{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: излъгаха ме  (Прочетена 7478 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Август 02, 2010, 12:00:49 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите,още в самото начало на саита ме прецакаха,ама аз съм наивна и вярвам,4е всички са като мен,да ама не.Става въпрос за 3.50 ст,една потерителка с ник betty
закупи от мен въпросната стока за 3.50 ст,преди 10 dni,аз все още си чакам записчето,което мо бе обещано още когато получи пакетчето,щеше да пусне записа като взема пакетчето,да ама не-взе си пакетчето а запис няма,.Ама вече наистина ако ще за 1 лв да е ще го искам предварително,които иска да плаща,които не-негова си работа,пиша и ама отговор няма....................................аз продължаам да си чакам,но внимаваите
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Август 02, 2010, 12:21:22 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,виж какво и пише в подписа:
Цитат
КОНТАКТ НА ЛИЧНИ И 2 ОБЯВИ СА С ПРЕДИМСТВО! НЕ ПОЕМАМ ПОЩА, АКО НЕ СЪМ ГО УТОЧНИЛА НИТО НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ!
РЯДКО ПРАЩАМ ЗА ПРОБА С 2 ДЕЦА СЪМ.НЕ СПАЗВАМ РЕД!
имам 247 положителни оценки от друг сайт======грьмна ми компютьра при интерес за покупка или въпроси относно обяви ме търсете на 0878869123 БЕН

Ако наистина има проблем с компютъра,няма как да ти пише.Оставила е тел. за връзка,звънни и.Дано успеете да се разберете!
Весел ден!
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Август 02, 2010, 12:41:28 »
Раздели ТемаНагоре

здравеите,още в самото начало на саита ме прецакаха,ама аз съм наивна и вярвам,4е всички са като мен,да ама не.Става въпрос за 3.50 ст,една потерителка с ник betty
закупи от мен въпросната стока за 3.50 ст,преди 10 dni,аз все още си чакам записчето,което мо бе обещано още когато получи пакетчето,щеше да пусне записа като взема пакетчето,да ама не-взе си пакетчето а запис няма,.Ама вече наистина ако ще за 1 лв да е ще го искам предварително,които иска да плаща,които не-негова си работа,пиша и ама отговор няма....................................аз продължаам да си чакам,но внимаваите
Точно на теб ли можа да се случи...... Shocked Ми то за 3.50лв. не си струва дори да и звъниш?! Докато се обясните...ще дадеш повече за телефон Huh? Аз също се опитвам да преценявам хората(макар, че не винаги ми се удава ;D) и много често си искам записа предварително. Който иска да купи ще купи WinkАз лично винаги съм готова да преговарям, ако има проблем с моя дреха, за която са ми платили предварително Tongue(за щастие до сега съм нямала проблеми). Търси си парите-въпроса е принципен!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Август 02, 2010, 13:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

да мила ми mimoza7710,точно на мене се случи и съм бясна,поне ти миличка не си такава,с теб проблеми никакви,за което ти благодаря,ама не всички са като теб и като мене,надявам се да има проблем потребителката,ама вече доста време изчаках,аз като имам да давам пари сън не ме хваща бе хора...........така че като си взе пакета спокоино можеше да пусне записа,както се бяхме разбра ли де
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 03, 2010, 10:32:59 »
Раздели ТемаНагоре

да мила ми mimoza7710,точно на мене се случи и съм бясна,поне ти миличка не си такава,с теб проблеми никакви,за което ти благодаря,ама не всички са като теб и като мене,надявам се да има проблем потребителката,ама вече доста време изчаках,аз като имам да давам пари сън не ме хваща бе хора...........така че като си взе пакета спокоино можеше да пусне записа,както се бяхме разбра ли де


здравеи!
пи6а от ПЦ то на племенни4ката което е доказуемо, ако изоб6то има зна4ение!
така!!!!!!
вупросния пакет полу4их в петък! този петъК!!!!!!
и това е доказуемо!
искам само да попитам ни6то ли не озна4ава за теб, 4е в подписа ми пи6е телефон за връзка и при4ина поради кочто ме няма, и при положение, 4е нямам компютър, откъде да те питам за адреса ти 4е да пусна запис?Huh??? и пакета не бе6е до6ъл!
записа ти е пуснат, аз 3 лева на циркаджийка нчма да се правч!!!!
нито съм имала такова намерение, стана ми много обидно от това което про4етох, 6те съм ти благодарна да си напи6е6 поне !@!!!завър6и6 темата тук когато си го полу4и6!
срамота е, при половение 4е съм дала телефон и при4ина в подписа да пуска6 тема тук..............................то е пове4е от чвно 4е не се крия!!!!!!!!!!!!!!!!!!

пп: оставям телефона си, понеже компютъра ми все о6те не е готов!!!!
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 03, 2010, 10:34:26 »
Раздели ТемаНагоре

извинете за грешките, не познавам фонетиката на племенничката!
Активен

   


borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 03, 2010, 11:50:52 »
Раздели ТемаНагоре

хаиде стига глупости,запис няма още,а и оценките ти от продавалника говорят имаш положителни доста,но и отрицателни не липсват,не ми се занимава,незнам какво ще постигнеш като си ми поставила отрицателна оценка,как сега веднага щом пуснах темата се вклучи,а 10 дена не ми отговори на съобщенията,и на всичкото отгоре ме караш да ти махам оценката,е наглост не ти липсва,аз съм без коментар за хора като теб
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 03, 2010, 13:31:01 »
Раздели ТемаНагоре

хаиде стига глупости,запис няма още,а и оценките ти от продавалника говорят имаш положителни доста,но и отрицателни не липсват,не ми се занимава,незнам какво ще постигнеш като си ми поставила отрицателна оценка,как сега веднага щом пуснах темата се вклучи,а 10 дена не ми отговори на съобщенията,и на всичкото отгоре ме караш да ти махам оценката,е наглост не ти липсва,аз съм без коментар за хора като теб

i na men ne mi dreme za tvoq komentar a az iskam da popitam za6to si polu4avam paketa sled 10 dni i silikonovite ti prehvaleni podplynki sa spukani s iztekla voda i sa za ko6a neizpolzvaemi........?
i 39te si leva ne zaslujava6 no kakto i da e!
jelaq ti lek den, i kakto kazah po9rano az sym na vilata ne v grada, dnes sleznah, dness vidqh dnes pisah!
koga si go pusnala ne znam i vse edno, az si se izdylvih za negodnata stoka koqto mi prati, moqta syvest e 4ista, taka 4e mi e vse edno.....................
lek den!


pp: eto ti nomera na zapisa: bar koda: kk ps 4700 003 LXQ 3
3/9 za sumata 5,10 lv
proverqvai ako iska6
Активен

   


betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Август 03, 2010, 13:32:35 »
Раздели ТемаНагоре

o6te ne6to:
obadiha mi se 3 priqtelki ot saita za temata koqto si pusnala znaq ot v4era.....................
i na vsi4ki im e SME6NO!!!! kak ti se zanimava pri polojenie kakvo pi6e v podpisa mi!!!
na men li4no mi e sme6no, hubav den!
Активен

   


mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Август 03, 2010, 13:49:09 »
Раздели ТемаНагоре

да мила ми mimoza7710,точно на мене се случи и съм бясна,поне ти миличка не си такава,с теб проблеми никакви,за което ти благодаря,ама не всички са като теб и като мене,надявам се да има проблем потребителката,ама вече доста време изчаках,аз като имам да давам пари сън не ме хваща бе хора...........така че като си взе пакета спокоино можеше да пусне записа,както се бяхме разбра ли де


здравеи!
пи6а от ПЦ то на племенни4ката което е доказуемо, ако изоб6то има зна4ение!
така!!!!!!
вупросния пакет полу4их в петък! този петъК!!!!!!
и това е доказуемо!
искам само да попитам ни6то ли не озна4ава за теб, 4е в подписа ми пи6е телефон за връзка и при4ина поради кочто ме няма, и при положение, 4е нямам компютър, откъде да те питам за адреса ти 4е да пусна запис?Huh??? и пакета не бе6е до6ъл!
записа ти е пуснат, аз 3 лева на циркаджийка нчма да се правч!!!!
нито съм имала такова намерение, стана ми много обидно от това което про4етох, 6те съм ти благодарна да си напи6е6 поне !@!!!завър6и6 темата тук когато си го полу4и6!
срамота е, при половение 4е съм дала телефон и при4ина в подписа да пуска6 тема тук..............................то е пове4е от чвно 4е не се крия!!!!!!!!!!!!!!!!!!

пп: оставям телефона си, понеже компютъра ми все о6те не е готов!!!!
След като влизаш от компа на племеницата ти, от същия този комп можеше да я попиташ за адрес или поне да изпратиш 1ЛС с което да кажеш, че ще забавиш записа.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Август 03, 2010, 13:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

ето първата лъжа от твоя страна,не са със вода а със силикон бе мила,ще се оплетеш в лъжите си,неможе да не ми пишеш 10 дена,няма и вариант да са се сабавили толкова време понеже в същия ден съм пуснала 3 пакета 2 са получени веднага,а твоя след 10 дни стига глупости,такива сме ги слушали много,
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Август 03, 2010, 13:56:51 »
Раздели ТемаНагоре

още в началото ми беше ясно,не пожела да ми пуснеш първо записа,това не е току така
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
du6ka08
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Август 05, 2010, 23:58:44 »
Раздели ТемаНагоре

Maleeeeee,da se smee6 li ili da pla4e6,aman ot nekorektni potrebitelki.Nali zatova vsi4ki se zanimavame da izkarame nqkoi lev,kakvo 6te stane ako nikoi ne si pla6ta  >Sad,ujas sajelqvam mila 4e sa te izl1gali.Vidq i az kakva roklq polu4ih nali  Shocked spored men trqbva da ima nqkakvo nakazanie za takiva hitri potrebitelki ina4e nqma opraviq
Активен
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Август 06, 2010, 11:19:15 »
Раздели ТемаНагоре

каквото и наказание да получат,те пак ще се регистират и така миличка,ами ние ще теглим и това е,няма начин друг,дано са малко хората с такива намерения/да лъжат,крадат и........................../
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Август 06, 2010, 11:20:10 »
Раздели ТемаНагоре

Така , май вече се налага намеса на модератор , моля бети която е пратила парите да придостави снимка на бележката , а борислав моля да прояви малко търпение , а пък всички останали моля да се придържат към добрия тон и да се въздържат от нападателни , обвинителни и т.н. коментари докато ситуацията се изясни!
Активен



Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: