{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обмен в чужбина  (Прочетена 465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1266


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юни 10, 2017, 21:09:21 »
Раздели ТемаНагоре

Дъщеря му учи в езикова гимназия и почти всяка година училището организира обмен в чужбина. Въпреки че не се плаща за хотел, за двуседмичния обмен са нужни около 1500 лева. Тази сума е доста висока за нас и дъщеря ми досега не е ходила. Виждах, че има голямо желание да отиде дори се опита да спести някакви пари, но те отидоха за други разходи. Тази година реших, че трябва на всяка цена да я изненадам. Имате ли идея откъде ще ми отпуснат нужната сума при изгодни условия?
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1327


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2017, 09:37:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ако съм на теб, ще изтегля един бърз кредит. В http://www.easycredit.bg/ предлагат различни видове кредити според нуждите на клиентите. Ако вземеш кредит, ще ти е много по-лесно, защото след това ще връщаш малки суми всеки месец. 1500 лева не е малка сума, но не е и толкова голяма. Все пак разбирам, че не е лесно да я събереш наведнъж. Примерно може да даваш по-малки джобни на дъщеря си и така заедно да успеете да върнете сумата. Вярвам, че тя ще е готова на всичко само да отиде.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1266


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юни 28, 2017, 13:24:11 »
Раздели ТемаНагоре

"Примерно може да даваш по-малки джобни на дъщеря си и така заедно да успеете да върнете сумата. " - харесва ми тази идея. Smiley
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: