{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лечебни диети, здравословно хранене и много любопитни факти  (Прочетена 12845 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 11, 2010, 13:49:45 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,ако имате вьзможност спортувайте! (sport35)Аз вече 2 год.сьм редовна и сьм страшно доволна.Ходя три пьти в седмицата на каланетика.Свалила сьм 4кг.без диети,напротив доста сладичко си хапвам.Много обичам и сок от грйпфрут,той сьщо топи мазнините. (drink3) Това е моя сьвет кьм вас!Успех! (glasses1)
Еми,дано да устишкаш,на тази диета,наистина сьм чувала,че има ефект.Дано свалиш твоите излишни килца.Ще чакаме резултат,така ,че трябва да не ни разочароваш. Cheesy Wink Wink Wink
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 13:55:09 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 11, 2010, 14:32:34 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,ако имате вьзможност спортувайте! (sport35)Аз вече 2 год.сьм редовна и сьм страшно доволна.Ходя три пьти в седмицата на каланетика.Свалила сьм 4кг.без диети,напротив доста сладичко си хапвам.Много обичам и сок от грйпфрут,той сьщо топи мазнините. (drink3) Това е моя сьвет кьм вас!Успех! (glasses1)
Еми,дано да устишкаш,на тази диета,наистина сьм чувала,че има ефект.Дано свалиш твоите излишни килца.Ще чакаме резултат,така ,че трябва да не ни разочароваш. Cheesy Wink Wink Wink

Правилно!!! Спорт му е майката  Wink Диетите са до време, не може да си цял живот на диети. И аз си хапвам от всичко, но се старая да спортувам, макар и да не съм много редовна Embarrassed Истината е, че когато съм редовна, се чувствам прекрасно. Откакто се помня, работата ми е била на бюро, пред компютъра, без никакво движение, е ако не спортувах, сигурно вече трябваше да се търкалям  Cheesy.
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: