{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: rozi4kata_25 нагла и некоректна не изпращайте нищо за да не останете излъгани  (Прочетена 4545 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« -: Март 14, 2013, 09:39:24 »
Раздели ТемаНагоре

От 3 години съм потребител в този и в другия сайт,но с  подобна наглост до сега не бях се сблъсквала.
Ето за какво става въпрос:
Потребител rozi4kata_25 пожела да си купи от мен сандали за повод,защото и трябвали за повод това на 4март(естествено осми март наближава),да но постави условие ,че предварително пари не праща,затова двете заедно да пуснем нещата,аз пакета,а тя записа.Категорична беше че друго условие не приема,защото в тяхното село нямали офис на куриерска фирма,освен пощенска станция.Още в началото като че нещо ме побутваше да не се доверявам и  това се случи.Изчаках ден и пуснах пакета,до 2 дни той трябваше да е при нея,а записа при мен.Да но не,колкото и да проверявах в пощенската кутия там нямаше нищо,и не само,а въпросната rozi4ka не отговаряше нито на съобщенията ми нито на обажданията ми.Опитах да звънна от друг номер и тя вдигна,но при въпроса ми защо нямам запис тя отговори че го е пуснала,и на другия ден щяла да отиде в тяхната поща да провери какво се е случило.От тогава изминаха още 3 дни-нищо.
И снощи при поредното ми съобщение към нея,тя ми отговаря,че била доволна че се е случило така,защото сега ми връща сандалите,заедно с пощенския разход от 2 лв.,защото те не отговаряли на описанието.
Е,кажете това не е ли за ядосване,жената вместо да благодари че изпратих сандалите за повода и,тя не само че ме изнуди да ги изпратя преди записа,а излъга ме че изобщо е пуснала запис.А сега след като вече не са и нужни ми ги връща.
Бих приложила и кореспонденцията ми с нея,за да не бъдат подведени и излъгани и други като мен.
Не се доверявайте в никакъв случай и при никакви условия на тази потребителка.
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.
rozi4kata_25
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 510


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 16, 2013, 12:33:29 »
Раздели ТемаНагоре

Izvinqvai ama ako ti xodi6 na 8 mart po 4exli zna4i si luda,a az ne sam o6te luda zada xodq po 4exli.Varnax si parite i ti varnax 4exlite zada si gi obue6 ti na sledva6tiq 8 mart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az pari za bokluci ne davam az povqrvax na opisanieto 4e sano kapa4kata e za smqna,be6e propusnato 4e sa polu razlepeni,i mn iztarkani,az za tezi 15 lv 6tqx da si vzema dva 4ifta sandali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж! Предварително плащане не правя!!!
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #2 -: Март 16, 2013, 16:27:27 »
Раздели ТемаНагоре

Сандалите са носени,и аз съм го написала,но не разлепени,капачките са за смяна да и съм го описала,снимките са много точни всичко се вижда така, че когато се купува стока втора употреба тя е  на по-ниска цена и не може човек да очаква ново,защото то не е ново.Ако ти беше точна жена,при поставените условия от теб самата,ти щеше да ги спазиш,а не да ме лъжеш,и не само това,а щеше и телефона си да вдигаш,а ти не само че не искаше да ми го дадеш,а след това не отговаряше ни на обажданията ми ни на съобщенията ми.От както изпратих сандалите изминаха 2 седмици.Така че каквото и да си говориш и пишеш,ти за мен си един некоректен потребител,който лъже,подвежда,крие се,и не плаща намирайки си причина за това.
Информирала съм модераторите за постъпката ти,обявата не съм изтрила още,а и нищо от теб все още не съм получила,така че ти за мен си НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ на 100%.
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.
diana333
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


Готина и коректна

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 16, 2013, 20:18:19 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепам ALEX. Аз също изпратих пакет на 4-ти март, но запис не получих. (not7)
Активен



След запис обявявайте решението си,без значение какво е то!!!!!!!
Пощенските са за сметка на купувача,освен ако нямаме друга уговорка.
Изпращам по БГ пощи като МПП и чрез Еконт пощ пратка с наложен платеж - 3 лв.Плащам с пощенски записи през Еконт и БГ пощи.
Не приемам наложен платеж без уговорка
С предимство са писалите на лс и дали адресче
Моля поставяйте оценки,аз винаги го правя!
Поемам пощенските по БГ пощи над 15 лв
ALEX
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


обичайте се въпреки всичко

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2013, 12:16:21 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепам ALEX. Аз също изпратих пакет на 4-ти март, но запис не получих. (not7)
Ето че не съм само аз изгоряла.Значи може да очаквате и вашата пратка да ви се върне обратно евентуално,защото видите ли rozi4kata не давала пари за боклуци.
Тази жена ли е или момиче,трябва някой да и потърси сметка за постъпките и лъжите.Това си кражба с измама.
Активен

Изпращам срещу  предварителен запис за непознати.
Стока не отговаряща на описанието - връщам.
Коректна съм и очаквам същото.
Нека бъдем преди всичко хора.


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: