{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: некоректна потребителка OPIYM!!!!!!  (Прочетена 55950 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Август 14, 2010, 07:39:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да , аз и писах на ЛС , да изясни случея , така и не получих отговор
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Август 14, 2010, 07:44:01 »
Раздели ТемаНагоре

Някой писа ли и на майла?
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Август 15, 2010, 19:31:36 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте , осъществих хмммммм ......... да го кажем контакт с въпросната опиум прилагам кореспонденцията
Първо съобщение на което не получих отговор
Добър ден , пиша ви във връзка с възниклата ситуация с потребителката kleopatra19711  , след като дамата е недоволна от видът на очилата , редно е да и бъде възтановена сумата а тя да върне очилата , призовавам да постъпите коректно !!! Ще чакм развитие и се надявам то да е положително!

Днес писах отново
Здравей , понеже оставам с впечатлението чче няма да се включиш в темата , те приканвам на ЛС да върнеш парите на дамата , а тя да ти върне очилата и банския , да пратиш стока неотговаряща на описанието е некоректно , и ако не поправиш поне донякъде тази твоя грешка , ще бъдеш санкционирана като некоректен потребител
Получих следния отговор
Какво значи санкционирана, нямам време да се включвам в каквито и да е теми и да се разправям с глупости! В крайна сметка всеки е прав за себе си! Неможе да ме обвиняват в нещо, за което не сме имали предварителна уговорка! Така, че колете ме, бесете ме, това е положението! То всеки може да говори каквото си иска, вие как ще докажете, че е така! Huh?

На което отговорих така
Очилата са в ужасно състояние , видях снимките , има ги и в темата , освен това и банския не е оригинален , тъй като на етикета пише произведено в китай , бъди корекнта и върни парите на момичето , недей да си петниш името , размини се по леката процедура , защото момичето се е зарекло че няма да остави нещата така , нима искаш да ходи да пуска жалби , теб да те викат в полицията да даваш показания и т.н.?

И отново получих , да го наречем отговор , защото за мен това не е нормално поведение в такава ситуация
Cheesy въобще не ме интересува! Въпроса е приключил за мен!

На горното отговорих така
Колко забавно , направо да се пкнеш от смях?!?!
Не мога да разбера хора като теб , няма и да се опитвам.
А да и да не забравя да те предупредя , престани да си препубликуваш обявите , позволено е препубликуването на една обява на месец , престъпването на това правило подлежи на БАН , въпреки че ти най-вероятно ще получиш БАН като некоректен потребител , така че предполагам ти е все тая , както и да е , със здраве , харчи си буквално ОТКРАДНАТИТЕ пари !!!!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Август 15, 2010, 19:45:12 »
Раздели ТемаНагоре

изумена съм...На мен ми се стори нещо много изнервена в нашата комуникация..Все питаше за парите,искаше да е телеграфен...Аз пък не мога да изпълнявам всички прищявки на всички,затова си действах по начин-когато  както ми беше удобно.Все пак и двете страни при нас бяха доволни.

Само да помоля опиум да си оправи оценката към клеопатра,не мисля,че заслужава подобна оценка.Тя е била коректна-заслужава положителна оценка
« Последна редакция: Август 15, 2010, 20:26:50 от Не съм ... » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #19 -: Август 15, 2010, 19:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууууууу , това чак сега го видях
Писах на потребителката , дано вземе че се вразуми
Чак сега бях информирана за нарушението Ви , конкретно оценката която сте поставили на момичето което ограбихте , прилагам цитат на правилника
Прилагам правилника
Цитат
Правила за оценките :

Какво се разбира под „контакт”

Под контакт се разбира, размяната на адрес/адреси за продаването/купуването/размяната на конкретна обява/обяви, или уговорката за продаването/купуването/размяната на конкретна обява/обяви (продавача е казал „Добре, за тебе е!” и / или купувача е казал „Добре, вземам го !”).

- Препоръчително е след като сте имали контакт с даден потребител, да го оцените според впечатленията с които сте останали от него.
- Оценки трябва да бъдат поставяни само след като между двамата потребители (купуващия и продаващия, поставящият оценка и получаващият) е имало контакт.
- При провалена „Сделка” - след осъществен контакт, единият от двамата се отметне/ закъснее с парите или пратката , то другият има право, по своя преценка да постави НЕУТРАЛНА оценка, посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Неутрална оценка, заради неспазването на уговорката от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).- Потребители, които създават регистрации за да поставят някому „Отрицателна” или „Положителна” оценка, ще бъдат санкционирани!
- Потребители, които поставят „Отрицателна” или „Положителна” оценка, на други потребители, въз основа на симпатия, антипатия и други, без да е имало контакт помежду им, също ще бъдат санкционирани!

Всеки потребител нарушил правилата на сайта ще получи временна или перманентна забрана за достъп!
И Ви предупреждавам за последен път , поведение като Вашето няма да толерирам , вместо да се засрамите , имате наглоста да оплювате жертвата си , не зная на колко години сте но
ГОСПОЖО/ГОСПОЖИЦЕ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!!!!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #20 -: Август 15, 2010, 20:30:50 »
Раздели ТемаНагоре

Никого не съм оплюла, напротив, получила съм заслужената според нея оценка и край! Моля оставете ме намира. Ще се откажа доброволно от вашия сайт! И без това не го одобрявам! Успех в името на  справедливостта и покровителството ВИ!
И КАКВО ЗНАЧИ ОГРАБИЛА Huh?Т ОЛКОВА СТЕ СМЕШНИ Cheesy

Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Август 16, 2010, 08:22:29 »
Раздели ТемаНагоре

Никого не съм оплюла, напротив, получила съм заслужената според нея оценка и край! Моля оставете ме намира. Ще се откажа доброволно от вашия сайт! И без това не го одобрявам! Успех в името на  справедливостта и покровителството ВИ!
И КАКВО ЗНАЧИ ОГРАБИЛА Huh?Т ОЛКОВА СТЕ СМЕШНИ Cheesy


ВЪЗМУТИТЕЛНО!  Shocked Shocked Shocked
Съжавлявам, че нещата са се развили така за Клеопатра и се надявам повече момичета да са прочели темата!

Наблюдавах 2 от обявите на opiym , която в други сайт  е Radi_R . Имах намерение да ги купя на по-късен етап. И двете бяха за по 40лв. Е, мила, определено няма да го направя. Що за човек би се продал за 40лв.?!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Септември 15, 2010, 12:13:33 »
Раздели ТемаНагоре

Имала съм отношения с тази дама\опиум\.Взех за детето панталонки,които директно метнах в пералнята и после в гардероба.Понеже ще са за другото лято,дори  и не съм ги оглеждала  Embarrassed

Моля за снимков материал от Клеопатра на въпросните очила.Разбирам,че ти нямаш адреса й,но пък аз май го имам  Lips Sealed

Момичета,един съвет от мен.Когато купувате нещо,отивате в обявата и с десен бутон на мишката натискате запиши картината или сейв ас-на английски.Направете си папка на десктопа и там слагайте всички снимки от обяви.Така,дори и да се изтрият-снимките ви остават и при спор,вие можете да ги покажете
Това е много добра идея,аз не бях се сещала. Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 16, 2010, 12:45:29 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина падналите камъчета са доста..а драскотините не си личат.Знаеш ли,като не иска да се разберете човешки,предприеми по-крайни мерки.В "комшито" има една тема "знаете ли че" -там е описано какви действия да предприемеш с полицията.Лошото е ,че трябва да й върнеш очилата,и тя ако не ти даде парите,тогава да ги наместваш.Иначе нищо не могат да направят предполагам.
да кажа и аз,един случай-баща ми си купи една част за кола за 800лв(от друг форум),пристигна-вообще не беше това което трябваше,почнаха се звънене на телефони,оня не иска да връща парите..последва полиция,прокуратура,глоби,...накрая баща ми му върна част,но въпросния мошенник пак не му върна парите и какъв е извода-въпросните органи не могат да направят нищо,става въпрос за 800лв,а мислите че някой ще се занимава за 40?!?!?!?
съжелявам че го казвам,но това е действителността-единственото спасение да се четат темите тук,черния списък,и най важно-ако някой остане недоволен от някой тук във форума-да го напише,а не да си мълчи,защото после и други ще пострадат(и мен ме обвиниха че съм ставал смешна и злобна за 4лв Cheesy ама има ли смисъл да обеснявам, че не си пиша неволите заради парите,а за да предопредя хората да внимават!!!
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Септември 16, 2010, 13:07:45 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина падналите камъчета са доста..а драскотините не си личат.Знаеш ли,като не иска да се разберете човешки,предприеми по-крайни мерки.В "комшито" има една тема "знаете ли че" -там е описано какви действия да предприемеш с полицията.Лошото е ,че трябва да й върнеш очилата,и тя ако не ти даде парите,тогава да ги наместваш.Иначе нищо не могат да направят предполагам.
да кажа и аз,един случай-баща ми си купи една част за кола за 800лв(от друг форум),пристигна-вообще не беше това което трябваше,почнаха се звънене на телефони,оня не иска да връща парите..последва полиция,прокуратура,глоби,...накрая баща ми му върна част,но въпросния мошенник пак не му върна парите и какъв е извода-въпросните органи не могат да направят нищо,става въпрос за 800лв,а мислите че някой ще се занимава за 40?!?!?!?
съжелявам че го казвам,но това е действителността-единственото спасение да се четат темите тук,черния списък,и най важно-ако някой остане недоволен от някой тук във форума-да го напише,а не да си мълчи,защото после и други ще пострадат(и мен ме обвиниха че съм ставал смешна и злобна за 4лв Cheesy ама има ли смисъл да обеснявам, че не си пиша неволите заради парите,а за да предопредя хората да внимават!!!
За какво да внимават хората,защото са ти пратили парите и ти ти на същия ден пишеш тема,пишеш отрицателна оценка,по добре хората за друго да внимават.Но както и да е.
Пий едно кафенце с тези 4лв,че те за друго нестават (dance4)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Септември 17, 2010, 07:45:48 »
Раздели ТемаНагоре


За какво да внимават хората,защото са ти пратили парите и ти ти на същия ден пишеш тема,пишеш отрицателна оценка,по добре хората за друго да внимават.Но както и да е.
Пий едно кафенце с тези 4лв,че те за друго нестават (dance4)
е как да стане като не съм ти получила писмото Cheesy
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Септември 17, 2010, 16:14:05 »
Раздели ТемаНагоре


За какво да внимават хората,защото са ти пратили парите и ти ти на същия ден пишеш тема,пишеш отрицателна оценка,по добре хората за друго да внимават.Но както и да е.
Пий едно кафенце с тези 4лв,че те за друго нестават (dance4)
е как да стане като не съм ти получила писмото Cheesy
Я ми кажи аз откъде да знам,че не си ги получила,аз в понеделник ще питам в пощата,но едва ли би се извинила,нали целта ти  е да ме очерниш Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Септември 17, 2010, 18:58:29 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, извинявайте ама нямате ли си друга работа, та само се каляте и заяждате ?
Като не сте доволни една от друга избягвайте бъдещи контакти и толкова. Не  си струва да се дъвчете по форумите......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Milaa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60


тел. 0894381736

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 15, 2010, 12:31:52 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, извинявайте ама нямате ли си друга работа, та само се каляте и заяждате ?
Като не сте доволни една от друга избягвайте бъдещи контакти и толкова. Не  си струва да се дъвчете по форумите......

НЕ съм съгласна с теб!!! Форумите са за това...да споделяме и де се предпазваме една друга от некоректните потребители.

Аз също съм излъгана от въпросната опиум, но в Продавалник тя е Radi_R, ето темата, която снощи публикувах.
http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum-super-nekorektno-potrebitelkata-e-radi-r/p21647

Аз ще измисля начин да си получа ботите, но се надявам и да съм помогнала да не бъде излъган още някой.
Активен

Артикулът е за този,с когото завърша сделка/тел.,skype или ЛС/.Публикувам обявите и в други сайтове и е трудно да следя ред....и съответно НE зачитам "запис" без да е последван от ЛС.С предимство: 1.закупуване на неща от мин. 2 мои обяви, 2.хора,с които вече съм контактувала;Коректна съм и изпращам бързо пари и стоки.Описвам нещата точно.Държа на оценките-в Продавалник имам над 160 положителни. За нови потребители,при "до поискване" и суми над 20 лв. - изпращам само след предварително плащане. Наложен платеж само след предварителна уговорка. Приемам плащане чрез поща,Еконт,банка /ОББ и Експресбанк/.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 15, 2010, 13:21:35 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, извинявайте ама нямате ли си друга работа, та само се каляте и заяждате ?
Като не сте доволни една от друга избягвайте бъдещи контакти и толкова. Не  си струва да се дъвчете по форумите......

НЕ съм съгласна с теб!!! Форумите са за това...да споделяме и де се предпазваме една друга от некоректните потребители.

Аз също съм излъгана от въпросната опиум, но в Продавалник тя е Radi_R, ето темата, която снощи публикувах.
http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum-super-nekorektno-potrebitelkata-e-radi-r/p21647

Аз ще измисля начин да си получа ботите, но се надявам и да съм помогнала да не бъде излъган още някой.
Идеше реч за Криси 09 и Маслинка - там имаше конфликт, вече изгладен, но и двечките си се заяждаха бая време  Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: