{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси,свързани с принтер  (Прочетена 1783 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
b0nb0n4ence
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 17, 2010, 22:19:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, гледам има изгодни принтери в сайта, но какво ще рече запушени дюзи? И скъпи ли са листите мастилото.. И какво още трябва? Kiss
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Август 17, 2010, 22:25:15 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, гледам има изгодни принтери в сайта, но какво ще рече запушени дюзи? И скъпи ли са листите мастилото.. И какво още трябва? Kiss

Моята препоръка е ако не ти трябва цветен принтер да си купиш лазарен. Мастилено-струйните принтери, особено по старите модели са таралеж в гащите. Запушени дюзи - лоша работа. Понякога чистенето е лесно и безпроблемно, но понякога се сменя цялата глава, което струва доста парички. Цените на мастилото са в зависимост от модела и марката на принтера. По-евтините - по-малко копия. Листите - 1 пакет (500 листа) около 4-5 лева.
« Последна редакция: Август 17, 2010, 22:27:08 от skoki81 » Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Август 17, 2010, 22:26:38 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, гледам има изгодни принтери в сайта, но какво ще рече запушени дюзи? И скъпи ли са листите мастилото.. И какво още трябва? Kiss
Запушват се дюзите когато принтера се оставя доста време без да работи ,демек мастилото засъхва .Аз имам цветен ,но различни модели имат различни брой тубички с мастило ,моя е с 4 и всяка ми струва по 23лв.Доста време се ползват зависи какво печатиш аз като за първи път изкарах сумати снимки и какво ли още не и ми свършиха само две от тубичките,то черната най бавно свършва.Като знаеш модела винаги може да намериш характеристика за него ,но за ремонт на отпушване на дюзите идея си нямам колко струва
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: