{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Незаинтересувани към обявите си !!!  (Прочетена 23107 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 30, 2010, 15:55:27 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро ще бъде създадена система която ще контролира неактивните потребители и обяви. Това ще помогне такива да бъдат премахвани!
А за какъв период от време ще се определя кой е неактивен ? Ако замина за месец и нямам възможност да влизам, какво става ?

Определено ще е повече от месец. За сега се замислям за 2 или 3. Вече интернет има навсякъде и все ще намерите време за едно влизане за да остане активен профила Smiley Но обяви по стари от 5-6 месеца мисля да се трият, особено ако няма активност по тях.

Да наистина би било добре,да се трият такива обяви. Smiley
Защото много ми е неприятно да видя обява публикувана,питано в нея,а отговори няма.

Просто такива системи не са предвидени в оригиналния софтуер и се налага да препрограмирам голяма част от нещата. Върви малко бавно, но мисля да вкараме всички неща до месец най-много два. Мисля, че нещата ще влязат в релси Smiley

ОК. Мерси. И последен въпрос активност само в обяви ли ? Веднага казвам защо питам : Заминавам при мама в чужбина и ще мога да влизъм във форума, ама с обявите не знам как ще стане. Освен да пиша, че ме няма и който иска да чака Wink

Е за 2-3 месеца няма да влезеш в обяви ли Smiley Плюс това мисля да сложа отметка в профила ако някой ще липсва да я вложи и хората да знаят. Вече има подобно нещо. Погледни тази обява: http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=66961&cat=500
Точно под името на продавача с червени букви Smiley
Аз ще мога да влизам, макар, че  като съм там основно  вършея по магазините Wink Пък и с моят късмет като замина тогава ще се породи интерес и ще има да пиша във всяка обява, че липсвам Wink
Погледнах. Нещо такова имах предвид Wink
Благодаря
Ех,Еми как ти завиждам само Cheesy,че ще обикаляш по магазините.Като се вьрнеш,да ни кажеш какво си купи. Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 25, 2010, 09:37:08 »
Раздели ТемаНагоре

Скоро ще бъде създадена система която ще контролира неактивните потребители и обяви. Това ще помогне такива да бъдат премахвани!
А за какъв период от време ще се определя кой е неактивен ? Ако замина за месец и нямам възможност да влизам, какво става ?

Определено ще е повече от месец. За сега се замислям за 2 или 3. Вече интернет има навсякъде и все ще намерите време за едно влизане за да остане активен профила Smiley Но обяви по стари от 5-6 месеца мисля да се трият, особено ако няма активност по тях.

Да наистина би било добре,да се трият такива обяви. Smiley
Защото много ми е неприятно да видя обява публикувана,питано в нея,а отговори няма.

Просто такива системи не са предвидени в оригиналния софтуер и се налага да препрограмирам голяма част от нещата. Върви малко бавно, но мисля да вкараме всички неща до месец най-много два. Мисля, че нещата ще влязат в релси Smiley

ОК. Мерси. И последен въпрос активност само в обяви ли ? Веднага казвам защо питам : Заминавам при мама в чужбина и ще мога да влизъм във форума, ама с обявите не знам как ще стане. Освен да пиша, че ме няма и който иска да чака Wink

Е за 2-3 месеца няма да влезеш в обяви ли Smiley Плюс това мисля да сложа отметка в профила ако някой ще липсва да я вложи и хората да знаят. Вече има подобно нещо. Погледни тази обява: http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=66961&cat=500
Точно под името на продавача с червени букви Smiley
Защо не сложите нещо като активен прозорец и като чукнеш "Информация за продавача" да излиза съобщение от него.Това което той е написал преди да замине. Нещо като "Аз и моите зверчета сме се топнали в морето".
Хем полезно, хем приятно
Искам да кажа да има такава опция в редактиране на профила - "Ваканция" - и когато е активна опция "Ваканция" на информация за продавача да излиза активния прозорец със съобщението. (Не че разбирам чак толкова много, но мисля че това е най-лесния начин, с допълнителна опция на профила с доброволна активация)
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
jeanny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 16, 2011, 16:22:16 »
Раздели ТемаНагоре

Зададох въпрос към две обяви, но нищо- едно голямо нищо. Нова съм , може би това е причината да ме подминават с мълчание Sad
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 16, 2011, 16:41:08 »
Раздели ТемаНагоре

Не мила,не е това причината.Аз не съм нова,но зададох въпрос преди Коледа в една обява,писах на л.с.  и до ден днешен отговор никакъв.А потребителката влиза редовно,гледам,че и на други не отговаря.Странни са такива хора Roll Eyes
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 16, 2011, 16:50:31 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен на последък ми се случва доста често за съжаление и изведнъж след дълго чкане и питане обявата е продадена и излизам нервна потребителка.За жалост много малко са свестните потребители.
Активен

soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 28, 2011, 13:48:10 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей те не знам дали тука трябва да питам.Имам потребител които се е  записал в моя обява аз ли трябва да пратя ЛС или да чакам той да прати.В обявата пише само запис.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 28, 2011, 16:11:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей те не знам дали тука трябва да питам.Имам потребител които се е  записал в моя обява аз ли трябва да пратя ЛС или да чакам той да прати.В обявата пише само запис.
Подсети го.Аз също слагам запис,но съм сложила на 30 обяви и забравя.Ако не ме подсетят,просто сама не се сещам.А може и да е е за спорта-за трепане на звездички  Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 28, 2011, 17:42:34 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за отговора (danke1)
Активен
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 04, 2011, 19:40:08 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей те не знам дали тука трябва да питам.Имам потребител които се е  записал в моя обява аз ли трябва да пратя ЛС или да чакам той да прати.В обявата пише само запис.
Подсети го.Аз също слагам запис,но съм сложила на 30 обяви и забравя.Ако не ме подсетят,просто сама не се сещам.А може и да е е за спорта-за тр
Cheesy И как точно се трепят звездички.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: