{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с потрепителка sofisofi12  (Прочетена 49016 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kun4etoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 18, 2010, 10:19:52 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите искам да се опла4а от потрепителка sofisofi12  поръ4ах си една проходилка от нея  на обявата пи6е6е 4е има следи от употреба но ни6то друго след като я полу4их направо останах потресена проходилката бе6е в окаено сътояние цялата бе6е надрскана но казах си ни6то след това установихме 4е тя неможе да върви тоест много трудно се движи едвам едвам а те колелата са много зле.После и писах няколко пъти но тя не ми отговори дори не ми каза 4е е полу4ила парите много гадно от неина страна после видях 4е има оценка 100 % позитивна но аз не останах доволна от нея немисля да предприемам ни6то към нея за6тото не съм такъв 4овек исках да и поставя оценка но нали ви казах 4е има6е 100%  дано пове4е да не прави така за6тото следва6тия път 6те я поставят на място.
« Последна редакция: Август 18, 2010, 10:23:48 от administrator » Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 10:24:33 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите искам да се опла4а от потрепителка sofisofi12  поръ4ах си една проходилка от нея  на обявата пи6е6е 4е има следи от употреба но ни6то друго след като я полу4их направо останах потресена проходилката бе6е в окаено сътояние цялата бе6е надрскана но казах си ни6то след това установихме 4е тя неможе да върви тоест много трудно се движи едвам едвам а те колелата са много зле.После и писах няколко пъти но тя не ми отговори дори не ми каза 4е е полу4ила парите много гадно от неина страна после видях 4е има оценка 100 % позитивна но аз не останах доволна от нея немисля да предприемам ни6то към нея за6тото не съм такъв 4овек исках да и поставя оценка но нали ви казах 4е има6е 100%  дано пове4е да не прави така за6тото следва6тия път 6те я поставят на място.

kun4etoo разделих отговора ти в нова тема както е изискването на сайта.
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 10:45:01 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите искам да се опла4а от потрепителка sofisofi12  поръ4ах си една проходилка от нея  на обявата пи6е6е 4е има следи от употреба но ни6то друго след като я полу4их направо останах потресена проходилката бе6е в окаено сътояние цялата бе6е надрскана но казах си ни6то след това установихме 4е тя неможе да върви тоест много трудно се движи едвам едвам а те колелата са много зле.После и писах няколко пъти но тя не ми отговори дори не ми каза 4е е полу4ила парите много гадно от неина страна после видях 4е има оценка 100 % позитивна но аз не останах доволна от нея немисля да предприемам ни6то към нея за6тото не съм такъв 4овек исках да и поставя оценка но нали ви казах 4е има6е 100%  дано пове4е да не прави така за6тото следва6тия път 6те я поставят на място.
Според мен и постави оценката, която заслужава според теб! Не си я спестявай и не чакай някой друг да я постави на място.Направи го ти и спести главоболията на следващия купувач!!!!! Точно за това са оценките.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
kun4etoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 19, 2010, 08:56:21 »
Раздели ТемаНагоре

моми4ета поставих и оценка негативна!!сега съм доволна ве4е
Активен
njn689
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 695

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 19, 2010, 11:54:47 »
Раздели ТемаНагоре

Защо да си доволна след отрицателната оценка,тя също ще ти сложи такава.Върни и проходилката,като е в окаяно състояние.Имала съм вземане даване с потребителката и знам,що за човек е.
Активен

Имам 62 положителни оценки и то само положителни,без една неутрална,да не говорим за отрицателна оценка,а сами лепнали етикет некоректен потребител,защооооооооо да съм некоректнаааааааааааааааааааа?
kun4etoo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 19, 2010, 12:33:43 »
Раздели ТемаНагоре

и какъв 4овек е немога да и я върна за6тото тя не ми отговаря пък не сам за 20лв казах 4е не ми се занимава  и за6то тя да ми слага не стига 4е прибра парите откакво е недоволна пък тя
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 19, 2010, 12:53:43 »
Раздели ТемаНагоре

тя също ще ти сложи такава.
не може,ще бъде наказана.Няма право,при положение,че е платена
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Септември 01, 2010, 11:38:34 »
Раздели ТемаНагоре

ако върнеш проходилката,едва ли ще си получиш парите
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Септември 01, 2010, 16:49:34 »
Раздели ТемаНагоре

ако върнеш проходилката,едва ли ще си получиш парите
абсолютно!!!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 12, 2010, 00:55:45 »
Раздели ТемаНагоре

Просто съм възмутена Sad На мен ми се случи същото нещо преди два дена...Много е гадно ,да очакваш и да плащаш за едно ,а да получаваш друго ..А най -ужасното в случая е ,не че потребителя отсреща е виновен (все пак всеки греши !) ,а че не ги интересува и НЕ ИМ пука Sad Гледат да си вземат парите и с това темата се приключва :С

« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 00:57:28 от Kleopatra » Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2010, 05:20:44 »
Раздели ТемаНагоре

Защо да си доволна след отрицателната оценка,тя също ще ти сложи такава.Върни и проходилката,като е в окаяно състояние.Имала съм вземане даване с потребителката и знам,що за човек е.
Да,може да и сложи и тя отрицателна оценка,НО!!!,едно голяяяяяямо НО...тук администратори и модератори си вършат работата по съвестно,при съседите им дреме на фара кой на кого слага и защо!!!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2010, 09:21:00 »
Раздели ТемаНагоре

Защо да си доволна след отрицателната оценка,тя също ще ти сложи такава.Върни и проходилката,като е в окаяно състояние.Имала съм вземане даване с потребителката и знам,що за човек е.
Да,може да и сложи и тя отрицателна оценка,НО!!!,едно голяяяяяямо НО...тук администратори и модератори си вършат работата по съвестно,при съседите им дреме на фара кой на кого слага и защо!!!

Абсолютно си права,мила.Просто тук всичко е обективно и се вземат адкватни решения най-важното навреме.
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
jasi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 16, 2010, 12:32:45 »
Раздели ТемаНагоре

Защо да си доволна след отрицателната оценка,тя също ще ти сложи такава.Върни и проходилката,като е в окаяно състояние.Имала съм вземане даване с потребителката и знам,що за човек е.
Да,може да и сложи и тя отрицателна оценка,НО!!!,едно голяяяяяямо НО...тук администратори и модератори си вършат работата по съвестно,при съседите им дреме на фара кой на кого слага и защо!!!

Абсолютно си права,мила.Просто тук всичко е обективно и се вземат адкватни решения най-важното навреме.
Евала на този сайт,всичко е както трябва.Надявам се и моята негативна оценка да изчезне тъй като съм била абсолютно коректна,а не получих това за което платих.
Активен

Предпочитам предварително заплащане.С предимство е купувача на повече от един артикул.Връщам боклуци без предупреждение,не съм кошче за отпадъци.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2010, 18:45:23 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да се присаеденя към Jasi !!! Защо потребителките като мене и нея ,, който най-коректно сме си платили получаваме негатиени оценки ,за това ,че сме посмели да се оплачем от "отличните  стоки" ?!
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2010, 18:59:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ще пиша н аалабала
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: