{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моето мнение за BgDomakinq.com  (Прочетена 14192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Yana®
Баба на близначки
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 25, 2010, 21:14:32 »
Раздели ТемаНагоре

От около седмица публикувам в BgDomakinq, увлечена от всеобщата еуфория за промяна или пък за още една възможност...Нямам думи! Всички се „преселихме” от Продавалника, където  се чувствахме като в уютно гнездо, но и като в една огромна италианска къща, където всеки свободно нападаше или се отбраняваше и където всеки можеше да изрази свободно мнението си. Тук всеки пристъпва тихо, боязливо и приглася исо на модераторите. Говори се за „оня сайт”..., за „един друг подобен сайт”...За кой сайт? За ПРОДАВАЛНИКА ли? Да не би той да е умрял?!Нали и модераторите от BgDomakinq все още си публикуват обявите там, участват във форумите му и защитават новото си поприще?

Към собственика на сайта:
Г-н Ангелов,
на втория ден от публикуването си, аз получих лично от Вас предупреждение:
„Съмнение за търговия на маркови стоки. Коригирайте или изтрийте обявите или след 24 часа ще го направя аз”
Аз ли съм търговка?! Аз се регистрирах тук, представяйки се с оценките си от Продавалника и със същия ник. Аз публикувах тук единствено умалелите дрехи на двете си внучки-близначки и тези на майка им, които тя вече не носи по една или друга причина. Как определихте, че търгувам?
И какъв е този смехотворен ЛИМИТ  от по пет бройки от марка! Дрехите на нашите деца 90% са от Next. И от къде да ги изпиша тези фактури от преди две години, когато дрехите са били купувани?!
 
А тази, вероятно нарочно подета от Вашия модератор The_Black_Angel тема за КАТАЛОЖНА КОЗМЕТИКА, официален дистрибутор на такава, който дори и в темата се наема услужливо да провери за този или онзи продукт/” ...ще проверя как точно се казваше спрейчето и утре ще пиша”/....Но Вие сте за прозрачността-много удобно!Това е най-малкото нескромно, да не кажа нагло от нейна страна, но е недосегаема, нали? И още-не ми е приятно при всяка изписана дума от The_Black_Angel  да ми се натрапва реклама на Avon и МОИТЕ ОБЯВИ- КЛИКНИ ТУК   Кадрите Ви трябва да са по-скромни.

И още нещо:
Наименованията на категориите за обяви са много инфантилни. Не мога да повярвам, че The_Black_Angel не е спала 2 нощи, за да „роди” това недоразумение. Наименованията за ТЛИ, за ЧЕТИЛИ години или стигащите до елементарност ЗА ДЖОБНИ ГАДЖЕТА, ЗА МАЦКИ СЪС СРЕДНИ РАЗМЕРИ,  ЗА ПИЩНИ ДАМИ, са повече от дразнещи. Никъде не съм срещала такива фриволни категории  за размери, а заявката Ви за солидност на сайта се приема с надежда.
И в тази посока -  ИЗВАДКИ ОТ ПРАВОПИСА И ПРАВОГОВОРА НА ЛИЦАТА НА САЙТА /не е нужно да се връщат в седми клас, а само да им се съдейства да изкарат един бърз курс по правопис, след като са толкова незаменими и близки приятелки на съпругата Ви/:

•   Ем че и аз там ти отговорих бая подробно
•   Божеееееее , като каза това , да ти кажа , първата година мъж ми ме ревнуваше от мъже...
•   Ами , това е един недостатък който мисля е малък, така се получава защото се опитваме да сме възможно най изчерпателни от към раздели , за да улесним както продавачите така и купОвачите , има един трик за заобикаляне на падащото меню , ето го и него
Примерно аз искам да побликувам яке за едра жена , отварям раздела за нежната половинка , после дамски дрежи , после влизам в раздел Дрехи за пищни дами и влизам във връхни , като съм върте и натисна добави обява горе от менюто , дигекно съм на стъпка две и категорията която е застанала като избрана в падащото меню е тази в която съм влязла , знам че е занимавка , но пък занимавката е еднократна на обява , обява се публикува веднъж , докато търсенето и ровенето е доста повече и е хубаво да бъде лесно , поне от към раздели-
•   Охххх , знам го това , ама то аз не трия не за друго , а за да няма после хър мър , ако има някакво недоволство от артикула , състояние качество , това по принцип си е задължение на самия потребител , след като сделката е извършена , и купувача е удовлетворен и няма оплаквания , просто да си махне обявата

Специално към The_Black_Angel:

Освен правописните грешки, държа да Ви обърна внимание, че в българския език съществуват и други препинателни знаци освен любимата Ви запетайка и моля, не я обграждайте с толкова интервали. Той се слага само след нея, а не и преди нея.

Към целият екип:
Идеята ви е чудесна, наистина, но се изисква много повече от желание при направата на такъв сайт за взаимопомощ. Отвсякъде прозира недомислие, прибързани решения и липса на литературна култура.

С пожелание следващите ви оперативки да бъдат по-резултатни!



Активен

Чакам записали се 8 ч. и изпращам на първата дала адрес
Поемам пощенските при покупка на повече неща
Изпращам след предварително плащане, като правя изключение за познати потребители
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=39934
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 00:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

Добавям постовете от Еди кой си сайт
От 2006 година никога не съм изразявала мнение във форума или отговаряла на някоя от темите, но тази вечер, предизвикана от БГДомакиня, публикувах ето това мое мнение там и след 3 минути темата ми беше преместена в някакъв модераторски форум, невидим за останалите и придружена със следното съобщение на лс - "Нали знаете госпожа! Ако не Ви харесва никой не ви спира да стоите тук!". И понеже държа да изкажа мнението си и моето писане из форумите да не приключи с фиаско, си потърсих друга трибуна и го копирам тук.

Ето и мнението ми:


......................... съдържанието на горното мнение .........................

Е, кажете ми как може да съм такъв карък?! Веднъж да изкажа мнение и веднага да ми го изтрият... :lol:
Дори и лошата реклама си е реклама...За това, предполагам, са ви изтрили темата.
Иначе 100% споделям мнението ви за елементарно скалъпения конкурентен сайт. След бърз преглед ми се изпари всякакво желание да го разглеждам, камо ли пък да се регистрирам. Селски приказки и изживяване на елементарни хора - sorry, не ми допадат.
Не, на мен ми го изтриха от БГДомакиня. Нямах намерение да пиша тук и да звучи като интрига и си публикувах мнението там, но уви...
Хм, аз също бях леко казано шашната в началото и направо писах на лс на админа относно грамотността на модераторите. :lol: Стори ми се интелигентен и разбран човек, но не мисля, че е негова работа да обучва модераторите в правопис. Предполагам и той би се затруднил да разбере смисъла на изречение състоящо се от 13 реда и с поне 20-тина запетайки, но явно го устройва като модератор. Както тук са си взели админите решение за сайта, там по същия начин са си преценили за техният си сайт. Лично мен не ме бърка да чета избирателно, а и ако нещо не съм разбрала правилата си имам оправдание. :lol:

Не, на мен ми го изтриха от БГДомакиня. Нямах намерение да пиша тук и да звучи като интрига и си публикувах мнението там, но уви...
Мила ако ти имаше магазин и аз застана на вратата и казвам"Не влизайте тя продава боклуци " ти как ще постъпиш -нямах лошо мнение за теб но след тази твоя проява мога да кажа че е вярна приказката "Че простотията ходи по хората а не по животните" хайде и успех с аплодисментите на трибуната на ,която се качи в момента  Smiley
Ейй няма угодия :lol:
Както се казва-на който не му е по вкуса...Иначе сайтове бол.Излишно ми се вижда "плюенето" по другия сайт тук.
Не, на мен ми го изтриха от БГДомакиня. Нямах намерение да пиша тук и да звучи като интрига и си публикувах мнението там, но уви...
Мила ако ти имаше магазин и аз застана на вратата и казвам"Не влизайте тя продава боклуци " ти как ще постъпиш -нямах лошо мнение за теб но след тази твоя проява мога да кажа че е вярна приказката "Че простотията ходи по хората а не по животните" хайде и успех с аплодисментите на трибуната на ,която се качи в момента  Smiley
Ейй няма угодия :lol:
Както се казва-на който не му е по вкуса...Иначе сайтове бол.Излишно ми се вижда "плюенето" по другия сайт тук.
Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
По принцип се беше забранило да се коментират всякакви други сайтове :peace:
Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
По принцип се беше забранило да се коментират всякакви други сайтове :peace:
Ами, пак казвам - не съм форумен тип, не следя темите и не пиша в тях. Гледам си обявите и лс и веднъж за толкова години реших и аз да изкажа мнение.
Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
Мнението ти бе видяно и мисля,че получи отговори а ти какво повече очакваше
Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
По принцип се беше забранило да се коментират всякакви други сайтове :peace:
Ами, пак казвам - не съм форумен тип, не следя темите и не пиша в тях. Гледам си обявите и лс и веднъж за толкова години реших и аз да изкажа мнение.
Като изключим,че това с 5-те артикула от марка е досадно,но да кажем така са си решили,останалата част от мнението ти звучи общо взето така-много ви е тъп сайта и много са невежи модераторите :mrgreen: Естествено е да ти кажат-като не ви харесва не стойте  :peace:
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 00:05:04 от The_Black_Angel » Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 00:02:23 »
Раздели ТемаНагоре


Знаеш ли, единственото, което ме подразни е, че така категорично ми беше премахната темата. Не съм конфликтен човек и в никакъв случай не искам интрига, а хората, които ме познават, ще опровергаят изказването ти за простотията. Не съм форумен тип и не търся аплодисменти и внимание. Реших да изкажа мнението си. Толкова теми, смислени или безмислени биват толерирани, а вие се хванахте точно за моята. Защо? Защото е критика?
По принцип се беше забранило да се коментират всякакви други сайтове :peace:
Ами, пак казвам - не съм форумен тип, не следя темите и не пиша в тях. Гледам си обявите и лс и веднъж за толкова години реших и аз да изкажа мнение.
и аз от както съм регистрирана тук от февруари съм влизала 2 пъти във форума и пишейки в една тема ми бе изтрит поста понеже на някой не му хареса отговора ми ,но не съм пускала нова тема "Защо изтрихте ,защо еди какво си..." и мила тук допусна правописна грешка " безмислени" правилното е безСмислени
Защо така нападнахте момичето? С кое от написаното от нея не сте съгласни, поне малко? И аз съм регистритана ТАМ, но намирам поста й за добра конструктивна критика. Нали там са толератни, толкова ли ви е страх да не си развалите статуса на подмазвачки? Умните властоимащи не си падат по тези които им лягат по гръб и им ближат ръцете, но няма как да го знаете защото не сте такива...
Ама, то така е много лесно "На който не му харесва...". Значи критика не може, така ли? Та то дори има специална тема с въпроса дали ни харесва сайта.
skoki, аз не съм пуснала темата с главен въпрос "Защо ми е изтрита?". Пуснах я, за да изкажа мнение. И да, падат ми очилата и в бързината да отговоря пропускам букви.
Защо така нападнахте момичето? С кое от написаното от нея не сте съгласни, поне малко? И аз съм регистритана ТАМ, но намирам поста й за добра конструктивна критика. Нали там са толератни, толкова ли ви е страх да не си развалите статуса на подмазвачки? Умните властоимащи не си падат по тези които им лягат по гръб и им ближат ръцете, но няма как да го знаете защото не сте такива...
Искаш ли да видим какъв ще е резултата ако аз пусна тема с оплакване към една от Модераторките тук-на 100% същата -нека го отрече някоя с ръка на сърце  ,но с тази разлика,че аз и написах критиката на лични и там си и остана хайде със здраве останете да си бъбрите на воля
Да ви кажа ако успявам да си продавам излишните джунджурии последната ми грижа ще е как е оформен сайта,какъв е езика и правописа на модераторите,стига да не се заяждат за глупости.За правилата-те си решават(както и тук).
А относно критиката-не звучи много градивно,а заядливо и подигравателно :peace:
Абсолютно подкрепям авторката. Излишно е да се впускам в подобни, и аз, обяснения...
Може и да съм отскоро тук, но достатъчно съм ви чела, за да я подкрепя! Знам, че важни категории се махат, и не на всички вече е изгодно, но не и по този начин...

Всички се „преселихме” от Продавалника, където  се чувствахме като в уютно гнездо, но и като в една огромна италианска къща, където всеки свободно нападаше или се отбраняваше,където всеки изразяваше свободно мнението си! Тук всеки пристъпва тихо, боязливо и приглася исо на модераторите. Говори се за „оня сайт”..., за „един друг подобен сайт”...За кой сайт? За ПРОДАВАЛНИКА ли?Да не би той да е умрял?! Нали и модераторите от БГДомакиня все още си публикуват обявите там, участват във форумите му и защитават новото си поприще?
Такааааааааа
Понеже мен ме впрягаш главно , а бъди сигурна и в това ми мнение ще намериш много грешки , то нека поне и аз да изразя своето , да си призная правописа винаги ми е куцал в изключително огромни размери , също така и запетаите , даскалката ми в 7-ми клас , когато пишех съчинение разсъждение ми каза следното:
"То ако можеше цялото да е от само едно изречение , ти щеше да си много щастлива"
И все пак , аз си запазих многото запетаи , както и правописните грешки , главно изразяващи се в О-У и Е-И , но да си кажа по форумите като пиша не ме еня особено много , защото повярвай ми ако знаеше на колко много места съм по едно и също време , щеще да се чудиш как изобщо пиша разбираемо , толкова за правописа
Сега за козметиката , ми да представител съм , ми да ще проверя за всеки продукт който му трябва на някой и ще го поръчам ако иска , и ще му го дам на доставна цена , и не виждам нищо лошо в това , на мен кашона така и така си ми идва , нищо не ми пречи да поръчам и това което му трябва на друг , и да му го пратя . Мен това не ме товари и затова нямам против да го правя.
Сега за темата каталожна козметика , ми то аз съм отворила много и много теми , примерно отворила съм тема за Пощите , ами ако работя там , ами темата за отслабване , може пък да съм диетолог , да отворила съм темата , защото ме интересува , и с кеф ще коментирам там сполучливите и несполучливите продукти на орифлейм , ейвън , и всички други при които имам опит . Да ти кажа за спрейчето само , аз може да съм писала - непроверила , ама ти си чела не дочела , става дума за спрей на ЛР който се пръска върху папка или раничка и заздравява бързо това го е писала потребителката яница , аз после писах че звучи интересно и ще се поинтересувам , и тя ми предложи да види как се казва , това е което си видяла ама като и да е .
За милото ми розовко подписче , това си е мое пространство и с него мога да си правя каквото си искам , стига това което правя да не е в разрез с изискванията .
Сега за преместването на темата , тъй като самата ти си започнала с обръщение към админа , то той е решил че темата е писана само и единствено за него и така черните в твоите очи модове , и заради това и я е преместил , там където никой потребител няма да почне да те напада заради ...........................хм твоето отношение , и темата ще бъде прочетена от хората към които е адресирана , без да се създава интрига , сега лично съм го помолила да я върне в публичния форум и той го направи , ама после не се оплаквай никуму моля!
Ааааа , за малко да забравя , понеже намеси така милите ми заглавия , да , написването на правилника , и правенето на правилата ми отне две нощи и умувах как правилника да не се дублира с тукашния и как заглавията да са коренно различни от тукашните , а да трябва , вместо раздел "За жената" , да е "За нежната половинка" , то Мамма от тук писа на админа , да си разкара копи - паст заглавията или ................. (не цитирам а преразказвам)
Както и да е , темата ти е публична , не се чувствай застрашена , изразявай мнение на воля , на мен не ми пречиш

П.С. Понеже чак сега прочетох последващите постове , пак казвам , в нито един момент темата не е била изтривана , била е преместена във форум достъпен само за админа и модовете , защото самата авторка го е адресирала така , ако темата и не започваше с обръщение към админа , щеше да си остане там където е била пусната ,  и пак казвам , по случай правописа , аз имам отворени около 20 неща на лаптопа , и се занимавам с тях едновременно , докато едната страница ми зарежда или прехвърля , аз гледам в другата и пиша в третата , пиша бързо , ям и бъркам букви , но освен всичко това , аз съм имала едва петнайсетина години да стажувам с писане , като приемам съм почнала на 6 , докато ти явно си имала доста повече време за упражнения , а повторението е майка на знанието !!!
и мила тук допусна правописна грешка " безмислени" правилното е безСмислени
Аз не, че нещо, ама "безмислен" се пише точно така - без мисъл  :peace:

Ребята, давайте жить дружно!
Да ви кажа ако успявам да си продавам излишните джунджурии последната ми грижа ще е как е оформен сайта,какъв е езика и правописа на модераторите,стига да не се заяждат за глупости.

Не съм съгласна! Да си модератор, и то "глобален", едва ли е само да следиш обявите за размери, кой имал 6 обяви от Ла Редут и т.н. Едва ли мога да погледна с тежест на модератор, който пише в тема или създава такава с 1 изречение от 20 реда  :ooooh:
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 00:04:39 от The_Black_Angel » Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 00:02:58 »
Раздели ТемаНагоре

 
Защо така нападнахте момичето? С кое от написаното от нея не сте съгласни, поне малко? И аз съм регистритана ТАМ, но намирам поста й за добра конструктивна критика. Нали там са толератни, толкова ли ви е страх да не си развалите статуса на подмазвачки? Умните властоимащи не си падат по тези които им лягат по гръб и им ближат ръцете, но няма как да го знаете защото не сте такива...
Искаш ли да видим какъв ще е резултата ако аз пусна тема с оплакване към една от Модераторките тук-на 100% същата -нека го отрече някоя с ръка на сърце  ,но с тази разлика,че аз и написах критиката на лични и там си и остана хайде със здраве останете да си бъбрите на воля
Критиката е относно грамотността, а не начина на модераторстване. :peace: Тук повечето теми са за това, колко е несправедлив модератора. Надявам се разбираш разликата, или пък не...Няма значение, само си бъбрим.
Диана,
Нямам нищо против твоята продуктивност, но когато създаваш нещо, обединяващо толкова много хора, колкото са българските майки, то тогава би трябвало да имаш уважение към тях и да се постараеш, а не да се смееш как дори и учителката ти е вдигнала ръце от теб.
Имай уважение към хората, които държат на изказа и пунктуацията, а не просто да свиеш рамене и да отпратиш тези, на които не им изнася.
Защо така нападнахте момичето? С кое от написаното от нея не сте съгласни, поне малко? И аз съм регистритана ТАМ, но намирам поста й за добра конструктивна критика. Нали там са толератни, толкова ли ви е страх да не си развалите статуса на подмазвачки? Умните властоимащи не си падат по тези които им лягат по гръб и им ближат ръцете, но няма как да го знаете защото не сте такива...
Искаш ли да видим какъв ще е резултата ако аз пусна тема с оплакване към една от Модераторките тук-на 100% същата -нека го отрече някоя с ръка на сърце  ,но с тази разлика,че аз и написах критиката на лични и там си и остана хайде със здраве останете да си бъбрите на воля
Критиката е относно грамотността, а не начина на модераторстване. :peace: Тук повечето теми са за това, колко е несправедлив модератора. Надявам се разбираш разликата, или пък не...Няма значение, само си бъбрим.
ще взема да се гръмна ми то 90% от потребителите допускат грешки хахахахаха ще умра от смях и вземи дочети цялото мнение пък тогава пиши ,че е само за грамотността
Да ви кажа ако успявам да си продавам излишните джунджурии последната ми грижа ще е как е оформен сайта,какъв е езика и правописа на модераторите,стига да не се заяждат за глупости.

Не съм съгласна! Да си модератор, и то "глобален", едва ли е само да следиш обявите за размери, кой имал 6 обяви от Ла Редут и т.н. Едва ли мога да погледна с тежест на модератор, който пише в тема или създава такава с 1 изречение от 20 реда  :ooooh:
Така е!Модераторът трябва да владее писмено и говоримо поне 2-3 езика,при това да може да се изразява и в рими :lol:
Диана,
Нямам нищо против твоята продуктивност, но когато създаваш нещо, обединяващо толкова много хора, колкото са българските майки, то тогава би трябвало да имаш уважение към тях и да се постараеш, а не да се смееш как дори и учителката ти е вдигнала ръце от теб.
Имай уважение към хората, които държат на изказа и пунктуацията, а не просто да свиеш рамене и да отпратиш тези, на които не им изнася.
Нали не беше форумен човек тогава от къде знаеш как и колко греши -много си противоречиш мила
А ти имай уважение към хората които ги интересуват отношението , комуникацията , приятелството и разбирателството , а не толква правописа . Усещам как това все повече се превръща в сблъсък на приоритетите , на теб приоритета ти е да не слагам запетая след запетая и да се изразявам като извадено от някой кодекс изречение , на мен ми е да се забавлявам със съфорумничките ми , с които заедно се смеем на небивалицте които сме писали в бързина , секунда по скоро да кажем своето мнение , за да може минута по скоро да чуем чуждото !
И все пак да си кажа , понеже ме изкара полунеграмотна , когато става дума за сериозно нещо , пиша съобрезено с правилата , когато пиша във форум , не внимавам .
Като отиваш в общината примерно , казваш
"Добър ден , прощавайте, но къде мога ..............................."
А като се видиш с приятелка казваш
"Къде се губиш ти "
Аз във форума комуникирам на ниво приятелски отношение , не кандидатствам за работа или за народен представител!!!

За езиците , До три говорими барабар с българския мога и да го докарам , при това с бая фразиологични грешки , ама писменооо  , както изглежда се въртя около 0,8-0,9 процента и мнооооооого запетаи Хи хи хи

Скоки мила , ти не разбираш , дамата по мое мнение е влязла в последни публикации , и е направила една извадка от крилати фрази

А и още една добавка , Учителката ми беше ВЛЮБЕНА В МЕН , казваше че начина ми на изразяване , стига да се отърся от правописа , ще ми издаде БЕСТСЕЛЪР

Скоке , давай редакция , и допълвай че инак темата ще стане на ферман

Яна , да не забравя , аз уважение имам и гласувам на българските майки , но е очевадно че аз и ти имаме различен поглед на това по какъв начин човек изразява уважение
Yana® що не вземеш ти да създадеш нещо ,че много ти се отдава правописа а за теб това е достатъчен критерий

А ти имай уважение към хората които ги интересуват отношението , комуникацията , приятелството и разбирателството , а не толква правописа . Усещам как това все повече се превръща в сблъсък на приоритетите , на теб приоритета ти е да не слагам запетая след запетая и да се изразявам като извадено от някой кодекс изречение , на мен ми е да се забавлявам със съфорумничките ми , с които заедно се смеем на небивалицте които сме писали в бързина , секунда по скоро да кажем своето мнение , за да може минута по скоро да чуем чуждото !
И все пак да си кажа , понеже ме изкара полунеграмотна , когато става дума за сериозно нещо , пиша съобрезено с правилата , когато пиша във форум , не внимавам .
Като отиваш в общината примерно , казваш
"Добър ден , прощавайте, но къде мога ..............................."
А като се видиш с приятелка казваш
"Къде се губиш ти "
Аз във форума комуникирам на ниво приятелски отношение , не кандидатствам за работа или за народен представител!!!

За езиците , До три говорими барабар с българския мога и да го докарам , при това с бая фразиологични грешки , ама писменооо  , както изглежда се въртя около 0,8-0,9 процента и мнооооооого запетаи Хи хи хи

Скоки мила , ти не разбираш , дамата по мое мнение е влязла в последни публикации , и е направила една извадка от крилати фрази
айде иди да си лафиме ,че тук ми е скучно
Момичета,
Щом имахте да ми казвате толкова много, защо не оставихте темата там и да си пишем там. Аз не пуснах тема тук, за да си пиша с вас. И не знам защо се хванахте основно за правописа, а не за останалите неща. Да, може би като по-възрастна изискванията ми са по-високи и от един модератор съм очаквала повече, а може би просто модераторите на Продавалника са ми завишили критериите.
Желая ви лека нощ. Получих отговор на някои от въпросите си.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 00:03:14 »
Раздели ТемаНагоре

 
Момичета,
Щом имахте да ми казвате толкова много, защо не оставихте темата там и да си пишем там. Аз не пуснах тема тук, за да си пиша с вас. И не знам защо се хванахте основно за правописа, а не за останалите неща. Да, може би като по-възрастна изискванията ми са по-високи и от един модератор съм очаквала повече, а може би просто модераторите на Продавалника са ми завишили критериите.
Желая ви лека нощ. Получих отговор на някои от въпросите си.
А ти мила знаеш ли какво значи Модератор?
От латински (modratio/moderare - управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява.
Защо така нападнахте момичето? С кое от написаното от нея не сте съгласни, поне малко? И аз съм регистритана ТАМ, но намирам поста й за добра конструктивна критика. Нали там са толератни, толкова ли ви е страх да не си развалите статуса на подмазвачки? Умните властоимащи не си падат по тези които им лягат по гръб и им ближат ръцете, но няма как да го знаете защото не сте такива...
Искаш ли да видим какъв ще е резултата ако аз пусна тема с оплакване към една от Модераторките тук-на 100% същата -нека го отрече някоя с ръка на сърце  ,но с тази разлика,че аз и написах критиката на лични и там си и остана хайде със здраве останете да си бъбрите на воля
Критиката е относно грамотността, а не начина на модераторстване. :peace: Тук повечето теми са за това, колко е несправедлив модератора. Надявам се разбираш разликата, или пък не...Няма значение, само си бъбрим.
ще взема да се гръмна ми то 90% от потребителите допускат грешки хахахахаха ще умра от смях и вземи дочети цялото мнение пък тогава пиши ,че е само за грамотността
Виждам, че темата,,грамотност'' ти е болна и няма да наблягам повече на нея. :peace: Прочетох целият пост на авторката, но понеже не се вълнувам от това дали някой е дистрибутур на евтина козметика няма как да ме касае/дреме ми, да ме разбереш/. Дали си е оцветила рекламата на начина на препитание в розово- също. Писала съм само относно това, което и на мен и на авторката ни е направило впечатление, но ако те мързи да четеш кой какво е писал , освен твойте си постове, е безсмисленно да продължаваме и без това прекалено скучният за бъбрене спор. Само да вметна, че не виждам критика относно начина на модератарстване на Досева, от мен също няма такава.

Аз също допускам правописни грешки и критиката в това отношение ми е била полезна.

пп. Ще ми е криво ако се гръмнеш, четно.
От латински (modratio/moderare - управлявам, ръководя, насочвам, регулирам) e човек, който ръководи разговор или друга комуникация и ги направлява.
С тази разлика,че определено за сайта Модератора на обяви =премества грешно сложените обяви в определените им раздели ,Глобален Модератор=това" премества грешно сложените обяви в определените им раздели"+ малко екстри за форума и триене на обяви и най -важното помагане на нови потребители за опознаване на сайта-за това не мисля ,че е нужно висше да имаме и както каза Диана за нас е важно настроението да е добро ,да се прави всичко възможно за недопускане на злоупотреби а управляващия в случая е АДМИНИСТРАТОР
Говоренето с теб е все едно обяснявам нещо на радиото
zuki10
Препитание , верно , оххххх ама и на теб и на авторката съм ви благодарна че така хубаво и инцидентно ми приповдигнахте настроението
Тове мила за ме е хоби , а не препитание , аз си работя успоредно с майчинството , и то не като какво да е , а като администратор към ОДИТ за контрол на работната среда , част отзадълженията ми е да оформям протоколите от извършените измервания на обекти , и там нямам кьорава грешка , защото това ми е работата , там е сериозно , във форума не , във форума е разтуха и лаф маабет .
П.С. Яна , темата ти съществува , силно се надявам отношението ти да не ти изиграе лоша шега от към потребителите. И пак казвам , темата е била преместена от админ , и аз да си кажа я видях чак като ми писаха че ми впрягате ника , админ я е преместил , защото е била адресирана към него , в цялата тема се обръщаш само към него мен и другите модове , и той е решил , че целта ти не е публично да ни критикуваш , а да ни уведомиш за своето мнение , нас а не масово потребителите , и я е мръднал за да не стават интриги , за да не рефлектира мнението ти по негативен начин върху самата теб.
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 00:20:55 от The_Black_Angel » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 00:10:24 »
Раздели ТемаНагоре

Така, държа да подчертая, че темата беше преместена в модераторския форум по 2 причнини:

1. Съдържа груби и обидни квалификации.
2. Информацията се отнася до мен и модераторите.

Яна държеше да има диалог по темата и за това The_Black_Angel я е върнала обратно в Бърборилника. Така да бъде. Вие сте. Изкажете мнението си и ако някой има КОНКРЕТНИ предложения нека пише.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 08:36:15 »
Раздели ТемаНагоре

Още от сега искам да помоля , ако някой от потребителите има да изкаже мнение , да се придържа към благия тон ! Няма да толерирам обиди , отнасящи се за когото и да било!
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 08:40:29 от administrator » Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 08:40:05 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked  1-не ти отива на годините!
2-Това е интернет,не е училище!
3-това е сайт за разтоварване,не за война!
4-за баба с толкова големи внучки,много си на ТИ със снимането,интернета...
5-яд те е,че някаква си девойка може да ти прецака продажбите ли?Щото като ти гледам оценките-все продажби :Smiley
6-сайта е за взаимоппомощ!Тук сме приятели,не врагове!
Снощи си легнах без настроение,така започна и деня ми... Lips Sealed

Дано това е последната подобна тема!!!
По-добре да пишем в темата за благотворителност,за добро утро и т.н.,вместо тук кръв да проливаме...
Може ли да си толкова черногледа?Има ли значение кой как пише?На мен понякога не ми излизат всички букви,понакога пк по 2 пъти-какво толкова?Който иска,ще разчете?Каква е тази злоба,и то във баба?!? Lips Sealed

Остани си със добро!Мен ме вълнуват повече нещата и темите,които ме карат да се усмихвам Smiley
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 08:42:54 от The_Black_Angel » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 09:22:18 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Shocked Shocked  1-не ти отива на годините!
2-Това е интернет,не е училище!
3-това е сайт за разтоварване,не за война!
4-за баба с толкова големи внучки,много си на ТИ със снимането,интернета...
5-яд те е,че някаква си девойка може да ти прецака продажбите ли?Щото като ти гледам оценките-все продажби :Smiley
6-сайта е за взаимоппомощ!Тук сме приятели,не врагове!
Снощи си легнах без настроение,така започна и деня ми... Lips Sealed

Дано това е последната подобна тема!!!
По-добре да пишем в темата за благотворителност,за добро утро и т.н.,вместо тук кръв да проливаме...
Може ли да си толкова черногледа?Има ли значение кой как пише?На мен понякога не ми излизат всички букви,понакога пк по 2 пъти-какво толкова?Който иска,ще разчете?Каква е тази злоба,и то във баба?!? Lips Sealed

Остани си със добро!Мен ме вълнуват повече нещата и темите,които ме карат да се усмихвам Smiley
Добре казано и заставам зад тези думи и аз  Kiss
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 13:28:42 »
Раздели ТемаНагоре

Направо сьм изумена! Shocked
Просто без думи!
Тук сме за да си продаваме излишните дрешки,а не да се следи кой как пише и с колко правописни грешки!
Хора ,вземете се в рьце!
Живота е прекрасен,живейте позитивно и пьлноценно!!! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 26, 2010, 15:01:41 »
Раздели ТемаНагоре

Уважаема г-жо,явно сте запален фен на интригите.Ако имате да казвате нещо,защо не го направихте лично,а търсите публичност?!?Преди време писах и в една друга тема,когато влезете в едно кафене и не Ви хареса декора и персонала,какво правите?Или си затваряте очите и сядате или изчезвате по най-бързият начин.След ,като не Ви харесва грамотността на модераторите,ами пишете си с тези от "съседният " сайт или пък от някой друг.За мен тази Ваша тема е избиване на комплекси!Всеки има място под слънцето и всеки сам преценява културното си ниво.Още повече,че The_Black_Angel  е много права...тук сме да си побъбрим приятелски и да се посмеем заедно,а не да пишем на високо академичен език!За всяко нещо си има и време и място!Това тук е за забавление !
Другото ,което Ви "вади очите" е козметиката на Avon,на която The_Black_Angel  е представител! Защо пък да не,при положение,че може да е от  полза на много майчета и не само.Не е ли добре,че като поръчаш нещо ,го получаваш на каталожната цена,а не с надценка както е при повечето дистрибутори.
Колкото до изтритите Ви обяви,не съм сигурна(това админ и модераторките могат да кажат),но мисля ,че и аз имам участие.
Цитат
dacetoooooooo
Потребител
*
Активен Активен

Публикации: 78


"съседният" ми профил е didi_minkova Smiley


Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
   
Re:Обяви неотговарящи на правилата!
« Отговор #16 -: Юли 13, 2010, 19:18:01 »
   Отговори с цитатЦитат Редактирай съобщениетоПромени Изтрий съобщениетоПремахни Раздели ТемаНагоре
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=2798&cat=82
Това май е търговия?!? Усмивчица
Както и повечето обяви на потребителката! Ухилен
   Информирай модератор   89.215.124.20
В обявите имаше доста нови дрешки на Next(ПАК ПОВТАРЯМ,АКО ТОВА СА ВАШИТЕ),които след като казвате,че имате близначки(да са Ви живи и здрави) трябваше поне да се повтарят или поне да има сходство в тах,а те бяха съвсем различни като модели.Така че,ако са те напълно подкрепям изтриването им!

P.S:НЕ СЪМ ПОДМАЗВАЧКА(ЗАЩОТО СИГУРНО ЩЕ БЪДА ОБВИНЕНА В ТАКАВА),ПРОСТО ИЗКАЗВАМ МНЕНИЕ!!!ИСКАМИ СЕ ТОЗИ САЙТ ДА СИ ОСТАНЕ ВСЕ ТАКА ЗАБАВЕН И С ПРИЯТЕЛСКИ ОТНОШЕНИЯ МЕЖДУ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ,А НЕ ДА СЕ ПРЕВРЪЩА В АРЕНА ЗА РАЗЧИСТВАНЕ НА СМЕТКИ!МОЛЯ,НЕКА ТОЗИ ФОРУМ НЕ ЗАПРИЛИЧВА НА СЪСЕДНИЯТ-ЗАЛЯТ И ПОТЪНАЛ В ИНТРИГИ И НЕГАТИВИЗЪМ!
Активен

kremi7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 16:43:51 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък не съм чела всички цитати копнати тук,само поста на Яна прочетох и мога да кажа за нея със сигурност,че не е търговец,купувала съм някои неща от нея в Продавалник и имам наблюдения и то от доста време ,че жената си продава дрешките на внучките си,и няма значение кой на колко години е за да може да борави с комп,да снима и т.н.
и на мен ми прави впечатление да ви кажа правописните грешки и то елементарни,и аз допускам такива и гледам винаги да изписвам правилно думичките,защото наистина това писане в нет пространството,съкращаването  много спомагат за забравянето на елементарните граматически,правописни и пунктуационни правила и понякога дори се замислям как да изпиша дадне дума от това че съкращавам и използвам символи
не защитавам никой,просто си казвам мнението защото ми е приятно тук в този сайт да го правя,чувствам повечето тук за по открити и по близки от др.сайт където повечето си премълчаваха ,защото ще бъдат нападнати,нарочени и т.н

« Последна редакция: Юли 26, 2010, 17:03:32 от kremi7 » Активен

оценките ми в продавалник http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37179
maeva0959
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


ЧЕТЕТЕ ПОДПИСА МИ !!! Бъдете коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 17:40:11 »
Раздели ТемаНагоре


Другото ,което Ви "вади очите" е козметиката на Avon,на която The_Black_Angel  е представител! Защо пък да не,при положение,че може да е от  полза на много майчета и не само.Не е ли добре,че като поръчаш нещо ,го получаваш на каталожната цена,а не с надценка както е при повечето дистрибутори.


Ще започна с това,че не се заяждам-не съм такъв човек!Изчетох всичко написано в Продавалник и тук и не мислех да се меся,защото на мен не ми пречат правописните грешки на другите...да вярно,че изречение дълго 2,3 4 реда и повече се чете трудно/не визирам никого-по принцип/,но не затова пиша сега.
При написаното от dacetoooooooo ,веднага ми изникна въпроса: "А това не е ли търговия?"
Защо тогава се следи кой колко обяви с етикет има? От къде са купени,да се снимат фактури и т.н. ,като може въпросните такива да са в "полза на много майчета" ? Нещо противоречиво ми се струва.... :Smiley
Исках само да си изразя мислите...не се заяждам в никакъв случай  Wink
Поздрави
Активен

1. Пращам след банков превод като МПП! - ДСК
2.Куриерски р-ди НЕ поемам без уговорка!
3.Пощенските са за сметка на купувача!
4.Ред не пазя,който е сериозен-ЛС!
5.Оценявам винаги!
6.***ОЦЕНКИ!***
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Юли 26, 2010, 17:44:54 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря Ви момичета! Ще се радвам и други да си кажат мнението. Също така ще се радвам ако има и конкретни предложения от Вас.
Активен

rossiza
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юли 26, 2010, 18:34:04 »
Раздели ТемаНагоре

Yana®  Smiley - друго нямам какво да кажа!
Активен


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: