{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да изтрия продадените стоки???  (Прочетена 17719 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Октомври 14, 2010, 20:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка давам ти домашно сама да разбереш като прочетеш малко по надолу  Kiss Kiss Kiss

По нагоре е Wink Сега ще има да митаме всички къде долу пише, че не намираме.
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 21:04:37 от everything » Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 14, 2010, 21:04:56 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка давам ти домашно сама да разбереш като прочетеш малко по надолу  Kiss Kiss Kiss

По-нагоре е Wink Сега ще има да митаме всички къде долу пише, че не намираме.
зависи кой как си е направил настройките в изгледа  Tongue Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 14, 2010, 21:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ намерих я тази опция скрии продадени.По горе единия мод е обяснил подробно.Благодаря много. Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #48 -: Октомври 14, 2010, 21:44:55 »
Раздели ТемаНагоре

Да питам и аз нещо, ако вече някой е питал ме  (rude2)
Та въпроса ми е, примерно сега имам обява за една рокличка, обаче искам утре да я пусна в лот с други неща. Става ли да маркирам сегашната обява като продадена и да си пусна утре лота, в който ще присъства същата рокличка плюс други неща. И така възнамерявам да направя с няколко обяви и така грешно ли ще е  (what1), защото на практика аз ще ги препубликувам.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 14, 2010, 21:56:44 »
Раздели ТемаНагоре

а,маркираш като продадена и яа пускаш  лот
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 14, 2010, 22:01:24 »
Раздели ТемаНагоре

Немога да намеря опцията за скриване на продадените обяви. Нямам такава в падащото меню..... :Smiley
Или съм сляпа???

Казва се "Скрии ПРОДАДЕНИ"

Явно и аз съм сляпа.В "Опции" нямам "Скрий ПРОДАДЕНИ".Къде да търся ?Благодаря предварително ! (flower2)
ХХАахаХХАА е вие ме убивате -погледни два поста по надолу  Cheesy Cheesy Cheesy

Грешката е моя.Написах го и отидох да изкъпя малкият и после директно публикувах без да видя дали има отговор.Не мисля ,че е много смешно.Всеки може да сбърка.Хора сме все пак! Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 14, 2010, 22:13:08 »
Раздели ТемаНагоре

Немога да намеря опцията за скриване на продадените обяви. Нямам такава в падащото меню..... :Smiley
Или съм сляпа???

Казва се "Скрии ПРОДАДЕНИ"

Явно и аз съм сляпа.В "Опции" нямам "Скрий ПРОДАДЕНИ".Къде да търся ?Благодаря предварително ! (flower2)
ХХАахаХХАА е вие ме убивате -погледни два поста по надолу  Cheesy Cheesy Cheesy

Грешката е моя.Написах го и отидох да изкъпя малкият и после директно публикувах без да видя дали има отговор.Не мисля ,че е много смешно.Всеки може да сбърка.Хора сме все пак! Smiley
Няма лошо а и не мисля че съм те обидила с нещо че се пошегувах  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dioni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Октомври 14, 2010, 22:48:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам такъв въпрос - имам две мои обяви с продадени неща - но само едното е платено , за другото изчаквам - екак да изтрия само едното , а другото да остане докато получа парите? Защо махнаха опцията изтрий обява - сега е страшно неудобно  Sad
Миличка давам ти домашно сама да разбереш като прочетеш малко по надолу  Kiss Kiss Kiss
Виж сега - аз прочетох и по-надолу и по-нагоре, но явно ти не прочете въпросът ми - как да скрия само една от продадените от мен обяви , а другата да остане видима??? Използвайки опцията "Скрий продадено" се скриват всички обяви маркирани като продадени, не мога да избирам кои от тях да се скрият, а и още нещо супер неудобно - ако човекът който е закупил нещо и не го получи до 5 дни , а го получи на 6-тия няма да може да види дали отговоря изцяло на описанието на обявата - просто защото обявата вече е невидима за него.

Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #53 -: Октомври 15, 2010, 00:03:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам такъв въпрос - имам две мои обяви с продадени неща - но само едното е платено , за другото изчаквам - екак да изтрия само едното , а другото да остане докато получа парите? Защо махнаха опцията изтрий обява - сега е страшно неудобно  Sad
Миличка давам ти домашно сама да разбереш като прочетеш малко по надолу  Kiss Kiss Kiss
Виж сега - аз прочетох и по-надолу и по-нагоре, но явно ти не прочете въпросът ми - как да скрия само една от продадените от мен обяви , а другата да остане видимаHuh? Използвайки опцията "Скрий продадено" се скриват всички обяви маркирани като продадени, не мога да избирам кои от тях да се скрият, а и още нещо супер неудобно - ако човекът който е закупил нещо и не го получи до 5 дни , а го получи на 6-тия няма да може да види дали отговоря изцяло на описанието на обявата - просто защото обявата вече е невидима за него.



АУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ , вие хора направо ме убивате , честно  , може ли така да издребнявате , това вече на нищо не мяза , сериозно ви казвам , една да се вижда , друга да не се , ама това ама онова , ааааааааааааа , хората станахме криви в опитите си да угодим на всички и да няма сърдити , ама вие го обърнахте от свобода на СЛОБОДИЯ !!!


Така малко обобщение

НЕ МОЖЕ ДА СЕ СКРИЕ САМО ЕДНА ОБЯВА ИЛИ ВСИЧКИ ИЛИ НИЩО
НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗТРИЕ ОБЯВА ПРЕДИ ДА СА ИЗТЕКЛИ 30 ДНИ
ПРОДАВАЧА МОЖЕ ДА ПРЕДОСТАВИ ЛИНК КЪМ ОБЯВАТА КОЯТО Е ПРОДАДЕНА И Е НЕВИДИМА ЗА ДРУГИТЕ И ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ЩЕ ВИДЯТ ОБЯВАТА КЛИКАЙКИ НА ЛИНКА


П.С. И като заключение , наистина хора , помислете малко и за админите и модовете , аз са себе си мога да кажа че последния месец не съм особено дейна , но Отнесената от вихъра и Фло , станаха криви да дебнат и следят обявите , къде за размери къде за латиница къде за повдигане и препубликуване , ако поне една от вас си беше направила труда да прочете правилника и предните страници , тази тема нямаше да е дълга 4 страници ,

А за админите. Само ще кажа , че вместо да се радвате че имаме такива собственици на сайта , които не захвърлят сайта на произвола на съдбата вясвайки се там веднъж на високосна , а комуникират и помагат на потребителите си , търсят и в повечето случаи намират решение и начин да изпълнят желанията Ви!!!
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 00:06:53 от The_Black_Angel » Активен

mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Октомври 15, 2010, 09:26:23 »
Раздели ТемаНагоре

евала за казаното,ми то не бе въпроси,ми то не бе питане.всеки иска нещо,е не може да се угоди на всички.абсолютно съм съгласна с казаното по горе.нищо лично към никой,но аз повече чета и по малко питам.

а относно админите много се радвам че сайта е в ръцате на тези хора.те всеки ден доказват ,че са тук заради нас и правят всичко възможно за да се чувстваме добре тук.   (danke1)
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
емма
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Октомври 17, 2010, 09:06:53 »
Раздели ТемаНагоре

аз също нещо не мога да се справя с изтриването на обяви Embarrassed Според мен също е добре да има опция да трием обяви Wink
Активен

над 15лв предварително плащане
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #56 -: Октомври 17, 2010, 11:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

ама наистина , четете и предните страници , и ще разберете защо не може да се трие
Активен

sonja.76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Октомври 17, 2010, 11:34:19 »
Раздели ТемаНагоре

и при мен не се получава...............
няма никъде филтър и по никакъв начен не мога да трия обяви нищо чее минал и 30 дневен срок или продадена отдавна
Какво да правя?
Активен

1.Не приемам пратки с наложен платеж и по куриер.
2.НЕЩА НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ.
3.Не плащам опаковки и кутии.
4.ИЗПРАЩАМ НА ПЪРВИЯ ИЗПРАТИЛ АДРЕС НА ЛИЧНИ.
5.Коректна съм и очаквам същото от вас.
6.НА РАБОТА СЪМ И ЗА ТОВА ОТГОВАРЯМ НА ОБЯВИ ВЕЧЕР-МОЛЯ ИЗЧАКВАЙТЕ МЕ КОГАТО  СЪМ НА РЕД. Smiley

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59464
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #58 -: Октомври 17, 2010, 11:35:25 »
Раздели ТемаНагоре

Като влезнеш в редактирай  най отдолу трябва да имаш 2 опции , препубликувай и изтрий
Активен

netgear_83
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ! СЕВАСТОКРАТОРКА!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 509


Ходя 2 пъти до пощата !!!!

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #59 -: Октомври 17, 2010, 12:00:38 »
Раздели ТемаНагоре

Като влезнеш в редактирай  най отдолу трябва да имаш 2 опции , препубликувай и изтрий

при мен ги няма,а искам да изтрия доста обяви маркирани ПРОДАДЕНО
Активен

Изисквам предварително плащане /по банков път/.
При покупка на 2обяви-пощенските са от мен
(dance4) (dance5)


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: