{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител  (Прочетена 11459 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 02, 2010, 18:40:36 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ МНОГО,ПО ВРЕМЕТО КОГАТО ПРАТИХ ПАКАТА НА КОРО(ВСЕИЗВЕСТНАТА) ПРАТИХ ПАКЕТЧЕ И НА ЕДНА ДАМА ОТ ЛОМ,СТАНАХА 2 СЕДМИЦИ ВЕЧЕ,ВСЕКИ ДЕН И ПИША,ПИТАМ Я ДАЛИ ВСИЧКО Е НАРЕД ,АКО НЕ Е ДОВОЛНА ДА МИ ВЪРНЕ ВЕЩИТЕ И ТАКА,МАЦКАТА НЕ МИ ОТГОВАРЯ,НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА И ЗАПИС,НО ТОВА НЕ Е НАИ-ВАЖНОТО НЕЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ,МОЖЕ ДА СИ ИМА НЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ НЕЗНАМ,ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЯХ,ТАКЪВ ШАРАН ЛИ СЪМ.............
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Matia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 02, 2010, 23:48:54 »
Раздели ТемаНагоре

БЛАГОДАРЯ МНОГО,ПО ВРЕМЕТО КОГАТО ПРАТИХ ПАКАТА НА КОРО(ВСЕИЗВЕСТНАТА) ПРАТИХ ПАКЕТЧЕ И НА ЕДНА ДАМА ОТ ЛОМ,СТАНАХА 2 СЕДМИЦИ ВЕЧЕ,ВСЕКИ ДЕН И ПИША,ПИТАМ Я ДАЛИ ВСИЧКО Е НАРЕД ,АКО НЕ Е ДОВОЛНА ДА МИ ВЪРНЕ ВЕЩИТЕ И ТАКА,МАЦКАТА НЕ МИ ОТГОВАРЯ,НЕ СЪМ ПОЛУЧИЛА И ЗАПИС,НО ТОВА НЕ Е НАИ-ВАЖНОТО НЕЗНАМ КАКВО ДА НАПРАВЯ,МОЖЕ ДА СИ ИМА НЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ НЕЗНАМ,ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЯХ,ТАКЪВ ШАРАН ЛИ СЪМ.............
А влиза ли в сайта?
Защото ако влиза и не ти отговаря,то тогава имаш право да се чувстваш никулденско изкушение
Активен

Не приемам наложен платеж и предварително плащане освен ако лично не съм се съгласила с това!
Отговорен и коректен човек съм,ще Ви помоля да сте такива и Вие!
Директно връщам стоки,на които са спестени забележки!
Това съм аз: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=28651&ppaction=readfeed

Писна ми да си просите оценките,а да не поставяте такива-с това до тук!Оценка слагам само ако искам!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Декември 02, 2010, 23:49:02 »
Раздели ТемаНагоре

Е,мило, и ти ли си в 'кюпа"?Жалко!!!Най-добре е да споделиш тук какво става,има много мили дами,"отворени"да се притекат на помощ ,ако не могат с деиствия,поне със съвети!!!Не се притеснявай,сподели!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #33 -: Декември 02, 2010, 23:59:50 »
Раздели ТемаНагоре

Е,мило, и ти ли си в 'кюпа"?Жалко!!!Най-добре е да споделиш тук какво става,има много мили дами,"отворени"да се притекат на помощ ,ако не могат с деиствия,поне със съвети!!!Не се притеснявай,сподели!!!
Аз знам за случая и писах на мамата но тя е била активна на 30.11 очакваме някакво включване Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 03, 2010, 00:10:00 »
Раздели ТемаНагоре

Е,мило, и ти ли си в 'кюпа"?Жалко!!!Най-добре е да споделиш тук какво става,има много мили дами,"отворени"да се притекат на помощ ,ако не могат с деиствия,поне със съвети!!!Не се притеснявай,сподели!!!
Аз знам за случая и писах на мамата но тя е била активна на 30.11 очакваме някакво включване Lips Sealed
Дано!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 04, 2010, 19:41:23 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите мами след лубезната намеса на скоки мацката ми писа че ще ми прати паричките,била в командировка,ще пиша като има развитие Roll Eyes
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 15, 2010, 12:17:32 »
Раздели ТемаНагоре

Пазиш ли товарителницата от Еконт,там пише телефон на подателя?Ако не я пазиш защо не отидеш до офиса,в базата им данни се пазят адреси,телефони и т.н.
Поне тук като си кажа имената и ми излиза всичко.Дано си вземеш паричките (angels4)
намери номера ,а аз ще ти намеря всички останали данни. къде получава разпечатка и къде плаща.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: