{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали да сметна това поведение за некоректно - stani14 ?  (Прочетена 57656 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ev4o
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 195

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 13, 2010, 22:44:20 »
Раздели ТемаНагоре

От много години съм в продавалника, сега и тук се преместих, но тази случка направо ме разби. Пращам едни обуски на купувач stani14, бавят се много време, връщат ми ги заради кбъркан адрес, е нищо, казах си ще ги пратя пак, жената ми се обади по телефона, даже предложи да поеме едните пощенски разходи, не се съгласих нали сме хора сбъркали сме казах няма проблем, аз ще ги поема и ги пратих отново. След няколко дни плучавам съобщевие след мое питане дали е получила обувките...


    Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: ev4o -: Август 09, 2010, 14:05:21 » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
да днес ги взех, супер са утре ти пускам парите

Чакам т.е. отидох на море и казах на майка да следи за запис, сега отварям и гледам две нови съобщения, първо...

  Здрасти Ева, обувките са супер но са малки   ще ти пратя парите пък аз ще се мъча да ги продам. Много съжалявам за тях наистина толкова ми харесват. Утре ще ти пусна парите и ще ти пиша оценка, чао и лек ден.

И след това още по-нагло третото съобщение...

(Без заглавие)
« Изпратени до: ev4o -: Вчера в 22:12:53 » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
здравей, утре ти пращам обувките защото не мога да ги платя, съжалявам наистина и те моля да ме извиниш за неудобството.


Е казвам ви много се ядосах, първо и станали били супер, после малки й били щяла да ги продава и сега ми ги връща, не стига, че и ги ращах два пъти, е стига, че не можах да ги продам защото бяха все попътно в нея, а сега и ми ги връща, каква е според вас?
Активен

Роди ме, мамо - тъпа, аз ще се изруся!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Август 13, 2010, 23:15:33 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение е че би трябвало да ти плати пощенските разходи и за двата пъти при положение че ги връща ,за мен това е некоректно отношение .
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #2 -: Август 14, 2010, 06:58:16 »
Раздели ТемаНагоре

А моето мнение е че въобще не би трябвало да ги връща.
Преполагам ev4o е написала в обявата номера и дължината на стелката, така че човек може да прецени.
А ако не можеш да си позволиш да купиш нещо, просто не го поръчваш.
ev4o  не ги е изпратила за проба, че да и ги връща.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 14, 2010, 07:00:49 »
Раздели ТемаНагоре

напиши й отрицателна оценка като за начало.Някои се стрясткат  :Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Август 14, 2010, 07:42:10 »
Раздели ТемаНагоре

Не можеш за сега да и пишеш отрицателна , но имайки предвид забавянето , то коректно е да си ги плати , а после да ги продаде щом не и вършат работа , ако примерно на същия или следващия ден от взимането ти бе писала  е едно , но след седмица - две , е не става
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #5 -: Август 14, 2010, 08:04:33 »
Раздели ТемаНагоре

Това с отрицателните оценки е много парадоксално.
Тя не иска да си плати, а обувките са в нея, но момичето не може да и пише отрицателна оценка.
Ако си беше платила, всичко щеше да е ок, нямаше да я има тази тема и нямаше да има причина за отрицателна.
Според мен в момента сделка има, има и некоректна страна, така, че би трябвало да може да се постави оценка, но ... правила.
Активен
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 14, 2010, 09:51:08 »
Раздели ТемаНагоре

хм, цялата история намирисва
я си представете че на мацката са й трябвали за повод, свършили са й работа и сега хоп, си ги връща на Евчо :Smiley
защо да не е за отрицателна оценка-сделка е имало, обувките се мотаят при купувача  сума време, да не говорим за лъжливите съобщения че праща запис
каква е гаранцията че не ги е поносила и сега ги връща
супер нагло и некоректно
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 14, 2010, 10:27:47 »
Раздели ТемаНагоре

хм, цялата история намирисва
я си представете че на мацката са й трябвали за повод, свършили са й работа и сега хоп, си ги връща на Евчо :Smiley
защо да не е за отрицателна оценка-сделка е имало, обувките се мотаят при купувача  сума време, да не говорим за лъжливите съобщения че праща запис
каква е гаранцията че не ги е поносила и сега ги връща
супер нагло и некоректно
Напълно съгласна!
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 14, 2010, 16:10:10 »
Раздели ТемаНагоре


Тя не иска да си плати, а обувките са в нея, но момичето не може да и пише отрицателна оценка.

(pluck)

защо да не е за отрицателна оценка-сделка е имало, обувките се мотаят при купувача  сума време, да не говорим за лъжливите съобщения че праща запис

(smile)
баш си е за отрицателна оценка!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
meg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 358


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Август 15, 2010, 20:45:07 »
Раздели ТемаНагоре

И според мен си е за отрицателна оценка!
И аз наскоро си купих едни балеринки,не ми станаха,но си ги платих даже предварително и сега съм ги пуснала аз да ги продавам,не е виновна продавачката.След като нямат такава уговорка се очаква купувалката да си ги плати и да се "спасява" !!!!  Wink
Активен

При покупка на няколко неща поемам пощенски и правя отстъпки!
Поставям оценки,очаквам същото и от Вас!
Не изпращам за проба!
Приемам размяна![/b][/i][/size][/color]
zaxar
МНОГО СЕРТ СЪМ-ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 199


МНОГО СЕРТ СЪМ,ОБЩУВАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 18, 2010, 00:19:28 »
Раздели ТемаНагоре

Евчо,голяма душичка си ти,аз на твоя място нямаше да й ги пращам втори път и веднага щях да й напиша оценка ,така щях да я украся ,че свят щеше да й се завие ,някои хора наистина не разбират от добро!
Активен

Нужна ми е твоята подкрепа,ако имаш минутка време ,много бих се радвала.Благодаря много
http://nagradite.net/StanislavBg

http://charomat.bg/display_entry.php?id=91


http://spe4eli.me/stanislav
ev4o
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 195

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 19, 2010, 15:55:14 »
Раздели ТемаНагоре

За какво да пиша отрицателна оценка, не виждам смисъл, и аз се чудя дали не ги е поносила малко и след това да ми ги върне, това е въпроса. А прочетохте ли съобщенията, първо и станали били супер, после второто съобщение не ми станаха, и накрая третото -нямам пари и не ми стават връщам ти ги, нещо всичко в тази ситуация куца и то яко. Още не съм ги получила, те бяха чисто нови, дано да са си такива.
Активен

Роди ме, мамо - тъпа, аз ще се изруся!
ev4o
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 195

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 28, 2010, 13:25:36 »
Раздели ТемаНагоре

Взех обувките, носени са, че и пошенски за два пъти пращане поне не ми прати, ох не знам как може да има такива хора :Smiley
Активен

Роди ме, мамо - тъпа, аз ще се изруся!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 28, 2010, 16:57:38 »
Раздели ТемаНагоре

Срамота  (evil7),просто нямам думи  Lips Sealed.
ev4o,как така няма да поставиш оценка за такава постъпка,сделка си е имало и аз бих написала без да се замислям с големи червени букви даже  Tongue
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Август 28, 2010, 18:36:15 »
Раздели ТемаНагоре

хм, цялата история намирисва
я си представете че на мацката са й трябвали за повод, свършили са й работа и сега хоп, си ги връща на Евчо :Smiley
защо да не е за отрицателна оценка-сделка е имало, обувките се мотаят при купувача  сума време, да не говорим за лъжливите съобщения че праща запис
каква е гаранцията че не ги е поносила и сега ги връща
супер нагло и некоректно
Напълно съгласна!
съгласна съм с това!
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: