{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: rozi4kata_25 - Не плаща!  (Прочетена 4038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pivonka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 21, 2013, 07:48:04 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! И аз съм излъгана от потребител rozi4kata_25 !От скоро съм в сайта и още първия ден като се регистрирах потребителката ми писа че иска да закупи чанта от обявите ми.Написа ми и условията си,че не изпраща предварително пари и че в селото,в което живее нямат Еконт! Съгласих се,тей като съм нов потребител тук,а пък и не искам да взимам пари от никой предварително! Тя предложи да изпращаме чантата и пар.запис в един и същи ден,но тей като не бях сигурна кога ще успея да я изпратя и предложих като я вземе да пусне паричките ..Изпратих чантата още същия ден/05.03/ и до 13.03 отговорите на потребителката бяха,че все още не я е получила! А след това дори не отговаря на съобщенията ми! Съветвам всички,който са прочели темата да не изпращат нищо на този потребител! Ще си позволя да побликувам и данните на потребителката,тей като виждам,че не съм единствената излъгана от нея и предполагам,че вече дори има и друг профил :
с.Друган,обл.Перник,ПК 2410-Денислава Кирилова Методиева-ИЗМАМНИЦА!
« Последна редакция: Март 21, 2013, 07:49:51 от pivonka » Активен

Набирам консултанти на шведската козметика Орифлейм. Прекрасна възможност за допълнителни доходи в удобно за вас време и място. Ползвайте 23% отстъпка и още допълнителни бонуси! Всеки,който се нуждае от повече информация или иска да стане консултант на Орифлейм да ми пише ЛС!
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2013, 08:04:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! И аз съм излъгана от потребител rozi4kata_25 !От скоро съм в сайта и още първия ден като се регистрирах потребителката ми писа че иска да закупи чанта от обявите ми.Написа ми и условията си,че не изпраща предварително пари и че в селото,в което живее нямат Еконт! Съгласих се,тей като съм нов потребител тук,а пък и не искам да взимам пари от никой предварително! Тя предложи да изпращаме чантата и пар.запис в един и същи ден,но тей като не бях сигурна кога ще успея да я изпратя и предложих като я вземе да пусне паричките ..Изпратих чантата още същия ден/05.03/ и до 13.03 отговорите на потребителката бяха,че все още не я е получила! А след това дори не отговаря на съобщенията ми! Съветвам всички,който са прочели темата да не изпращат нищо на този потребител! Ще си позволя да побликувам и данните на потребителката,тей като виждам,че не съм единствената излъгана от нея и предполагам,че вече дори има и друг профил :
с.Друган,обл.Перник,ПК 2410-Денислава Кирилова Методиева-ИЗМАМНИЦА!
Тази rozi4ka_25 няма ли кой да я сложи на мястото и да и потърси сметка за измамите?
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.
diana333
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Готина и коректна

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 07, 2013, 11:45:28 »
Раздели ТемаНагоре

Явно след осмомартенската бомба вече ще е с нов профил и ще продължи да си разиграва коня, но жалко, че трима потребители изгоряха
Активен



След запис обявявайте решението си,без значение какво е то!!!!!!!
Пощенските са за сметка на купувача,освен ако нямаме друга уговорка.
Изпращам по БГ пощи като МПП и чрез Еконт пощ пратка с наложен платеж - 3 лв.Плащам с пощенски записи през Еконт и БГ пощи.
Не приемам наложен платеж без уговорка
С предимство са писалите на лс и дали адресче
Моля поставяйте оценки,аз винаги го правя!
Поемам пощенските по БГ пощи над 15 лв


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: