{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново некоректен потребител-Jeny  (Прочетена 3800 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
du6ka08
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 05, 2010, 14:17:13 »
Раздели ТемаНагоре

Вижте каква рокля получих уж в отлично състояние,съжелявам че жълтите петна не излязоха,но кафевите нямаше как да не се видят





Потрребителката е писала в подписа си че не продава и не купува боклуци,а това какво е Sad ,че и 10 лева и иска и да ми я подари няма да я нося егати ефтините номера които прилагат някои...Добре че не я платих предварително,сега ще и я върна,но внимавайте  с тази потребителка Jeni,явно стоката и не отговаря на описанието!!! >Sad
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Август 05, 2010, 19:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се радвам Jeni да даде отговор!
Активен

borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 05, 2010, 20:09:08 »
Раздели ТемаНагоре

 еееееееее ама това е безобразие,моите пърцали дето мия пода са по чисти бе хора,как може да кажеш на това нещо отлично,мила съжалявам че ти се е случило,адски неприятно е
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 05, 2010, 20:48:17 »
Раздели ТемаНагоре

Абе мила,ти трябва да си и благодарна,че ти е изпратила и есктри ;D
Съжалявам за черният хумор,това наистина е ужасно!
Толкова е ужасно,че детенцето на приятелката ми сега ме попита:"Лельо някое момиченце се е наакело ли и защо майка му го снима? " Shocked Shocked Shocked Искам да отбележа,че е на 4,5 годинки!
Активен

Jeny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 344


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 05, 2010, 22:15:53 »
Раздели ТемаНагоре

Жени дава отговор! Много хора ме познават от Продавалника, имам 370 пол. оценки. На колко хора съм правила услуги и подаръци- могат да се включат дори. Роклята е купена оттам и дори не съм я погледнала. Да ,моя е грешката .Оставих я в пликчето и така я пратих. Казах на дамата ,че не искам нито парите ,нито да ми я връща.
borislav , dacetoooooooo , след като не знаете репутацията ми в другите сайтове и колко много ме уважават хора с ипише каквото искате.Много грозно.
Просто нямам думи, преди всичко трябва да бъдем "Хора" .Имам си други грижи та моля не издребнявайте, потребителката не е ощетена по никакъв начин.
« Последна редакция: Август 05, 2010, 22:23:58 от Jeny » Активен

Ще отсъствам до 09.10.Моля да ме изчкате за пратки и записи.
1. Не купувам и не продавам боклуци!
2. Ходя веднъж седмично до пощата,понеже работя и имам малко бебче!
3. Ценя коректността!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Август 05, 2010, 22:58:04 »
Раздели ТемаНагоре

Жени дава отговор! Много хора ме познават от Продавалника, имам 370 пол. оценки. На колко хора съм правила услуги и подаръци- могат да се включат дори. Роклята е купена оттам и дори не съм я погледнала. Да ,моя е грешката .Оставих я в пликчето и така я пратих. Казах на дамата ,че не искам нито парите ,нито да ми я връща.
borislav , dacetoooooooo , след като не знаете репутацията ми в другите сайтове и колко много ме уважават хора с ипише каквото искате.Много грозно.
Просто нямам думи, преди всичко трябва да бъдем "Хора" .Имам си други грижи та моля не издребнявайте, потребителката не е ощетена по никакъв начин.
Мила тук не става въпрос за репутация а за конкретен случай  Smiley и как може да продаваш нещо което не знаеш как изглежда  Shocked купила си го от там ,не си го отворила не си го мерила за себе си ,снимките и размерите не знам от къде си ги взела и  сложила в обявата- лично не съм видяла обявата просто давам мнение  без никой да се обижда ,радвам се че недоразумението  има хубав край !
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 05, 2010, 23:07:51 »
Раздели ТемаНагоре

Не ми беше за цел да те обиждам,а просто изказах мнение (както и това на щерката на приятелката ми).Може и 10000 положителни оценки да имаш,това е хубаво,но просто в конкретният случай-не е много приятно ,някой да получи нещо такова.
Радвам се ,че сте се разбрали!
Лека вечер!
Активен

du6ka08
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 05, 2010, 23:45:59 »
Раздели ТемаНагоре

Blagodarq na vsi4ki! Kiss Naistina ne sam o6tetena po nikakav na4in,no kakto pita skoki81 kak bez da q vidi q snima i dade razmeri Shocked
  Vsi4ko se izqsni,no za napred mila oglejdai si stokata da ne postradat i drugi potrebiteli  ;D
Активен
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 06, 2010, 15:31:34 »
Раздели ТемаНагоре

С Жени съм имала няколко срещи и всеки път съм се изумявала от коректното й отношение!
Мисля си, че въпроса има две страни и при всяка една пусната тема (за съжаление започват да набират скорост) е тъпо човек, който привидно вижда нещо и прави прибързани заключения да се възмущава от некоректното отношение на другите!
За ЖЕНИ аз лично гарантирам на 100% !!!!!
Не Ви пожелавам, но на мен също ми се е случило да пратя например грейка, която няма да нося, но преди това старателно изпрана и изсушена на потребителка и вместо да получа удовлетворение от отсрещната страна получавам притеснено съобщение, че пуха е събран в едната страна и т.н. Естествено веднага я приех обратно и отказах записа на дамата отсреща! Вината изцяло беше моя, както и това, че не бях погледнала добре грейката след като я свалих от простира, а директно я опаковах! За моя радост потребителката беше разбрана и не тръгна да пуска подобни теми!

Та мисълта ми при цялото това изложение е, че е човешко да се греши, особено при няколко покупко-продажби да пропуснеш нещо! За потребител, доказал се с толкова положителни отзиви е смешно да се твърди, че е умишлено и т.н!

Адски се учудих щом видях ника й изтипосан в тази тема! Защото е една от последните потребителки, които заслужават да са тук!!!

Тема се пуска едва когато имате разногласия по някакъв проблем, откаже да върне пари или предмет! Не е коректно и човешко да се петни по този начин името на един доказал се потребител!!! Не мисля, че човек, достигнал такъв пиедестал (така да се каже) с оценки и доволни отзиви ще тръгне да играе на дребно!

Всеки си взема поука от грешките си (поне съвестните хора) и вече лично аз АДСКИ внимателно оглеждам всичко, което предлагам и споменавам всяко едно конче, че знаеш ли кой ти е отсреща и с какво впечатление ще остане!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 09, 2010, 14:44:43 »
Раздели ТемаНагоре

^съгласна Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: