{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДА ПРЕДПАЗИМ ДЕЦАТА СИ ОТ ВИРУСИ  (Прочетена 25463 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 17, 2010, 15:53:39 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!!! (wink1)
РЕШИХ ДА ОТВОРЯ НОВА ТЕМИЧКА ОТНОСНО ЧЕСТИТЕ ВИРУСНИ И ГРИПНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ "ВИТАЕЩИ" ИЗ ЯСЛИ И ДЕТСКИ ГРАДИНИ. (ill2)
ВЪПРОСЪТ МИ Е ИЗПОЛЗВАТЕ ЛИ ИМУНОСТИМУЛАНТИ ЗА ВАШИТЕ СЛАДУРИ И КОЙ СПОРЕД ВАС Е НАЙ-ДОБРИЯТ?

ЩЕ МИ БЪДЕ ИНТЕРЕСНО ДА РАЗБЕРА КАКВО МИСЛИТЕ ПО ТЕМАТА.
« Последна редакция: Август 17, 2010, 15:57:24 от *****megatony***** » Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 07:07:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз давам витамините на "AMWAY" на децата а аз пия за възрастни!Целогодишно!
Досега са имали само хреми за по 2-3 дни и минава всичко!
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 13:24:07 »
Раздели ТемаНагоре

НА "AMWAY" СЪМ ПОЛЗВАЛА ПРОДУКТИ ЗА БИТА (АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА СЪЩОТО),НО ЗА ПРЪВ ПЪТ ЧУВАМ ЗА ВИТАМИНИ.БИ ЛИ МИ КАЗАЛА НЕЩО ПО-ПОДРОБНО?
БЛАГОДАРЯ! (yes1)
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 18, 2010, 13:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

Да за същото става въпрос!
Ами на растителна основа са!Могат да се дават с хомеопатия, за децата са 11вит и 4 минерала а за нас са с 8 минерала!
Не са предозира, могат да се вземат целогодишно, въпрос на възможности и желание е!
за децата са във формата на топка таблетите и се схрускват, а може и да се разтворят в храната!Леко цитросов вкус имат!120табл са 60лв. Вземат се по 1 на ден и при епидемая зимата давам по 2 дневно!
А за възрастни са пак 120табл и 114лв
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 18, 2010, 14:26:07 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОЛЕЗНАТА ИНФОРМАЦИЯ!

Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 18, 2010, 20:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Вижте, това е интересно. Особено сега след като тръгваме на градина, а и чакаме второ ще е от голяма полза.
Ще се поинтересувам и аз  Kiss
Благодаря за полезната тема и информацията, момичета  Kiss Kiss Kiss

P.S.  За здраве не жаля средства!!!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 19, 2010, 14:05:46 »
Раздели ТемаНагоре

И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ,FEMININE .
СИНЪТ МИ Е НА 3 И ПОЛОВИНА И ДОСЕГА САМО ВЕДНЪЖ СМЕ ПИЛИ АБ,НО НЯМАШЕ КАК.ПРЕДПОЧИТАМ ДА ДАВАМ ПАРИЧКИ ЗА ВИТАМИНИ И ИМУНОСТИМУЛАТОРИ,ОТКОЛКОТО ЗА ЛЕКАРСТВА.Е,КОГАТО СЕ НАЛОЖИ ВЗЕМАМ НАЙ-ДОБРОТО.СЪРЦЕТО МИ СЕ КЪСА,КОГАТО Е БОЛНО.
ДО СЕГА ПИХМЕ ТОЗИ СИРОП КИДС-ADL  ЗА ИМУННАТА СИСТЕМА,НО НЕ СЪМ КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ДОВОЛНА.
ПЕДИАТЪРЪТ НИ ПРЕПОРЪЧА КОЛАСТРА НА АКВА СОРС,НО МНОГО СЕ КОЛЕБАЯ...
ОХХХ,НЕЗНАМ!!!
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА,ПЪК НИЕ СМЕ ЗА ТОВА ДА ИМ ПОМАГАМЕ И ОБИЧАМЕ.
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Август 19, 2010, 14:22:45 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , коластрата е много хубава и наистина има ефект от употребата и , аз самата искам да почна да и давам , само да се докопам до офиса им , една моя позната ме открехна на техните продукти , като беше бебе и давах водорасли от аквасорс за коликите , изобщо не усетих че има , сега твърдо ще почна да и давам коластра , а на татко и искам да му взема зелена енергия , ако имаш финансова възможност взими коластра няма да съжеляваш ,
Активен

mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 19, 2010, 16:39:53 »
Раздели ТемаНагоре

Лично мнение....ако човек трябваше да пие коластра майката щеше да произвежда такава а не мляко/кърма и само 3-4 дни коластра!
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 19, 2010, 18:39:15 »
Раздели ТемаНагоре

Лично мнение....ако човек трябваше да пие коластра майката щеше да произвежда такава а не мляко/кърма и само 3-4 дни коластра!
И АЗ ЗАТОВА СЕ ВЪЗДЪРЖАМ.
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Август 19, 2010, 19:37:15 »
Раздели ТемаНагоре

Дами , първо това не е човешка а кравешка коластра , цял живот пием мляко , нима е нормално на 30 - 40 години да се пие кърма?
това едно , сега второ , коластрата е 3-4 дни и съдъжа изключително високи нива на протеини , имунно подкрепящи и хранителни вещества , тя е такава за да подпомага стреса при срещата със всички бацили и микроби извън майката.
конкретно коластрата на аква сорс повече е име отколкото високо съдържание на коластра , има много ниско съдържание на концентрат от коластра и та е само една от многото имуностимулиращи съставки на продукта , в къщи на 100 "% ще го пием тази зима
ето и пълното описание на двата аквасорски продукти с коластра

Коластрата (Колактив) на Аква Сорс е течност, която се отделя от млечните жлези на женските бозайници веднага след раждането, преди появата на млякото. Образуването й е много сложно и съставките й не се срещат в толкова големи концентрации в нито една друга природна храна.



Стотици научни изследвания доказват забележителните ползи от коластрата:

укрепва имунната система
увеличава устойчивостта към инфекции
спомага за по-добър растеж на децата
повишава здравината на костите
помага за изграждане на здрави мускули
увеличава физическата сила,
работоспособност и издръжливост
ускорява зарастването на рани и изгаряния
подобрява еластичността и тургора на кожата
намалява бръчките и освежава външния вид
регенерира нервната система и вътрешните органи
подобрява емоционалния тонус и настроението
забавя стареенето, удължава живота и
действа подмладяващо на целия организъм.
 
 Хилядолетия наред тази първа храна за бозайниците (в това число и за човека) е предоставяла устойчивост и защита през първите дни от живота на новороденото, когато то е най-уязвимо. Чрез коластрата се пренасят наследствените антитела. Тя е наситена с широкоспектърни имуностимулатори (37 естествени имунни фактора) и много растежни фактори, които помагат на организма да се справя със заболяванията и да поддържа оптимално здраве.

 КолАктив на АкваСорс е пълноценна и напълно естествена суперхрана - щадящо изсушена коластра, добита от новозеландски крави, което е гаранция за високо качество. Нова Зеландия има най-чистия климат и храната, консумирана от кравите, не съдържа пестициди или антибиотици. При това КолАктив не е извлечен само от една крава - хранителните фактори и антителата, съдържащи се в него, са събрани от коластрата на стотици крави. Това го прави много по-полезен за здравето ни.

Коластрата от крави съдържа между 10 и 21 пъти повече растежни фактори от човешката и затова е много по-силна. Доказано е, че тя е безопасна и биологически поносима храна за хората - дори и за тези, които са на диета, изключваща млечни продукти, тъй като съдържанието на лактоза и други обикновени млечни съставки са минимални (2 капсули КолАктив съдържат толкова лактоза, колкото 5 ml мляко).

Фактори, съдържащи се в КолАктив на AquaSource:



Имуноглобулин /антитела/ - широкоспектърни антитела, защитаващи организма от вируси и бактерии. Съществуват пет групи имуногобулини при човека и всичките пет се съдържат в КолАктив;
Лактоферин - изключително силна антивирусна и антибактериална съставка;

Цитокини - засилват и играят съществена роля а регулирането на силата и продължителността на имунната реакция;

Интерлевкин-10 - специфично вещество, което забавя възпалителните процеси;

Полипептид, богат на пролин - хормон, който регулира функциите на тимусната жлеза и имунитета;

Олигозахариди и гликоконюганти - не позволяват на патогенните бактерии да проникват в стомашните стени;

Фактор на растеж на епителната тъкан /ЕGF/;

Инсулин-подобен фактор на растежа /IGF-1/;

Трансформиращи фактори на растежа А & В /ТGF А & B/;

Хормон на растежа /GН/.
Последните четири фактора са важни фактори на растежа, които подпомагат изграждането на костната система, мускулите, нервите и тъканите, а също така регулират и кръвната захар.

Употреба: Взимайте по 2 капсули дневно - сутрин, с чаша  вода, 20 минути преди хранене. За деца дневната доза е 1 капсула, но не са необходими точни изчисления, защото КолАктив - Коластра на АкваСорс е естествен продукт и не може да се предозира.

Ако почувствате, че ви хваща хрема или усещате напрежение след физически натоварвания или водите нездравословен начин на живот, следва да увеличите дозата поне двойно.

КолАктив 3  на Аква Сорс се различава от продукта КолАктив по това, че в него освен коластра от крави, са добавени Лактоферин за посилване на имунната система, както и пробиотикът Ацидофилус, който подпомага храносмилането. При разработването на този продукт, целта на АкваСорс беше да създаде продукт, който да подобри и обедини ползите от КолАктив.

Коластра: Мазнините в коластрата не се отстраняват. Не се преработва чрез ултра-филтрация, което запазва пролина, богат на полипептиди. Пролинът е аминокиселина, жезненоважна за производството на колаген и хрущял. Той намалява отпускането на кожата и образуването на бръчки. пролинът подпомага разграждането на потеините, използвани при изграждането на здрави клетки в организма. Повече информация за коластрата можете да прочетете в продукт Коластра - Колактив на AquaSource

Лактоферинът е натурален млечен гликопроетин, който подпомага имунната система и осигурява повишена защита срещу болестотворни микроорганизми. Например всяка молекула от протеина лактоферин може да се свърже с два атома желязо. Понеже много патогенни бактерии виреят върху желязо, лактоферинът прекратява разпространението им, правейки желязото недостъпно за тях. Той е особено ефективен в блокирането пролиферацията на организми, често причиняващи сериозни заболявания у бебетата, включително Staphylococcus aureus. Лактоферинът също разстройва процеса, чрез който бактериите усвояват карбохидратите, ограничавайки по този начин растежа им. Също така се свързва към витамин В12, лишавайки микроорганизмите от него.

Бактерията Лактобацилус Ацидофилус е една от най-полезните за човешкия организъм. Тя се съдържа в някои ферментирали млечни продукти и хранителни добавки. Приемана в достатъчни количества, тя се заселва в храносмилателната и пикочо-половата системи и подобрява здравето. Досега са установени следните ефекти:

подобрява екологията на червата и не допуска развитието на болестотворни микроби, като перчи на залавянето им за стените на червата, променя рН и кислородното съдържание и произвежда бакперицидни вещества (водороден прекис, млечна и оцетна киселина и др.).
произвежда ензими, в това число галактаза, която е необходима за удвояването на млечната захар - така може да се помогне на хора с непоносимост към мляко и особено кърмачета.
предпазва червата, пикочните пътища и половата система от бактериални и гъбични инфекции.
намалява образуването на канцерогени в червата и не позволява развитие на вредни бактерии там
намалява диарията след подлагане на радиация или химиотерапия
намалява нивото на вредния холестерол
Ето какво пише световно известният натуролог и диетолог д-р Уолтър Ласт (автор на поредицата книги "Излекувай себе си"):

"...Финландски изследователи откриват, че майките, които кърмят децата си могат да ги предпазят от екзема и астма, ако вземат пробиотици (ацидофилус-бифидо бактерии) по време на бременността и кърменето. Бебетата обикновено получават бактериите от своите майки, докато се придвижват надолу в родилния канал, но съвременната медицина променя този естествен поцес. Бебетата, родени с цезарово сечение се заразяват с бактериите на болниците - стрептококи и клостридия..."

Повече информация за Ацидофилус  на Аква Сорс има тук

Забележка:  Въпреки, че продуктът КолАктив на АкваСорс съдържа коластра от крави, той е подходящ за онези, които са на диета, изключваща млечни продукти, тъй като съдържанието на лактоза и млечното съдържание са минимални. Въпреки това, този продукт не е подходящ за хора, страдащи от алергии към млечния протеин. 

Съдържание:
1 капсула съдържа: Коластра на прах - 400 мг, Лактобацилус Ацидофилус - 4x106 жизнени клетки, лактоферин - 2мг
Активен

*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 20, 2010, 14:35:06 »
Раздели ТемаНагоре

ООООООХХХ,ОБЪРКВАМ СЕ!
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!

mmagy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 20, 2010, 15:19:42 »
Раздели ТемаНагоре

Дами , първо това не е човешка а кравешка коластра , цял живот пием мляко , нима е нормално на 30 - 40 години да се пие кърма?

......................................


Не целя безсмислен спор, нека всеки се реши!
Само да вметна че след 18-25г възраст не се препоръчва пиене на пр. мляко........а консумиране на мл. продукти!
Пр.мляко се яде докато расте индивида! (hail1)
И пак казвам нека всеки си реши за себе се.....всяка от нас мисля прави избор от позицията на най доброто за всоето дете!
Активен

Пазя ред 6-8 часа!
Пошенските са за Ваша сметка освен ако нямаме др. уговорка!
Пращам САМО след получен запис или банков превод!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 21, 2010, 17:23:30 »
Раздели ТемаНагоре

А какво ще кажете за клеевата тинктура, като имуностимулатор?
Активен

*****megatony*****
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 30, 2010, 13:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

КАЖИ ТИ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА КЛЕЕВАТА ТИНКТУРА.
Активен

*Връщам стоки не отговарящи на описанието!
*Изпращам само по Еконт като пощенска пратка с наложен платеж!
*Коректна съм,очаквам същото и от Вас !
*Пощенските разходи за сметка на купувача,ако няма друга уговорка!
* За проба не пращам !
*Нямам нищо против размените!
*Винаги съм склонна на коментар по цената,но в рамките на нормалното!



Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: