{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето мнение за BgDomakinq.com  (Прочетена 14194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Юли 26, 2010, 18:42:09 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря Ви момичета! Ще се радвам и други да си кажат мнението. Също така ще се радвам ако има и конкретни предложения от Вас.
A какво е  вашето мнение по въпроса, който засегна maeva0959?
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #16 -: Юли 26, 2010, 18:47:48 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря Ви момичета! Ще се радвам и други да си кажат мнението. Също така ще се радвам ако има и конкретни предложения от Вас.
A какво е  вашето мнение по въпроса, който засегна maeva0959?


Ако ми кажете как да отсея търговците от хората които най-добри намерения за взаимопомощ, никак няма да Ви се разсърдя! Казах Ви. Всеки може да говори. Дайте ми конкретни конструктивни предложения.
Активен

maeva0959
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА МИ !!! Бъдете коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Юли 26, 2010, 19:20:42 »
Раздели ТемаНагоре

Aз имам един въпрос: А защо неможе да се допуска търговия?
Извинете за невежеството,ако има такъв закон,който забранява-не съм наясно  :Smiley
Мисълта ми е следната:
Ако аз си поръчвам дрехи,обувки и т.н. от чужди сайтове,но не съм улучила размера,защо да немога да ги продам тук?Има такива мами,които го правят редовно.Тук е редно да вметна,че аз също напоследък живо се интересувам от интернет пазаруване от чужбина и цените там са ми по джоба,включително с доставката.Всички знаем,че по интернет няма пробна и не можем да мерим...всичко е на късмет.Защо да не ги продам тук и така да зардвам някое друго майче/дете с хубава качествена дрешка/обувка,а аз да си възвърна сумата и да купя подходящото за мен нещо?Това е взаимопомощ!Не всеки има възможност да се рови,търси и купува от чужбина.Аз винаги съм се радвала,когато някоя мама неулучи размера на дрешката/обувката на детенцето си и мога да ги купя - нови с етикет.Аз съм на далавера - не съм си хабила нервите с чакане,доставка,карти,разплащания  и т.н.  Cheesy
Затова ми се сториха странни идеите за брой обяви с етикети или пък брой публикувани обяви като цяло...
Търговията за мен се изразява в обяви/може и само една да е/ в която се предлагат N-брой артикули с много размери,цветове и т.н. То си личи.За такива обяви трябва да се алармира,а не за 3,4,5 и повече обяви с етикет.
Мое мнение,не ангажирам никого  Kiss


п.п.Сега видях,че в друга тема съм писала почти същото  ;D
Явно наистина го мисля...  ;D Wink
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 19:26:31 от maeva0959 » Активен

1. Пращам след банков превод като МПП! - ДСК
2.Куриерски р-ди НЕ поемам без уговорка!
3.Пощенските са за сметка на купувача!
4.Ред не пазя,който е сериозен-ЛС!
5.Оценявам винаги!
6.***ОЦЕНКИ!***
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #18 -: Юли 26, 2010, 19:50:56 »
Раздели ТемаНагоре

Aз имам един въпрос: А защо неможе да се допуска търговия?
Извинете за невежеството,ако има такъв закон,който забранява-не съм наясно  :Smiley
Мисълта ми е следната:
Ако аз си поръчвам дрехи,обувки и т.н. от чужди сайтове,но не съм улучила размера,защо да немога да ги продам тук?Има такива мами,които го правят редовно.Тук е редно да вметна,че аз също напоследък живо се интересувам от интернет пазаруване от чужбина и цените там са ми по джоба,включително с доставката.Всички знаем,че по интернет няма пробна и не можем да мерим...всичко е на късмет.Защо да не ги продам тук и така да зардвам някое друго майче/дете с хубава качествена дрешка/обувка,а аз да си възвърна сумата и да купя подходящото за мен нещо?Това е взаимопомощ!Не всеки има възможност да се рови,търси и купува от чужбина.Аз винаги съм се радвала,когато някоя мама неулучи размера на дрешката/обувката на детенцето си и мога да ги купя - нови с етикет.Аз съм на далавера - не съм си хабила нервите с чакане,доставка,карти,разплащания  и т.н.  Cheesy
Затова ми се сториха странни идеите за брой обяви с етикети или пък брой публикувани обяви като цяло...
Търговията за мен се изразява в обяви/може и само една да е/ в която се предлагат N-брой артикули с много размери,цветове и т.н. То си личи.За такива обяви трябва да се алармира,а не за 3,4,5 и повече обяви с етикет.
Мое мнение,не ангажирам никого  Kiss


п.п.Сега видях,че в друга тема съм писала почти същото  ;D
Явно наистина го мисля...  ;D Wink

maeva0959 готов съм да подложа на гласуване посредством анкета в сайта твоето предложение за търговия. Ще те помоля да формулираш въпрос и отговори за анкета и да ми ги пратиш на лични. Съгласна?
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Юли 26, 2010, 20:04:35 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде и аз да се изкажа... че иначе ще изневеря на себе си. ;D
Не ми харесва модератор да прави елементарни правописни грешки и да се оправдава с това, че тук е място за забавление. Никой не е казал, че неможе да пише на жаргонния нет език, но нека поне думите са правилно написани. Бодат ми в очите неграмотни писания и когато те са от човек, който раздава справедливост и наказания ми се ще да е правописно издържано и разбираемо написано. Нищо против нямам към работата на The_Black_Angel, нито бих се изказала за това какъв човек е, и какво дете ще възпита(това беше грозно)... Тук не се познаваме лично и не е редно да се характеризираме и определяме само по държанието ни по форумите!
Относно наказанието на Yana@, мисля, че е неоснователно. Мое лично мнение! Виждала съм обявите и в др сайт и в почти всяка има добавена снимка на някоя от красивите й внучки облечена с дрешките. Децата не съм видяла никога да са еднакво облечени и това, че са близначи не ги задължава да се обличат еднакво.
И последно, също смятам, че не е коректно да се толерира каталожната търговия тук! Всеки представител знае, че дори и да поръчва на клиентите си на дистриб. цени... пак ще има облаги от това...- по-висока ст-ст на поръчката и съответно по-голям % отстъпка, също и подаръци... Това според мен са облаги и се води търговия.

П.с.
Защо като дам на "Предварителен преглед" ми излиза всичко в черно и немога да видя кво съм писала... Наложи се да го маркирам с мишката, че да го прочета...?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #20 -: Юли 26, 2010, 22:25:23 »
Раздели ТемаНагоре

Така , да кажа за каталожната търговия.
Да ви кажа , не съм петимна да продавам тук , и ако искате можем да подложим и това на гласуване , и или да се разреши или да се забрани .
Сега относно търговията , няма лошо , стига да не е с надценка , как пък нито един от търговците не се нави да публикува фактура , аз ще ви отговоря , защото няма далавера .
И пак за Ейвън , конкретно към Скай , нещата ги продавам на цената която са дошли , да има го момента с придобиване на права за покупка на дадено нещо , примерно при 70 лева може да поръчате кутия за грим за 2,90 , това е така да , нооооо има го и следния момент , за доставка плащам 1,95 , за каталози 5,90 , те също са разходи по поръчката , но както виждаш цените на нещата ми са или колкото е платено  или по ниско , както и да е , чекам мнение , да подложим ли на гласуване чрез анкета , да има или да няма Кат . търговия.
Активен

geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Юли 26, 2010, 23:33:54 »
Раздели ТемаНагоре

Търговия за мен означава да купиш нещо с цел да го препродадеш на по-висока цена ,или различни размери,цветове и много на брой от едно нещо.Нека не превръщаме сайта в подобно място  :'(
 И за да са еднакви правилата за всички,ограничението за петте обяви трябва да включва и Орифлейм Avon
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Юли 27, 2010, 07:13:53 »
Раздели ТемаНагоре


 И за да са еднакви правилата за всички,ограничението за петте обяви трябва да включва и Орифлейм Avon
5 лота или 5 броя?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Юли 27, 2010, 10:48:25 »
Раздели ТемаНагоре

Уважаеми администратори, аз също не разбрах, къде точно видяхте заяждане в предложението ми за детските категории на дрехи, че чак изтрихте всичките ми постове. Смешно е:) Самите вие сте допуснали да има грешки в разпределението им. Нали уж темата е, предложение за развитие на сайта ви? Така ли ще бъде и занапред тук? Или не търпите критики?  Хайде със здраве и много слънчеви дни.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #24 -: Юли 27, 2010, 10:57:29 »
Раздели ТемаНагоре

Уважаеми администратори, аз също не разбрах, къде точно видяхте заяждане в предложението ми за детските категории на дрехи, че чак изтрихте всичките ми постове. Смешно е:) Самите вие сте допуснали да има грешки в разпределението им. Нали уж темата е, предложение за развитие на сайта ви? Така ли ще бъде и занапред тук? Или не търпите критики?  Хайде със здраве и много слънчеви дни.

Така това което става вече не е свобода а свободия. Shu-shi извърших корекция на разделите и изтрих постовете свързани с това. Администратор на сайта съм аз и аз решавам. Критики търпя, но не и заядливи. Желая ви приятен ден.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 11:01:33 от administrator » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Юли 27, 2010, 11:12:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ще си позволя да направя още един коментар и да приключа темата. В правилата на други сайтове пише, че администраторите и модераторите могат да премахват мнения, коментари и обяви когато е необходимо и че се счита за меродавна тяхната преценка. За да избегнем това тук ви давам право да изкажете мнението си. За съжаление някой го превръщат в свободия и започват да не уважават екипа. Ако искате тук да е диктатура кажете. Аз не мисля, че мога да бъда диктатор, пък и на никой от вас няма да му е приятно.

С уважение
Михаил
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Юли 27, 2010, 11:17:19 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за правото на отговор, може да ме санкционирате, както сте ми писал на лични (макар да не виждам, защо). Пак казвам, не се заяждам. Аз няма как да разбера, че триейки постовете правите корекции по разделите. Виждам, че моите ги няма, а подобни стоят. Хубаво е да сте малко по-търпеливи с хората. Наистина нет. пространството е широко и има място за всички.

П.П. Все пак Ви благодаря за промените в раздела за детски дрехи.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 11:20:57 от Shu-shi » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Юли 27, 2010, 11:33:41 »
Раздели ТемаНагоре

Давайте - плюйте ме. Ако от това ви става по-добре. Някой има ли какво да каже още по темата на Яна. Ако няма довечера ще я заключа защото много се измести центъра на дебата. Лек и спорен ден
Активен

bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Юли 27, 2010, 11:41:21 »
Раздели ТемаНагоре

Това на нищо не прилича вече, хората питат какво ви харесва, как да го направят, за да е удобно за вас и вие пак недоволни... нямам думи Shocked
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Юли 27, 2010, 11:44:10 »
Раздели ТемаНагоре

Подай пръст, да ти изядат ръката!
Явно някой следват тази линия на поведение.
Активен



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: