{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятна изненада за половинката  (Прочетена 3918 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 03, 2019, 15:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Искам да направя страхотен подарък на моят приятел. Говорили сме си преди, че и двамата не сме правили тройка. Понеже другата седмица има рожден ден щи ходим да празнуваме във Варна. Искам да намеря хубаво момиче, с което да му подарим една незабравима вечер. Ако има желаещи само пуснете една снимка да ви видя. Ако пък не, поне ми препоръчайте някой сайт за елитни компанионки.
Активен
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1316


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 04, 2019, 08:50:21 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей! Мале, как може да мислиш да правиш такъв подарък на мъжа си, ами ако му хареса повече другото момиче?! Ние сме говорили за тройка, но аз съм тази, която се дърпа. По-скоро не бих си причинила нещо такова. Иначе доколкото компанионките, преди време си падах по същия пол и често си поръчвах. И аз съм от Варна и винаги си харесвам момичетата ето от тук: https://kompanionki.bg/varna/standarten-sex . Има наистина много изкушителни обяви  Cheesy
Активен

sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 04, 2019, 10:57:51 »
Раздели ТемаНагоре

Мале, какви мацки има... Просто ще се надявам мъжът ми да ни попадне на този сайт  Cheesy Cheesy Благодаря иначе!
Активен
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 13, 2020, 12:48:05 »
Раздели ТемаНагоре

Стига с тези компаньонки. Купете си нещо от Клеопатра и си направете забавлението заедно. Има разни играчки и за теб, и за него там. Дискретна доставка и после цяла нощ купон!
Активен

petyrgochev
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юни 12, 2023, 20:22:24 »
Раздели ТемаНагоре

интересна тема хах
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: