{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каква е месечната такса за държавната детска кухня в София?  (Прочетена 32830 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #15 -: Октомври 02, 2010, 21:51:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ами и при нас храната не се приготвя в пунктовете- има кухни майки в които се готви и се разнася по другите пунктове с бусчета.
Но такова чудо с буркани, капачки и дивотии няма.
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 02, 2010, 23:08:12 »
Раздели ТемаНагоре

Тук в София детската кухня се приготвя не на мястото от което се взима.Обикновено храната се доставя с бусче към 12ч. на обяд и майките чакаме с децата в студ и пек.  (weather2) (weather3)в двора на детската градина Аз ще записвам второто си дете и имам лош спомен от преди 4 години,когато вземах храна за синът ми.Имало е дни,бусчето спуква гума и го няма с часове.А ние чакаме при минусови температури  и децата плачат от глад...Тогава пакет бисквити от някоя майка беше спасението.Случвало се е и авария на токоподаването.Не успяват да приготвят храната навреме...пак чакане. Храната е в точно в такива малки бурканчета,каквито ни искат по 30 от дете.
Предполагам,че капачките са по повече бройки защото с течение на времето се изхабяват и увехтяват.Съответно са негодно за затваряне и е нужно да има резервни .Това са оборотни бурканчета...
Храната получавама,като даваме 3 празни,а получаваме три пълни- дневното меню(първо,второ и трето) (hungy1)
Както разбрахте от дискусията по горе става въпрос за държавната детска кухня.АВ частните храната се предлага в кутий за еднократна употреба.
Но не на всеки му е по джоба частната.Там едно ястие е 1.30лв.
А в държавната 1- вото 2-рото и 3-тото са общо за 1.30ле. на ден!


Ами и при нас се готви в една детска ясла и я носят от пункта от който я вземаме-и е държавна и е пак около 1,30 на ден ,но е в кутии за еднократна употреба и няма такива щуротии с буркани и капачки. Божеее шашнахте ме направо....
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2010, 12:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

Днес подадох документи за детска кухня на дъщеря ми....
Район Младост.30 бурканчета и 30 капачки!!! (yes3)
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 20, 2010, 23:28:34 »
Раздели ТемаНагоре

Днес подадох документи за детска кухня на дъщеря ми....
Район Младост.30 бурканчета и 30 капачки!!! (yes3)
леле,аз за първи път чувам,чесно Shocked Ние тук нищо не даваме освен пари Cheesy
Готви се в млечна кухня в Русе и с бусче ни ги носят тук,дават ни три кутийки,които се чудя къде да слагам вече.А цената е 1,05лв на ден,тоест 21лв на месец.Много странно че какви бурканчета носите,колко им е коичеството?Не е ли малко :Smiley
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
chokoni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2010, 16:39:15 »
Раздели ТемаНагоре

Бебешки бурканчета.От тези како от едно време.Някой производители все още предлагат детски храни точно в тези бурканчета.По 190гр. са.
А в Русе колко грама е детския порцион? (cook2)
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2010, 16:41:20 »
Раздели ТемаНагоре

Пък нашата кухня - на ул. Тича, в София е в ремонт Sad
Не, че е лошо, ама 2 седмици кога ли ще минат ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2010, 22:37:13 »
Раздели ТемаНагоре

Бебешки бурканчета.От тези како от едно време.Някой производители все още предлагат детски храни точно в тези бурканчета.По 190гр. са.
А в Русе колко грама е детския порцион? (cook2)
Ами чесно да ти кажа,незнам колко им е грамажа,но кофичката представляваааа примерно колкото една кофичка кисело мляко,като махнеш 3 пръста от кофичката,е толкова са големи и кофичката с десерта почти е пълна,супата е 4 пръста,основното е малко по малко от десерта.Мисля че са повече от 190гр.но ще се интересувам в понеделник Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 13, 2010, 17:06:15 »
Раздели ТемаНагоре

В Стара Загора искат 15 бурканчета с 15 капачки и 5 от по-големите с 5 капачки. и е 16 лв за месец кухнята,ама ние още не сме се записали,а сме на 1г и 3м. Сега вече зимата като ми е по-трудно да ходя да пазаря ще я запишем и таткото ще ни я взима.
За пореден път се убеждавам ,че всеки прави каквото си иска
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 17, 2010, 11:30:34 »
Раздели ТемаНагоре

Мале, аз живея в Рая!
Какви буркани, какви капачки, какви щуротии...
Тук Млечна кухня е на гърба на Детската ясла. Отиваш с копие от акта за раждане и си готов. Дават ти първо пробно без да плащаш, само тогава си носиш каквото бурканче си имаш. В идеалния вариант като нашия ти дават направо от там бурканче (нашата стринка работи там) после го връщаш като отидеш на следващия ден. И почваш да плащаш като си вземаш пюрета редовно, в кутии за еднократна употреба. Грамажа е около 200гр., може би малко повече - 220.
Как изчислявате на месец?
Тук плащаш ден за ден. Отиваш и гледаш има едикакво си пюре на тази цена (между 50 и 75ст). Има сложено меню с 5 деликатеса.
1. супа (между 50 и 80ст)
2. основно (около лев)
3.десерт (кисел, млечен крем, грис) (около60ст)
4. зеленчуково пюре
5.месно пюре (като зеленчуковото)
Каквото си избереш за вас си го пишеш и го плащаш. Дават ти 1 бележка като старите марки по заведенията. Отиваш на другия ден с купончето и вземаш. Плащаш за другия ден и готово.
 На Млечна кухня сме от 4тия месец.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 17, 2010, 11:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

Мале, аз живея в Рая!
Какви буркани, какви капачки, какви щуротии...
Тук Млечна кухня е на гърба на Детската ясла. Отиваш с копие от акта за раждане и си готов. Дават ти първо пробно без да плащаш, само тогава си носиш каквото бурканче си имаш. В идеалния вариант като нашия ти дават направо от там бурканче (нашата стринка работи там) после го връщаш като отидеш на следващия ден. И почваш да плащаш като си вземаш пюрета редовно, в кутии за еднократна употреба. Грамажа е около 200гр., може би малко повече - 220.
Как изчислявате на месец?
Тук плащаш ден за ден. Отиваш и гледаш има едикакво си пюре на тази цена (между 50 и 75ст). Има сложено меню с 5 деликатеса.
1. супа (между 50 и 80ст)
2. основно (около лев)
3.десерт (кисел, млечен крем, грис) (около60ст)
4. зеленчуково пюре
5.месно пюре (като зеленчуковото)
Каквото си избереш за вас си го пишеш и го плащаш. Дават ти 1 бележка като старите марки по заведенията. Отиваш на другия ден с купончето и вземаш. Плащаш за другия ден и готово.
 На Млечна кухня сме от 4тия месец.
направо си е рай. особенно това с менюто
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
kuhniamladost
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 14, 2011, 20:11:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ето и менюто на детска кухня "Младост" София:
http://kuhniamladost.wordpress.com
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: