{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за помощ, за едно малко котенце  (Прочетена 2982 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 29, 2010, 09:46:15 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.
Подарявам много малко котенце, на човек който има възможност да се грижи за него.Ще разкажа на кратко.В понеделник цяла сутрин от вънка се чуваше мяучене.По едно време следобяд бях излязла на балкона и както си седях, гледам една жена от квартала/с психични отклонения е/се приближава към гаражите пред блока.Застана пред гаражите и започна да гледа в процепа между двата гаража.Наведе се махна една голяма плочка и извади от там едно малко котенце и тръгна на някъде.След около 15 минути я гледам пак се връща и носи в една найлонова торбичка котето.Сложи го пак между гаражите и си тръгна.Веднага слезнах долу, защото разбрах, че котето е малко и завряно там няма да оцелее.Когато отидох обаче и погледнах не можах да повярвам, котето беше много по-малко от колкото очаквах.Горе-долу е на около 20 дена.Веднага го извадих и го занесох в къщи.Беше мръсничко и много слабо.Купихме му веднага мляко за котета и биберон и почнахме да го храним.Вече трети ден е в къщи и промяната е огромна.Почна да се храни много добре, спокойно е и е ужасно сладко.Проблемът е, че изисква много грижи, а аз съм с малко дете и нямам време и финансова възможност да се грижа за него.Взех го, защото не можех да го оставя да умре между гаражите.Ако някой има възможност да помогне моля да ми пише.
имейл:vefii@dir.bg
скайп:bubeto11111






Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 29, 2010, 09:54:21 »
Раздели ТемаНагоре

много е сладко.Дано си намери добър стопанин Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 29, 2010, 10:41:57 »
Раздели ТемаНагоре

Колко е мъничко и сладичко  Kiss
У нас вече имаме едно голямо коте, което си пази доста територията и няма как да стане да вземем това сладко бебенце Sad
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
riverdance
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 30, 2010, 19:19:56 »
Раздели ТемаНагоре

vefii
 Има сайтове за животинките)  Там по-бързо ще го дадеш. Иначе, малко съвети от човек, който знае какво е това
  научи го  да използва "гърне" - това е голямо предимство
  задължително заведи на вета, нека да го прегледат и да му сложат вакцините. Не знам как си с парите, искам да кажа

 продължавам, нещо сайта ми изпрати съобщението без да искам))
  та така, вета не е евтин, но не и скъп, мисля в 10 лева ще се побереш
  сложи снимката му там, където работиш, ти или мъжът ти. Когато нашата котка ни дари с котенцата, ние дори избирахме на кой да ги дадем. раздадохме ги по апартаменти, иначе имаше много тези, които искаха за село.
 Котето е много малко, трябва да се поохрани, аз така прибрах один , после докато му търсихме дом, решихме че ще се остане в нас) така и живее при нас))
« Последна редакция: Юли 30, 2010, 19:26:23 от riverdance » Активен
vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2010, 20:30:42 »
Раздели ТемаНагоре

Пуснала съм вече обяви.На ветеринар вече го водих, но е още много малко за ваксинация.
Иначе то е ясно, че няма да го дам на първия срещнат.
Да ти кажа и аз не бих го дала при други обстоятелства, но просто няма кой да се занимава с него и да му отделя внимание.Мислех и другата седмица да ползвам отпуска, но не става.От вторник съм на работа и няма кой да се грижи за него
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 01, 2010, 22:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

Оуу,милото,как може да го изхвърлят толкова мъничко Lips Sealed Аз имам 8 котки,2 от които бременни,иначе веднага го взимах.Но и вкъщи нямат възможност да ги хранят и само ги раздаваме Sad Аз преди месец някъде си намерих едно до една река наблизо и го приютих-женските го осиновиха веднага,а мъжките първо го подбийваха плахо,после си играеха с него.Обожавам котки,направо ме е яд,че не мога да го взема..ако го донеса в нас направо ще ми опънат палатка барабар с него.Мила,дано да му намериш добър стопанин,но то е твърде малко,изчакай го да порасне поне 2 седмици още.Но внимавай наистина на кой го даваш,че около нас имало хора,които ги събират-незнам за дране ли,за какво..и който се излъже и им даде котенце край..Много е красиво наистина,дано попадне в грижовно семейство Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
vefii
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Skype-bubeto11111

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Август 02, 2010, 18:55:33 »
Раздели ТемаНагоре

Майчета, котенцето вече си има дом.Благодаря на всички за съветите.
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Август 02, 2010, 21:42:00 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесна новина  Smiley Много се радвам,защото ми стана много жал..дано е щастливо и угоено коте Tongue
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: