{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какъв матрак да си купим? Внимание Дормео са Некоректни!!!  (Прочетена 28654 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
klaidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Септември 06, 2010, 13:37:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте някой може ли да ми каже какъв матрак да си купя за новата спалня?Готова съм да платя повече ,но когато човек инвестира повечко пари гледа да проучи нещата.Досега съм ползвала на ТЕД и НАНИ,не съм очарована.исля си сериозно за ДОРМЕО,но не съм чувала отзиви.Някой ползвал ли е матрак на ДОРМЕО?Споделете мненията си с мен.

п.п. Преди 4 седмици си поръчах он-лине Топ матрак Риню 6 см + възглавница размер 140х190. Преди 10 дни ми казаха, че поръчката ще пристигне до седмица. Уви това не се случи. Днес звъня да проверя до къде е стигнала поръчката и ми се сервира, че същата ще ми бъде доставена в началото или средата на м.Март (т.е. 40-50 дни след направената поръчка). Държа да подчертая, че това е абсолютно некоректно от Ваша страна и понеже на зная какво ще ми кажат в началото или средата на март най-вероятно ще бъда принуден да ползвам услугите на друга фирма.

Пазете се! изключително некоректни!!!
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 17:16:36 от Хуан Куеста » Активен

1.Предпочитам наложен платеж.
2.Не плащам нищо предварително.
3.Тези,които пишат на лични са с предимство.
4.Склонна съм на размяна.
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 06, 2010, 13:39:57 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей.Много добър избор ще направиш,ако си купиш Дормео.Това е нещо страхотно.И възглавниците са уникални.Наистина спиш и наистина това което казват по рекламите е така.Имаме го и е нещо уникално.Наистина от както си го купихме спим добре.Също така и както ти казах възглавниците са им доста добри и те.Това е мое мнение.Дано съм ти била от полза.До скоро
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
klaidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 06, 2010, 13:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти ,че сподели своя опит с мен.Вие кой точно сте си взели?С мемори пяната или друг?
Активен

1.Предпочитам наложен платеж.
2.Не плащам нищо предварително.
3.Тези,които пишат на лични са с предимство.
4.Склонна съм на размяна.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 06, 2010, 17:28:53 »
Раздели ТемаНагоре

 Ние си взехме латексов матрак на Екон. Разбрах наистина какво е да се наспиш и сутрин да не те боли нищо!!!
Супер съм доволна! (danke2) (sleep1)
Активен
max_mara
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 06, 2010, 18:30:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте  Smiley
С интерес и аз ще следя какво се пише в тази тема ,защото аз пък мога да  кажа какъв матрак да не си купуваш - Ортопедик - е нашия и съм страшно НЕДОВОЛНА ......  (sad1)
иЗРЪСИХМЕ СЕ МНОГО ПАРИ ЗА СПАЛНЯ ОТ Айко , а сглупихме и си купихме евтин матрак 350лв от Арон - Ортопедик -по твърд е
Вече 1г спя на него и немога и немога да свикна - всяка сутрин се събуждам с болки в гърба- няма свикване .......
Активен

С предимство е този който взима повече неща- стига вече да не сме се разбрали с друга мама! Предпочитам нещата да пътуват едновременно от двете страни, или първи да праща този с по-малко оценки! Пари предпочитам  по Еконт с паричен превод- по-евтино и по-бързо е!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 06, 2010, 21:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ние си взехме латексов матрак на Екон. Разбрах наистина какво е да се наспиш и сутрин да не те боли нищо!!!
Супер съм доволна! (danke2) (sleep1)

И според мен това е по-добрия избор. Матраците са пенолатекс и са наистина страхотни  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
klaidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 07, 2010, 19:58:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала ,че латексовите матраци миришат.Незнам колко е вярно.А цената какваЕ?
Активен

1.Предпочитам наложен платеж.
2.Не плащам нищо предварително.
3.Тези,които пишат на лични са с предимство.
4.Склонна съм на размяна.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 07, 2010, 20:01:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала ,че латексовите матраци миришат.Незнам колко е вярно.А цената какваЕ?

И аз четох тези глупости,но мисля,че са пуснати от конкуренти Smiley
Нищо не мирише! Пак казвам - родих се с този матрак!  Smiley
Активен
klaidi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 07, 2010, 20:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за инфото ,ако цена как е?
Активен

1.Предпочитам наложен платеж.
2.Не плащам нищо предварително.
3.Тези,които пишат на лични са с предимство.
4.Склонна съм на размяна.
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Септември 07, 2010, 20:21:30 »
Раздели ТемаНагоре

Цените са различни спрямо размера на матрака, също и дали е със свалящ се калъф.. Потърси в Гугъл  матраци Екон и ще се ориентираш повече Smiley
Активен
Мама Ели
Форумлийка
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 302


Мама на две красавици

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 02, 2010, 22:50:14 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам дали вече сте си взели матрак и дали ще ви помогна с отговора на въпроса ,но все пак!
Етърва ми са си взели на Дормео и казва ,че е много доволна от него!
Активен

http://getprize.org/didis,точка плс
Група за размяна на точки http://www.facebook.com/groups/258747717468632/docs/
http://www.facebook.com/groups/234525466594992/
Деца май 2007 г
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2010, 18:57:12 »
Раздели ТемаНагоре

До преди два месеца спахме на двулицев матрак на Нани - един от най-некачествените продукти, които сме си купували. И двамата с мъжа ми се будехме с болки. Моделът беше на Егея. Ако отново чета описанието на този матрак и не знам какъв боклук е, пак ще се насоча към него Sad

Сега спим на пенолатексов на Екон. Излезе ни към 400лв за 164/190. Определено има голяма разлика. Взехме много хубава подматрачна рамка. Това също има огромно значение. Мартакът няма миризма. Приятно ми стана като ни подариха и две възглавници - е, не са от тези, на които можеш да спиш, а са от кръглите, но стана хубав комплект.

В Стройко съм лягала на няколко варианта на мемори матраци, но нещо не се чуствам комфортно.

Успех при търсенето Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
evkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2010, 18:04:55 »
Раздели ТемаНагоре

Латексовите са супер. Миналия месец купихме от Айко австрийски, само дето съм му забравила марката, но те работят само с тази фирма и от българските- с Тед, за които отзивите не са положителни. Имаха промоция - 20% и за голяма спалня беше около 700 лв. Много се колебах м/у този и още един зониран и с мемори-пяна. В крайна сметка пробвах всички модели. Установих, че с мемори-пяната е много мек и приятен, но д...то ти пада надолу като лежиш. И...нали няма да се смеете много- това рефлектира в/у секса май. Де да знам, де, да кажат ползващите- губят ли се сантиметри или техните са в повече и могат да си позволят Wink. Шегувам се, разбира се. Във всеки случай не препоръчвам ортопедичните- твърдички са.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2013, 17:10:21 »
Раздели ТемаНагоре

Дормео много лъже с доставката! Трябва да се чака по 40-50 дни.
Активен

Teodora_Isaac
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Септември 09, 2013, 10:43:34 »
Раздели ТемаНагоре

Малко късно се включвам но по - добре сега, отколкото никога Smiley

Имала съм и аз проблеми с дормео, и то не с качеството на матрака ами с доставката, както е при всички очевидно. Аз чаках точно 54 дена за доставка.

Това лято обзавеждахме вилата и решихме да не експериментираме с дормео, тъй като вероятно щяхме да получим матрака декември  Cheesy

Купихме си от тук латексов матрак и съм супер доволна. Матракът пристигна за 3 дена, като доставката беше безплатна. Самият латекс е наистина много удобен, такъв спокоен сън никога съм нямала. Имаше доста мнения по форуми че латексовия матрак бързо се износвал и хлътвал, но се надявам да нямаме такъв проблем.

Успех на всички и спокоен сън Smiley
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: