{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: rozi4kata_25 И аз съм излъгана от тази жена  (Прочетена 4646 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
diana333
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Готина и коректна

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 16, 2013, 20:22:07 »
Раздели ТемаНагоре

Без никакви проблеми, мотаене и тем подобни при получено ЛС купувам потурките и оставен адрес, аз съответно изпращам на 04.03, но досега не получих запис. Само шикалкавене, мотаене, че не е в населеното място и възможно най - бързо ще изпрати телеграфен запис. Но уви и такъв не пристигна вече 12-ти ден. Сумата не е висока, но нека повече потребители да прочетат, за да се пазят от тази жена, която е натрупала 5 оценки с някаква цел и сега вече започва да пазарува без да плаща  (evil7)
Активен



След запис обявявайте решението си,без значение какво е то!!!!!!!
Пощенските са за сметка на купувача,освен ако нямаме друга уговорка.
Изпращам по БГ пощи като МПП и чрез Еконт пощ пратка с наложен платеж - 3 лв.Плащам с пощенски записи през Еконт и БГ пощи.
Не приемам наложен платеж без уговорка
С предимство са писалите на лс и дали адресче
Моля поставяйте оценки,аз винаги го правя!
Поемам пощенските по БГ пощи над 15 лв
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Март 17, 2013, 16:04:51 »
Раздели ТемаНагоре

Без никакви проблеми, мотаене и тем подобни при получено ЛС купувам потурките и оставен адрес, аз съответно изпращам на 04.03, но досега не получих запис. Само шикалкавене, мотаене, че не е в населеното място и възможно най - бързо ще изпрати телеграфен запис. Но уви и такъв не пристигна вече 12-ти ден. Сумата не е висока, но нека повече потребители да прочетат, за да се пазят от тази жена, която е натрупала 5 оценки с някаква цел и сега вече започва да пазарува без да плаща  (evil7)
От мен също взе сандали за повод,бързаше ги защото и трябвали за повод,може би и вашите потури са били за  същия повод,е сега бил разлепени и т.н. и т.н. само за да не плати. Аз също се доверих на условията които поставяше. Е сега вече като не са и нужни каза че на мен ми ги връща,но до ден днешен нищо.
Бих сложила и телефонния и номер и адреса и тук,че дано да ни се издължи.Моята сума също не е голяма 12+2 пощенски разход,не се забогатява с толкова пари,но въпроса е принципен.Тук съм  продавала и купувала и до сега не съм злоупотребявала с никой.
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.
rozi4kata_25
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 510


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2013, 08:11:49 »
Раздели ТемаНагоре

Parvo  za paturkite sa prateni parite  na 08.03.2013 kato telegrafi4en zapis i e praten ot selo Katunci kam 14 4asa, a kam onazi sas obuvkite kak mi sloji adresa i telefona tuk v saita taka 6te si imame seriozni razpravii s neq,za6toto nqma6 pravo da mi dava6 li4ni danni.Kak mi gi pusne6 6te podam oplakvane za iznasqne na li4ni danni.I ti kazax az ne sam luda da obuq 4exli mart mesec a 4e mi bqxa za povod da no povoda e mai mesec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (devil1).I stiga si me vbesqvala
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж! Предварително плащане не правя!!!
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #3 -: Март 18, 2013, 08:38:25 »
Раздели ТемаНагоре

Parvo  za paturkite sa prateni parite  na 08.03.2013 kato telegrafi4en zapis i e praten ot selo Katunci kam 14 4asa, a kam onazi sas obuvkite kak mi sloji adresa i telefona tuk v saita taka 6te si imame seriozni razpravii s neq,za6toto nqma6 pravo da mi dava6 li4ni danni.Kak mi gi pusne6 6te podam oplakvane za iznasqne na li4ni danni.I ti kazax az ne sam luda da obuq 4exli mart mesec a 4e mi bqxa za povod da no povoda e mai mesec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (devil1).I stiga si me vbesqvala
Вместо да се вбесясаш,по добре си ми изпрати записа който ми дължиш,за да се успокоиш,и не ми се заканвай много,защото си виновна, с лъжи и кражби не се живее спокойно.
А относно личните ти данни,мисля че всеки трябва да знае името ти за да не ти се доверява.
Денислава Методиева от село Друган .
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.
diana333
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Готина и коректна

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 20, 2013, 14:01:56 »
Раздели ТемаНагоре

Аз такъв запис не съм получавала, а всеки ден ходя до пощата
Активен



След запис обявявайте решението си,без значение какво е то!!!!!!!
Пощенските са за сметка на купувача,освен ако нямаме друга уговорка.
Изпращам по БГ пощи като МПП и чрез Еконт пощ пратка с наложен платеж - 3 лв.Плащам с пощенски записи през Еконт и БГ пощи.
Не приемам наложен платеж без уговорка
С предимство са писалите на лс и дали адресче
Моля поставяйте оценки,аз винаги го правя!
Поемам пощенските по БГ пощи над 15 лв


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: