{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси свързани с ОБЯВИТЕ!  (Прочетена 168190 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
Nina72
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #570 -: Март 04, 2011, 13:53:06 »
Раздели ТемаНагоре

От няколко дни и аз имам същия проблем,дори и в момента.Не мога да препубликувам обяви,въобще не ми излизат полетата с препубликувай автоматично.Благодаря предварително.
Активен

За "запис" не пазя ред. Изпращам на първия, оставил адрес на ЛС. Коректна съм ,очаквам същото и от другата страна!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=42206&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #571 -: Март 04, 2011, 14:07:56 »
Раздели ТемаНагоре

От няколко дни и аз имам същия проблем,дори и в момента.Не мога да препубликувам обяви,въобще не ми излизат полетата с препубликувай автоматично.Благодаря предварително.

Момичета! Февруари имаше 28 дни! Препубликуването е разрешено на 30 дни!
Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #572 -: Март 04, 2011, 14:17:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от вчера имам проблем - немога да правя коментари нито по моите обяви,нито по други обяви.Въобще полето не ми е активно,немога да започна да пиша.Пробвах дали може да се корегира даден мой коментар също не се получава.Какъв е проблема?
Предварително ви благодаря!

Това само по 1 обява или по всички? С какъв браузър си? Новата версия на Мозила 3.6.14 има проблем

По всички обяви неможеше да се пише,но сега току що пробвах  пак и всичко е ок Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #573 -: Март 04, 2011, 14:19:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от вчера имам проблем - немога да правя коментари нито по моите обяви,нито по други обяви.Въобще полето не ми е активно,немога да започна да пиша.Пробвах дали може да се корегира даден мой коментар също не се получава.Какъв е проблема?
Предварително ви благодаря!

Това само по 1 обява или по всички? С какъв браузър си? Новата версия на Мозила 3.6.14 има проблем

По всички обяви неможеше да се пише,но сега току що пробвах  пак и всичко е ок Smiley

Явно нещо се е бъгнало Smiley
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #574 -: Март 05, 2011, 16:46:57 »
Раздели ТемаНагоре

От няколко дни и аз имам същия проблем,дори и в момента.Не мога да препубликувам обяви,въобще не ми излизат полетата с препубликувай автоматично.Благодаря предварително.

Момичета! Февруари имаше 28 дни! Препубликуването е разрешено на 30 дни!

И аз предположих, че е от това, но това означава ли, че от сега ще е така? Защото до сега препублукивах винаги на същата дата като предишният месец, сега обяви от 4-ти още не са ми активни за препубликуване, т.е. ще бъдат на 6-ти така ли?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #575 -: Март 05, 2011, 16:49:31 »
Раздели ТемаНагоре

От няколко дни и аз имам същия проблем,дори и в момента.Не мога да препубликувам обяви,въобще не ми излизат полетата с препубликувай автоматично.Благодаря предварително.

Момичета! Февруари имаше 28 дни! Препубликуването е разрешено на 30 дни!

И аз предположих, че е от това, но това означава ли, че от сега ще е така? Защото до сега препублукивах винаги на същата дата като предишният месец, сега обяви от 4-ти още не са ми активни за препубликуване, т.е. ще бъдат на 6-ти така ли?

Точно така Smiley
Активен

галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #576 -: Март 05, 2011, 16:50:02 »
Раздели ТемаНагоре

публикувах си обявата 2 пъти може ли да изтриете едната (dew2)
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #577 -: Март 05, 2011, 16:51:32 »
Раздели ТемаНагоре

публикувах си обявата 2 пъти може ли да изтриете едната (dew2)

Готово Smiley
Активен

галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #578 -: Март 05, 2011, 16:52:25 »
Раздели ТемаНагоре

сега видях че е изтрита. Smiley благодаря
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
val_gadj
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Нека бъдем коректни

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #579 -: Март 05, 2011, 17:04:41 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам обяви от 3-ти януари,но все още не са активни Roll EyesСлед като ще вървят с два дни назад,би трябвало днес опцията да е активна,моля да ми помогнете
Активен

Изпращането е с договаряне!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #580 -: Март 05, 2011, 17:13:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам обяви от 3-ти януари,но все още не са активни Roll EyesСлед като ще вървят с два дни назад,би трябвало днес опцията да е активна,моля да ми помогнете

Нямате от 3 януари, но имате от 3 февруари. Не се притеснявайте ще ви се активира опцията точно когато трябва Smiley
Активен

val_gadj
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Нека бъдем коректни

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #581 -: Март 05, 2011, 17:25:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам обяви от 3-ти януари,но все още не са активни Roll EyesСлед като ще вървят с два дни назад,би трябвало днес опцията да е активна,моля да ми помогнете

Нямате от 3 януари, но имате от 3 февруари. Не се притеснявайте ще ви се активира опцията точно когато трябва Smiley
Да объркала съм се,но имам много продадени и ми се искаше да ги изтрия да не натоварват излишно сървара.Ок ще чакаме-нямаме друг избор
Активен

Изпращането е с договаряне!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #582 -: Март 05, 2011, 17:32:55 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам обяви от 3-ти януари,но все още не са активни Roll EyesСлед като ще вървят с два дни назад,би трябвало днес опцията да е активна,моля да ми помогнете

Нямате от 3 януари, но имате от 3 февруари. Не се притеснявайте ще ви се активира опцията точно когато трябва Smiley
Да объркала съм се,но имам много продадени и ми се искаше да ги изтрия да не натоварват излишно сървара.Ок ще чакаме-нямаме друг избор

Всичко си е както преди. Просто месец февруари е 28 дни и за това се получава леко объркване. Нищо страшно. Периода за препубликуване и изтриване е същия Smiley
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #583 -: Март 05, 2011, 22:18:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам обяви от 3-ти януари,но все още не са активни Roll EyesСлед като ще вървят с два дни назад,би трябвало днес опцията да е активна,моля да ми помогнете

Нямате от 3 януари, но имате от 3 февруари. Не се притеснявайте ще ви се активира опцията точно когато трябва Smiley
Да объркала съм се,но имам много продадени и ми се искаше да ги изтрия да не натоварват излишно сървара.Ок ще чакаме-нямаме друг избор
точно щях да питам и аз-има ли промяна та не ми се появява опцията за изтриване на продаденото...значи трябва да изчакаме 30-дневния срок,и аз се бях подльгала по датите... Sad

Всичко си е както преди. Просто месец февруари е 28 дни и за това се получава леко объркване. Нищо страшно. Периода за препубликуване и изтриване е същия Smiley
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #584 -: Март 07, 2011, 17:10:29 »
Раздели ТемаНагоре

моля да ми бъде изтрита тази обява:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?lot+pantofi+27+nomer%2C+17+sm+stelka&product=149774&cat=500
при публикуването й след като натиснах бутона се сетих, че искам да добавя още 2 думи и вместо да изчакам да се публикува и след това да редактирам, натиснах стоп в браузъра и така са излезли и двете обяви.
благодаря предварително!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1


Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: