{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАК СЕ ПУБЛИКУВА И РЕДАКТИРА ОБЯВА  (Прочетена 94811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisiljjjj
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


На Мама съкровището

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Февруари 20, 2011, 22:06:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здр.моя приятелка се е регистрирала и кчила обяви но до колкото разбрах нещо не може да влезе а аз като я търсих по потр.име нищо не ми излиза ника и е Nika87.Моля ви за съдействие или поне кажете какво да направи за да влезе във сайта Благодаря предварително.
Активен

Коректна съм и държа на същото ,връщам ако не отговаря на описанието или при уговорка.Държа да бъда оценявана за това,предпочитам плащане по банков път BG69PRCB92301011118810 към Про Кредит банк Силвина Иванова Иванова ето виште и тук http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=44627
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Февруари 21, 2011, 00:12:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здр.моя приятелка се е регистрирала и кчила обяви но до колкото разбрах нещо не може да влезе а аз като я търсих по потр.име нищо не ми излиза ника и е Nika87.Моля ви за съдействие или поне кажете какво да направи за да влезе във сайта Благодаря предварително.

Има забрана, която ще изтече след няколко часа. Публикувала е обяви без размери в см.
Активен
Ulia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Юли 13, 2011, 12:01:57 »
Раздели ТемаНагоре

При мен бутона за изтриване на обява липсва.
Как бих могла да  изтрия обявата си?
Активен
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Юли 13, 2011, 12:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

При мен бутона за изтриване на обява липсва.
Как бих могла да  изтрия обявата си?

""Как се изтрива обява:
Влизате в обявата - горе в дясно "Опции" - Редактирай обява - поставяте човка на полето "Ако искате да Изтриете тази обява, маркирайте квадратчето " - натискате "Потвърди промените"

Обяви можете да триете след 30-тия ден (720 часа) от публикуването им."" (glasses1)
Активен
Ulia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Юли 13, 2011, 19:35:36 »
Раздели ТемаНагоре

Обяви можете да триете след 30-тия ден (720 часа) от публикуването им."" (glasses1)

A, ето къде бил ключа от бараката!
Благодаря много за разяснението!
Активен
mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Август 31, 2011, 10:44:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Днес публикувах една обява,но като добавя описанието на артикула след това не се публикува в самата обява.Дори после не мога да го добавя като коментар.Изписва ми това-You did not fill in all the required fields.
Защо така се получава?Благодаря предварително.
« Последна редакция: Август 31, 2011, 10:50:48 от mimitooo » Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #66 -: Август 31, 2011, 11:42:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Днес публикувах една обява,но като добавя описанието на артикула след това не се публикува в самата обява.Дори после не мога да го добавя като коментар.Изписва ми това-You did not fill in all the required fields.
Защо така се получава?Благодаря предварително.

Надписа означава, че има незапълнени полета. Всички полета на обявата ли попълвате?
Активен

mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Август 31, 2011, 13:08:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Днес публикувах една обява,но като добавя описанието на артикула след това не се публикува в самата обява.Дори после не мога да го добавя като коментар.Изписва ми това-You did not fill in all the required fields.
Защо така се получава?Благодаря предварително.

Надписа означава, че има незапълнени полета. Всички полета на обявата ли попълвате?
Да,всичко е попълнено.Обявата даже се публикува,но без описанието.
Коментар по същата обява също не мога да правя.
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #68 -: Август 31, 2011, 13:40:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Днес публикувах една обява,но като добавя описанието на артикула след това не се публикува в самата обява.Дори после не мога да го добавя като коментар.Изписва ми това-You did not fill in all the required fields.
Защо така се получава?Благодаря предварително.

Надписа означава, че има незапълнени полета. Всички полета на обявата ли попълвате?
Да,всичко е попълнено.Обявата даже се публикува,но без описанието.
Коментар по същата обява също не мога да правя.

Дай с друг браузър да видим. Какъв браузър ползваш?
Активен

mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Август 31, 2011, 19:39:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Днес публикувах една обява,но като добавя описанието на артикула след това не се публикува в самата обява.Дори после не мога да го добавя като коментар.Изписва ми това-You did not fill in all the required fields.
Защо така се получава?Благодаря предварително.

Надписа означава, че има незапълнени полета. Всички полета на обявата ли попълвате?
Да,всичко е попълнено.Обявата даже се публикува,но без описанието.
Коментар по същата обява също не мога да правя.

Дай с друг браузър да видим. Какъв браузър ползваш?
Благодаря.Смених браузъра и редактирах обявата.Успях да добавя описание.
Поздрави Smiley
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Black_Cat_Shop
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Март 07, 2014, 13:25:58 »
Раздели ТемаНагоре

   Здравейте!

   Защо не мога да изтрия обявата си, при положение, че е минал месец от публикуването ѝ?

   Тези неуредици и фактът, че не можеш да триеш обявите си на момента, а трябва да чакаш цели 30 дни, много ме разколебават дали да продължавам да използвам сайта. Sad

   P.S.: Оправих се с триенето.  Cool
« Последна редакция: Март 10, 2014, 19:56:43 от Black_Cat_Shop » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #71 -: Март 24, 2014, 11:07:27 »
Раздели ТемаНагоре

Не е било възможно поради факта, че февруари месец има 28 дни. Опцията за препубликуване и изтриване се активира на 30 ден Smiley
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: