{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
От кой футболен отбор сте (български) ?
ЦСКА - 19 (41.3%)
Левски - 20 (43.5%)
Локо ПД - 0 (0%)
Ботев ПД - 0 (0%)
Черно море - 1 (2.2%)
Черноморец - 1 (2.2%)
Локо СФ - 0 (0%)
Друг.Посочи в темата. - 5 (10.9%)
Общ брой гласове: 46

Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой футболен отбор сте(български)?Тема и за двата пола.  (Прочетена 36466 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #90 -: Май 02, 2011, 09:33:18 »
Раздели ТемаНагоре

шматкииии,славия-та не купуваме мачове-само продаваме бреее!купите не ги купуваме,щот от царско време дося не сме сьбрали за втора купа!де сте трьгнали вий бреее-мое-твое-берое-тва го нема и на картата бре!бат венци ша ви опраи всичките с големите усти-нали знаете-навсякьде трябва да има по една черна овца да вьрши черната работа-а са ше сдерем админите=
 АДМИНИИИИИИИИИИИ,КОЛКО ПЬТИ ТРЕБВА ДА ВИКНЕМ
            СЛ;АВИЯ
                         СЛАВИЯ
                                       СЛАВИЯ
ЗА ДА Я ИЗПИШЕТЕ ГОРЕ КАТО АЛТЕРНАТИВА ЗА ГЛАСУВАНЕ?
малко повече респект кьм най-стария столичен клуб бре,дедо ЦАР го е основал,моя вийчо му е откраднал купата за сьхранение Winkпо статистика има малобройна,но НАЙ-ВЯРНАТА публика/в частност агитка/и са един от малкото честни отбори,които не играят за черното тото!дали сте горе някви селски тимчета с нула гласове,вместо"други"пишете и славията де,колко и да сте от провинцията все сте чували и за тях!!поне един пьт сте ни били,поечко уважение за дадените ви точки!!ааааайдеееее дееее!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #91 -: Май 02, 2011, 22:20:40 »
Раздели ТемаНагоре

шматкииии,славия-та не купуваме мачове-само продаваме бреее!купите не ги купуваме,щот от царско време дося не сме сьбрали за втора купа!де сте трьгнали вий бреее-мое-твое-берое-тва го нема и на картата бре!бат венци ша ви опраи всичките с големите усти-нали знаете-навсякьде трябва да има по една черна овца да вьрши черната работа-а са ше сдерем админите=
 АДМИНИИИИИИИИИИИ,КОЛКО ПЬТИ ТРЕБВА ДА ВИКНЕМ
            СЛ;АВИЯ
                         СЛАВИЯ
                                       СЛАВИЯ
ЗА ДА Я ИЗПИШЕТЕ ГОРЕ КАТО АЛТЕРНАТИВА ЗА ГЛАСУВАНЕ?
малко повече респект кьм най-стария столичен клуб бре,дедо ЦАР го е основал,моя вийчо му е откраднал купата за сьхранение Winkпо статистика има малобройна,но НАЙ-ВЯРНАТА публика/в частност агитка/и са един от малкото честни отбори,които не играят за черното тото!дали сте горе някви селски тимчета с нула гласове,вместо"други"пишете и славията де,колко и да сте от провинцията все сте чували и за тях!!поне един пьт сте ни били,поечко уважение за дадените ви точки!!ааааайдеееее дееее!!
От време оно се знае,че Славия са най-тотаджийския отбор.Незнам за друг по-далавераджийски.За едно съм съгласна с теб евала на бат Венци Стефанов,каквото му е на сърце това му е и на уста и не се претеснява да си го каже-'право куме в очи',но да незабравяме,че на чело Вие един ЛЕВСКАР със доста левскарчета покрай него  Wink Cheesy Wink Cheesy Wink Cheesy Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #92 -: Май 03, 2011, 08:46:04 »
Раздели ТемаНагоре

мацко,,думата ДАЛАВЕРДЖИЙСКИ я разбрах,ма ТОТАДЖИЙСКИ...некси не ми се вьрза в конспекта-не виждам кьде става вьпрос за кьсмет ли,що ли...ние сме си средна класа отбор,никога не изпадал от елита,без залитания нагоре-надолу,без гастролиращи звезди от третия свят,предимно братя срби и макета/като и при вас/нали знаеш че не ветьра,а парата клати гората Winkнема как да направиме отбор за чудо и приказ или ОТБОР НА НАРОДА като левски и цска!но затова пьк славия е майка на две-треи от софийските спортни звезди,независимо от спорта-детско-юношеската им школа е най-яка,елита ги посещава редовно за изгряващи звездички/примерно юношеския национален отбор/и от това предимно са ни приходите...ма май газиме из кухнята на отбора,по-добре да спра...но никога не са били сателитен отбор на елита,но на левскарите са им скрит подводен риф де-отнасят си го чат-пат Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #93 -: Май 03, 2011, 10:50:20 »
Раздели ТемаНагоре

Да да така си е да ти кажа Славия е един добър отбор и от него както казваш ти са излезнали имена и таланти.Най-много се кефя на това,че поне според мен де се залага на млади и то талантливи футболисти от собствената си школа.Те винаги са били и ще бъдат в елитната група.Те знаят къде,кога и т.н. да играят или да падат. (hail4) (sport9) (work4) (flowers011)
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #94 -: Май 05, 2011, 07:33:54 »
Раздели ТемаНагоре

ИХААА-КОНСЕНСУС Kiss (cheers2)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #95 -: Май 10, 2011, 07:27:39 »
Раздели ТемаНагоре

ИХААА-КОНСЕНСУС Kiss (cheers2)
Wink Wink Wink
Айде честито на всички ЛЕВСКАРИ в това число и на мен разбира се  Cheesy Cheesy Cheesy
Нищо,че съм от Ловеч не съм за Литекс. Tongue Tongue Tongue
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #96 -: Юни 05, 2011, 10:31:25 »
Раздели ТемаНагоре

Охх забравих я тая тема Cheesy
Има два отбора победители!
Литекс и ЦСКА другите духат....супата  Tongue
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
sisinka
sIss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #97 -: Юни 29, 2011, 16:09:19 »
Раздели ТемаНагоре

 (sport11) Спартак Варна
Активен

Две малки дечица - момче и момиче плачат.Някой ги попитал: -Защо и двамата плачете ?
-Момичето казало: Куклата ми е счупена. -Ами ти защо плачеш ? -Момчето се обърнало и отговорило: Защото моята кукла плаче. ♥


Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: