оттук. И е по-лесно да размените, вместо да продаваш на един, за да купиш от друг.

Има и хора като теб, които нямат нужда от 'заместител' на продадената вещ и си искат паричките, в което няма нищо лошо. Не се дразни на мамите, които въпреки, че виждат че не разменяш ти пишат на лс. Може пък да размислиш.  Wink

Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Септември 17, 2010, 17:52:38 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от тези, на които им е супер досадно това непрекъснато питане на лични или в обявите за размяна.
Все пак сайта не е създаден само за тези, които търсят размяна и би било добре, когато човек е маркирал, че не желае размяна, да се уважава личното пространство и мнението му.

Който търси размяна го е маркирал в обявите си, за всички останали питанията за размяна са натрапен спам и мисля, че е време администраторите да вземат мерки да се ограничи това явление. Нали точно затова беше въведено маркирането за размяна още при публикуването на обявите.
Активен

Пощенските - за купувача.
Не пазя ред за запис без потвърждение на лични.
Не приемам размяна, не изпращам за проба.
Гарантирам за качеството на нещата в моите обяви.
Държа на коректните отношения.
Приемам плащания по банков път, имам сметка в ДСК.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Септември 17, 2010, 17:56:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от тези, на които им е супер досадно това непрекъснато питане на лични или в обявите за размяна.
Все пак сайта не е създаден само за тези, които търсят размяна и би било добре, когато човек е маркирал, че не желае размяна, да се уважава личното пространство и мнението му.

Който търси размяна го е маркирал в обявите си, за всички останали питанията за размяна са натрапен спам и мисля, че е време администраторите да вземат мерки да се ограничи това явление. Нали точно затова беше въведено маркирането за размяна още при публикуването на обявите.

Абсолютно съм съгласен с теб и ще се радвам ако другите го уважават!
Активен

Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Септември 17, 2010, 18:30:13 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм от тези, на които им е супер досадно това непрекъснато питане на лични или в обявите за размяна.
Все пак сайта не е създаден само за тези, които търсят размяна и би било добре, когато човек е маркирал, че не желае размяна, да се уважава личното пространство и мнението му.

Който търси размяна го е маркирал в обявите си, за всички останали питанията за размяна са натрапен спам и мисля, че е време администраторите да вземат мерки да се ограничи това явление. Нали точно затова беше въведено маркирането за размяна още при публикуването на обявите.

И аз съм на мнение, че след като е маркирано с "Не желая размяна" значи не бива да се нахалства, но аз лично не бих се подразнила ако някой 'спами' обявите ми по този начин. Просто бих отговорила "Не." . Всеки коментар изпраща обявата ти на първа страница. И това е добре за теб, защото така има вероятност повече хора да я видят.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Септември 17, 2010, 19:01:37 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки коментар изпраща обявата ти на първа страница. И това е добре за теб, защото така има вероятност повече хора да я видят.  Wink
Тук коментара не изпраща обявата на първа страница Wink
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Септември 17, 2010, 19:11:00 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки коментар изпраща обявата ти на първа страница. И това е добре за теб, защото така има вероятност повече хора да я видят.  Wink
Тук коментара не изпраща обявата на първа страница Wink

Напротив! Изпраща обявата ти на началната страница - долу в ляво.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #14 -: Септември 17, 2010, 19:22:22 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки коментар изпраща обявата ти на първа страница. И това е добре за теб, защото така има вероятност повече хора да я видят.  Wink
Тук коментара не изпраща обявата на първа страница Wink

Напротив! Изпраща обявата ти на началната страница - долу в ляво.  Wink

Най-много за минута Smiley
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: