{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректен потребител *****dulce_niña*****  (Прочетена 56141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lolabelle
корект
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Септември 05, 2010, 18:10:16 »
Раздели ТемаНагоре

*****dulce_niña***** - РАЗБРАХМЕ СЕ ЗА РАЗМЯНЯ, А НЕ ИЗПРАТИ ПРЕСАТА, ЗА КОЯТО ИМАХМЕ УГОВОРКА И ИЗТРИ ОБЯВАТА!!! АЗ ИЗПРАТИХ ДВЕ ТУНИКИ И ДОПЛАТИХ 2ЛВ. ДО НЕЙНАТА СТОЙНОСТ НА ОБЯВАТА. НЕ ОТГОВАРЯ НА ЛИЧНИТЕ МИ СЪОБЩЕНИЯ, НИТО НА МОБИЛНИЯ СИ ТЕЛЕФОН. ИНАЧЕ ВЛИЗА В САЙТА.  

ЦИТАТ ОТ НЕЙНО СЪОБЩЕНИЕ-  гр.Варна п.к.9000 Бул.Сливница . ....сем.Димитрови. моето име е Весела ....... Димитрова... Kiss
« Последна редакция: Септември 05, 2010, 18:29:46 от administrator » Активен

Пощенските са за сметка на купувача, ако не е упоменато изрично в обявата. Не бавя пратки и записи!!! Очаквам същото от вас!!! 0899 008 553
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 06, 2010, 14:03:04 »
Раздели ТемаНагоре

тук взеха да стават всеки ден такива случки,жалко , че модераторите няма как да не допускат такива хора Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Септември 06, 2010, 14:29:10 »
Раздели ТемаНагоре

тук взеха да стават всеки ден такива случки,жалко , че модераторите няма как да не допускат такива хора Sad

Няма как да ги отсея. Ако искате ще пусна paypal плащане, което донякъде е гаранция. За съжаление конкретния случай е друг Sad
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Септември 06, 2010, 21:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалям че използвам темата, но ако може да се пусне Пей Пал плащане ще е супер. Така стоката се плаща и следва изпращане. Ако не си получиш стоката от ПейПал си ти връщат парите  Cheesy Наистина има такси, но всеки си преценява
Съжалявам отново за спама и се надявам авторката на темата да си получи пресата Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Септември 06, 2010, 21:50:41 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалям че използвам темата, но ако може да се пусне Пей Пал плащане ще е супер. Така стоката се плаща и следва изпращане. Ако не си получиш стоката от ПейПал си ти връщат парите  Cheesy Наистина има такси, но всеки си преценява
Съжалявам отново за спама и се надявам авторката на темата да си получи пресата Smiley
така е,но хората трудно ще се справят с пейпал :Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 06, 2010, 22:04:42 »
Раздели ТемаНагоре

да така е !Аз лично,не съм ползвала услигите на пейпал Sad
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 06, 2010, 22:57:50 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм... не мисля че има нещо сложно, но разбира се не трябва да е задължително, а просто да има избор  Wink
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #7 -: Септември 07, 2010, 05:56:39 »
Раздели ТемаНагоре

*****dulce_niña***** - РАЗБРАХМЕ СЕ ЗА РАЗМЯНЯ, А НЕ ИЗПРАТИ ПРЕСАТА, ЗА КОЯТО ИМАХМЕ УГОВОРКА И ИЗТРИ ОБЯВАТА!!! АЗ ИЗПРАТИХ ДВЕ ТУНИКИ И ДОПЛАТИХ 2ЛВ. ДО НЕЙНАТА СТОЙНОСТ НА ОБЯВАТА. НЕ ОТГОВАРЯ НА ЛИЧНИТЕ МИ СЪОБЩЕНИЯ, НИТО НА МОБИЛНИЯ СИ ТЕЛЕФОН. ИНАЧЕ ВЛИЗА В САЙТА.  

ЦИТАТ ОТ НЕЙНО СЪОБЩЕНИЕ-  гр.Варна п.к.9000 Бул.Сливница . ....сем.Димитрови. моето име е Весела ....... Димитрова... Kiss

Някакво развите ?
Активен

Lolabelle
корект
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Септември 08, 2010, 09:28:56 »
Раздели ТемаНагоре

*****dulce_niña***** - РАЗБРАХМЕ СЕ ЗА РАЗМЯНЯ, А НЕ ИЗПРАТИ ПРЕСАТА, ЗА КОЯТО ИМАХМЕ УГОВОРКА И ИЗТРИ ОБЯВАТА!!! АЗ ИЗПРАТИХ ДВЕ ТУНИКИ И ДОПЛАТИХ 2ЛВ. ДО НЕЙНАТА СТОЙНОСТ НА ОБЯВАТА. НЕ ОТГОВАРЯ НА ЛИЧНИТЕ МИ СЪОБЩЕНИЯ, НИТО НА МОБИЛНИЯ СИ ТЕЛЕФОН. ИНАЧЕ ВЛИЗА В САЙТА.  

ЦИТАТ ОТ НЕЙНО СЪОБЩЕНИЕ-  гр.Варна п.к.9000 Бул.Сливница . ....сем.Димитрови. моето име е Весела ....... Димитрова... Kiss

Някакво развите ?

не е влизала от 05.09.2010г.
никакво развитие
« Последна редакция: Септември 08, 2010, 09:31:00 от Lolabelle » Активен

Пощенските са за сметка на купувача, ако не е упоменато изрично в обявата. Не бавя пратки и записи!!! Очаквам същото от вас!!! 0899 008 553
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #9 -: Септември 08, 2010, 18:51:30 »
Раздели ТемаНагоре

може да си смени псевдонима и пак да си влиза и да си ползва сайта,докато не изгори още някой.Ужасна постъпка от нейна стана!!!
Колко некоректни хора има,как ли спят спокойно,като знаят,че са навредили на някого???
(sad1)
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #10 -: Септември 08, 2010, 19:01:18 »
Раздели ТемаНагоре

Преглеждам от време на време за нова регистрация нейна, но няма за сега. Утре ще отида до тях.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Септември 08, 2010, 20:15:51 »
Раздели ТемаНагоре

Как очакнате коректност от такъв човек?
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=268.0
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Септември 14, 2010, 13:57:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ох аман от измамници Shocked
Преглеждам от време на време за нова регистрация нейна, но няма за сега. Утре ще отида до тях.
Има ли някакво развитие?
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Септември 15, 2010, 11:53:02 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалям че използвам темата, но ако може да се пусне Пей Пал плащане ще е супер. Така стоката се плаща и следва изпращане. Ако не си получиш стоката от ПейПал си ти връщат парите  Cheesy Наистина има такси, но всеки си преценява
Съжалявам отново за спама и се надявам авторката на темата да си получи пресата Smiley
Да така ще е по сигурно,но секи няма възможност да пуска така.Нека се пусне тази опция,но да не задължителна,примерно аз незнам как се борави с това Пей Пал,а ако е по банков път,примерно аз съм в малко градче и нямаме банка Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Септември 26, 2010, 11:30:56 »
Раздели ТемаНагоре

Няма ли някакво развитие?Аз гледах,че има хубави обяви,ама добре,че погледнах темата Lips Sealed
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: