{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какъв матрак да си купим? Внимание Дормео са Некоректни!!!  (Прочетена 28666 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 22, 2015, 21:01:56 »
Раздели ТемаНагоре

Харесала съм си елин матрак, намерих го от http://www.brava.bg/matraci-paradise  Perla Memory, 22 см еднолицев, е със вградена подматрачна рамка. мислих да вземам двете по отделно (подматрачна рамка и матрак), но като видях този вариант и много ми допадна. ползва ли някой подобен модел на матрак? споделете впечатлението си. или ще е по-добре да си взема двулицев и отделна подматрачна рамка?
Активен
didi_ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Август 19, 2015, 16:31:00 »
Раздели ТемаНагоре

Малко късно се включвам но по - добре сега, отколкото никога Smiley

Имала съм и аз проблеми с дормео, и то не с качеството на матрака ами с доставката, както е при всички очевидно. Аз чаках точно 54 дена за доставка.

Това лято обзавеждахме вилата и решихме да не експериментираме с дормео, тъй като вероятно щяхме да получим матрака декември  Cheesy

Купихме си от тук латексов матрак и съм супер доволна. Матракът пристигна за 3 дена, като доставката беше безплатна. Самият латекс е наистина много удобен, такъв спокоен сън никога съм нямала. Имаше доста мнения по форуми че латексовия матрак бързо се износвал и хлътвал, но се надявам да нямаме такъв проблем.

Успех на всички и спокоен сън Smiley


Доста се лутах и четох по форумите преди да си избера матрак. Няма място където да се коментират матраци и да няма отрицателни коментари към продуктите и обслужването на ДормеУ. Аз също се спрях на латексовите матраци като се спрях на матрак Мемолатеко този модел http://mattro.net/producti.html?page=shop.browse&category_id=1121 като матрака е комбинация от латекс и мемори и е с цели 10 години гаранция. Аз също го поръчах от mattro.net и ми го доставиха за 3 дни като към матрака получих и подарък подматрачна рамка което си бее доста добра оферта.
Активен
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 06, 2017, 21:44:55 »
Раздели ТемаНагоре

Реших да купя матраци за децата. За мен е важно да са удобни и да са пригодени за деца. Препоръчайте ми какви да купя Smiley
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 07, 2017, 08:27:44 »
Раздели ТемаНагоре

Преди около 1 година взех за сина и дъщеря ми два такива матрака http://www.home-max.bg/matrak-ted-green-line-114h190-sm/?s=1 . Хубавото при тях е, че имат две страни с различна твърдост, анатомично профилиране с масажиращ ефект, стимулиращ кръвообращението и още редица плюсове. Децата ги харесват и казват, че са много удобни.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 15, 2017, 20:12:39 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря! Ще ги разгледам, като се прибера вкъщи Smiley
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: