{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвети "Как да бъдем добри домакини?"  (Прочетена 13995 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 25, 2010, 19:11:35 »
Раздели ТемаНагоре

Е момичетазнаем лафа "Една св**ка крепи семейството" то т'ва си е ясно ,  скоки миличка , знам какво имаш прадвид , аз като бях бременна , два пъти си съберах багажа и да си ходя , ама тогава беше под влиянието на хормоните , не мислех трезво , ако мъж ми не беше проявил разбиране , сега сигурно щях да съм самотна майка , когато няма разбирателство раздяата е по добрия вариант, когато бях на 12 нашите се разведоха , и бага ми това беше най хубавото което някога са правили , семейството ни стана много повече семейство отколкото беше преди , но отностно кревата той е много , но не е всичко , Рокита , при нас е малко по опакото , аз го соря той ме отсвирва , и да ти кажа когато не съм заспала ухилена до уши , на следващия ден ни ми се гледа печка , ни ми се оправя , ни с дете ми се занимава , направо изпадам в летартия , всичко е двустранно дами , много пъти мъж ми се е 4жертвал , в името на сготвената манджа на следващия ден  ;D ;D ;D , и аз бих се жертвала , ако някога ми се наложи , ама надали , има си хора и хора , аз съм малко по като мъж в тоя аспект  ;D ;D ;D
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Април 25, 2010, 19:24:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е момичетазнаем лафа "Една св**ка крепи семейството" то т'ва си е ясно ,  скоки миличка , знам какво имаш прадвид , аз като бях бременна , два пъти си съберах багажа и да си ходя , ама тогава беше под влиянието на хормоните , не мислех трезво , ако мъж ми не беше проявил разбиране , сега сигурно щях да съм самотна майка , когато няма разбирателство раздяата е по добрия вариант, когато бях на 12 нашите се разведоха , и бага ми това беше най хубавото което някога са правили , семейството ни стана много повече семейство отколкото беше преди , но отностно кревата той е много , но не е всичко , Рокита , при нас е малко по опакото , аз го соря той ме отсвирва , и да ти кажа когато не съм заспала ухилена до уши , на следващия ден ни ми се гледа печка , ни ми се оправя , ни с дете ми се занимава , направо изпадам в летартия , всичко е двустранно дами , много пъти мъж ми се е 4жертвал , в името на сготвената манджа на следващия ден  ;D ;D ;D , и аз бих се жертвала , ако някога ми се наложи , ама надали , има си хора и хора , аз съм малко по като мъж в тоя аспект  ;D ;D ;D
страшна си нападаш го в гръб и нема къде да бега той кревата 2/2 хиихихи
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Април 25, 2010, 20:38:50 »
Раздели ТемаНагоре

и аз да се разпиша.днес имахме един скандал и познайте защо??? ами снощи излязох с приятелки и като се прибрах ми се спеше зверски,та не му се отвори парашута на моя.в последствие бях обвинена във всички възможни грехове.ама и аз като подпаля >Sad,не му се видя малко.в последствие провален почивен ден,аз с главоболие и жестоко раздразнена като хищна пантера обикалям в къщи,той намусен и мърморещ се прави ,че гледа ТВ.десет години брак,а сме заедно от 15 и все още се ядем за едни и същи неща,но има светлина в тунела, скандалите ни са по-нарядко,но все така буйни.Лошото е ,че има две деца ,които понякога стават свидетели на размяна на реплики от наша страна и ме е срам за това.Като цяло живота ми се препокрива с този на повечето мами изказали мнение тук.пожелавам на себе си и на всички тук повече положителни моменти в семейния живот,все пак сами сме си го избрали . Kiss
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #18 -: Април 25, 2010, 21:16:53 »
Раздели ТемаНагоре

А и май се получава така че оставяйки кусурите на един ще заживеем с кусурите на друг няма идеален ,но аз нацелих пълна моя противоположност 2000 се омъжих 2002 се разведох,2009 пак подписах но дано няма фатален край този път
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Април 25, 2010, 21:22:39 »
Раздели ТемаНагоре

и как се реши на 2рия подпис........ аз 1997се омъжих 2000аут. От 2004живея с човека имам 2 деца от нега ама не ми се жени...пък и ..........за какво....ще ми спрат детските само..иначи плюсове не виждам  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: Май 04, 2010, 21:38:03 от mmagy » Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
Rokita
Таня
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Коректна съм, винаги се надявам на същото отсреща!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 25, 2010, 22:40:20 »
Раздели ТемаНагоре

Май всички сме за кюпа на Биг Брадъл Фемили!!!!!!
« Последна редакция: Април 25, 2010, 23:30:36 от Rokita » Активен

1.Изпращам като МПП веднага!
2.Пощенски за сметка на получателя!
3.Изключително коректна съм, очаквам същото!
4.Пазя ред колкото е необходимо!
5.Приемам плащане със запис/банка/ПИБ;ДСК/!
6.Не разменям!
7.Коректна съм, винаги се надявам на същото от ответната страна!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Април 25, 2010, 22:46:14 »
Раздели ТемаНагоре

Между другото , сега ще отворя специялна тема точно за това
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #22 -: Април 25, 2010, 23:06:14 »
Раздели ТемаНагоре

и как се реши на 2рия подпис........ аз 1997се омъжих 2000аут. От 2004живея с човека имам 2 деца от нега ама не ми се жени...пък и ..........за какво....ще ми спат детските само..иначи плюсове не виждам  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
много бях против но тук в Монтана явно са с други разбирания и мъж ми казваше че после за детето требвало да го признава все едно не било негово а и техните не знаят че имам първи брак и искаха момчето им да си направи сватба тя беше в тесен кръг но все пак я направих с майтапа че първия развод ми излезе 12лв ,и не е чак толко сложно хихиххихи ако не вървят нещата нищо не е в състояние да ме спре
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 04, 2010, 21:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

абе блазеви че сте си намерили други половинки.......а аз Sadвече 6 години съм сама.....и така като гледам поне още толкова ще е така  Cheesy
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 07, 2010, 10:42:13 »
Раздели ТемаНагоре

Привет мацки!
Точно това липсва на "ония" сайт... сладката раздумка, която да ни сближава и като хора, не само като продавач-купувач. :Smiley

Моя мъж не е от тея дето домакинстват... само готви от време на време. Smiley
Но пък работи здраво за да не ни липсва нищо, на мен и детето. Kiss
Дъщеричката ми е хронично болно дете и често се налага да си е вкъщи, вместо на градина... съответно аз немога да почна работа и той, милия работи за двама. :Smiley
Аз от своя страна, когато детето е на градина, гледам да свърша всичко из къщи, че да има равновесие... не да се чувства пре*бан, че само той се мъчи, а аз не ставам от компа. Wink
Сега обаче захвана и собствен бизнес (освен основната му работа) и липсва с дни от вкъщи... поне началото ще е така, докато потръгнат нещата... и аз се възползвам ;D Не съм сготвила една манджа вече цяла седмица ;D детето и без туй все сандвичи иска... а ако ни се прияде манджа, скачаме в колата и при мама  Tongue
Половинката е мн нервен и проблемите и споровете са ни основно във възпитанието на детето.
А сега като го няма, осещам колко го обичам Smiley  като е тук, все нещо си говорим на въпреки, а сега по телефона мн се обичаме ;D
Абе я да взема да му звънна, че пишейки тук, пак ми домъчня Undecided
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 24, 2010, 13:09:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ами , аз да бъда откровенна , лично смятам че съм много далеч от первекната домакиня , майка или съпруга , без мъж ми съм за никъде , да аз въртя сметките , кое къде и кога да е за да не го закъсваме , това е нещо което на мъж ми грам не се отдава , аз се грижа за облеклото на всички , пера , но примерно с мъж ми подраждаме заедно , примерно ако цял ден съм готвила и кухнята изглежда така сякаш е паднала бомба , много чении цапам докато готвя , всяко нещо си го нарязвам и слагам в отделен съд , после мъж ми помага , докато аз примерно мета , подреждам , той измива чениите , или когато малката е будна той я грледа за да мога аз да оправям , или да си почина , от друга страна и той е за никъде без мен , защото има много неща в които аз ме помагам , като цяло аз заставам на позицията че домакинството , родителството е съовместно занимание , единия не може без другия и обратното , тук искам обаче и да отбележа , че има и много самотни радители , и майки и бащи , но там ситуацията е съвсем друга , от една страна по трудна , защото човек е сам , от друга по лесна , защото когато човек няма на кого да разчета за помощ , от няма накъде се научава сам да се оправя , преди да срещна мъжът ми бях много самостоятелна и се оправях с всичко сама , сега съм по разглезена тъй като разчетам на него , като цяло заставам на позицията , че няма рецепта или наръчник за това как да въртиш една къща , при всеки е индивидуално и различно , но ако семейството ти е усмихнато , значи се справяш добре!

Моят мъж само той се занимава със сметките,(защото той носи парите в нас)аз неработя,гледам малката и домакинствам в нас(което най-много ми се отдава)Незнам защо съм такава,но аз държа много на принципите(може би така са ме въспитали)БАБА И ДЯДО.Защото майка ми на една страна баща ми и тио,той не е виждал малката ми откакто се е родила вече 1 и 2 месеца,защото съм била малка,както и да е завърших училище сичко както трбява.Аз мисля че домакинството(пране,гладене,чистене,готвене, СЛАГАНЕ НА МЪЖА ВЕЧЕРЯ ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО)Пак казвам аз така съм възпитана и това нещо не ме дрази,не казвам че не съм идеална и че мъжът ми не помага.Ние имаме голяма разлика (10г)Но  на много неща ме е научил,аз съм много оправен човек,макар че съм едва на 20г.Заедно сме от 5годони имало е много скандали но и много хубави моменти.Както каза черния ангел трябва да има КОМУНИКАЦИЯ в едно семейство иначе сме за никъде.На мен ми доставя удоволствие да пазарувам,да готввя,да му слагам вечерята когато се върне от работа,сутрин да го будя за работа ,да му правя кафе и закуска.И така идеални семейства мисля че не са останали много.А какво може да е идеалното семейство?Само ще допълня,че утре ще паривм златна сватба на баба и дядо!!!Мога да ви кажа че те са просто уникални(вярно е че са друг тип хора,живяли на онези времена)но тяхното е обич,карат се но само дребни неща и винаги единият отстъпва,имат си дом за чудо и приказ........когато вземат пенсиите си задялят пари за сметките и какво остане за храна и други нужди.Но пак казвам те са друго поколение хора,но не има личи,просто те са ми за пример,ако не бяха те аз няма да казвам къде щях да съм.............
Ами това е от мен.

П.С.Радвам се че в този напрегнат живот,с много мили дами може да се разискват такива теми.
Лек ден от мен и се надявам да не съм била досадна с това което написах Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Септември 24, 2010, 13:19:02 »
Раздели ТемаНагоре

За моят мъж болна тема и все са му думите  в устата "харчиш много пари" с което ме изнервя понеже няма и малка представа кое колко струва,дори ми прави забележки колко сладко ям,колко семки чопля,все да има и за утре  с това натякване постоянно ме изкарва извън кожата и с всеки изминал ден все повече се отчуждавам от него а 100-ци пъти съм му казвала спри се че така няма да го докараш до по-добро ,иначе съм като теб Rokita финикиец хихихихих вършим всичко с тичане и понеже малката е кротичка все си стоя на компа с вас -това за мен е добра компания е не мъжкото същество което се намира зад мен ааааааааа забравих да кажа че ми се прави забележки и за това че само средината на хляба ям хахахахахахахахах е 29 години само нея ям нема той да ми казва кво ще ям
И аз съм така с това нятякване,хем пазаруваме заедно и пак ти какво толкова купи че не ти останаха пари Huh? е как нали това и това,гледам сичко е да окей.А за малката и аз съм така,кротичка ми е аз стоя на компа а тя си играе до мен и се занимава там с нещо,ходи из цялата къща и аз затова си кисна тук Cool
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Септември 24, 2010, 13:28:10 »
Раздели ТемаНагоре

Май всички сме за кюпа на Биг Брадъл Фемили!!!!!!
Ние с моя ходихме на кастин за биг брадър,стигнахме до втория етап и от там натаък незнам какво стана.Но беше много забавно Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2010, 10:22:02 »
Раздели ТемаНагоре

Привет,и от мен!
Ние и двамата сме маняци на тема чистота,но мьжа ми повече. (cleanup6) Понякога чак ме влудява (evil1) Един пьт,като се прибра вечерта,незнам кьде си беше наврял прьста,но имаше прах по него и ми го сочеше,ЕХ,ПОБЕСНЯХ като се има в предвид,че цял ден бях чистила Huh? Като се разкришях,чак аз се учудих от себе си,а за него да не говорим,понеже сьм хрисим човек. WinkКазах му да не ми размахва това прьсче,ами да вземе парцала и да го изчисти Cheesy От този момент,до сега не е посмял да ми каже нещо от този тип (laugh1) Иначе сме женени от 15 год. Много ми помага,не в домакинството а като цяло.Мога да кажа,че е мьж на място!Не ми разрешава да работя,но това не  е болка за умиране Wink За финансите се грижи изцяло той!Много се обичаме,и пожелавам на всекиму такава любов (love2) А на мамите,които са самотни им пожелавам да срещнат своята половинка в най-скоро време,защото живота е сьздаден за двама! Обичайте се,и бьдете обичани!От това по-хубаво няма! (love7)
Поздрави Роси! Smiley
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Октомври 22, 2010, 20:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не съм домакиня,
не и в този смисъл.
Двамата с мъжа ми, сами и заедно създадохме дома си, сами и заедно го обзаведохме, сами и заедно всеки ден се грижим за комфорта си.
Всичко правим заедно.
Аз чистя с прахосмукачата, той бърше праха. Аз правя салата, той реже мезетата. Аз зареждам пералнята, той прибира прането.
И аз ходя на работа и аз се прибирам уморена, помага ми с всичко с каквото може. Понякога съм в настроение и си правя всичко сама, глезя го, не му давам да ми пипа в хладилника, понякога не съм в настроение или съм лакирана Smiley И той прави сандвичи Smiley
Дори в момента сме в равнопоставена позиция, той наля по чаша вино, аз ще сложа вечерята, той е на компютъра си, аз на лаптопа Smiley
Пердетата и омекотителя си избирам сама. Той техниката и дрехите си Smiley

Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: