{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Адреси на домове за изоставени деца и възрастни хора  (Прочетена 40350 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 08, 2010, 22:55:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте от мен имам едно питане към по-запознатите мами .Имам дрешки от децата  и искам да ги дам във дом за дечица от 0 до 3 годинки. Някой можели да ми каже какви са условията, защото някъде четох, че искат да ги дадеш първо на химическо чистене и тогава със бележката ги вземат иначе не ги искали
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 09, 2010, 08:50:37 »
Раздели ТемаНагоре

Таня,носила съм,не е имало такова изискване.
Някъде в темите видях,че си от Търново-Дебелец до преди месеци имаха мн.дрехи,провери как е в дома в "триъгълника".
Ако ли не в РДСП в агенция закрила на детето,но за тях във Търново не знам вземат ли.
ако ти трябват координати пиши на ЛС.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 09, 2010, 14:49:25 »
Раздели ТемаНагоре

Таня,носила съм,не е имало такова изискване.
Някъде в темите видях,че си от Търново-Дебелец до преди месеци имаха мн.дрехи,провери как е в дома в "триъгълника".
Ако ли не в РДСП в агенция закрила на детето,но за тях във Търново не знам вземат ли.
ако ти трябват координати пиши на ЛС.
Много благодария за отговорът организирваме се две три мама и отиваме пък да става каквото ще аз мисля във Дебелец да ги занеса
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2010, 14:28:17 »
Раздели ТемаНагоре

Таня,носила съм,не е имало такова изискване.
Някъде в темите видях,че си от Търново-Дебелец до преди месеци имаха мн.дрехи,провери как е в дома в "триъгълника".
Ако ли не в РДСП в агенция закрила на детето,но за тях във Търново не знам вземат ли.
ако ти трябват координати пиши на ЛС.
Много благодария за отговорът организирваме се две три мама и отиваме пък да става каквото ще аз мисля във Дебелец да ги занеса
АЗ СЪМ В СОФИЯ-КВ.ДРУЖБА2,ТУК ИМА ЕДНО ПАРАКЛИСЧЕ,В КОЕТО В НЕДЕЛЯ,ГОТВЯТ ЗА БЕЗДОМНИТЕ И СЪБИРАТ ВСИЧКО КОЕТО СЕ ДАДЕ,НИКОГА НЕ СА МЕ ВРЪЩАЛИ,А АЗ ПОЧТИ ВСЯКА НЕДЕЛЯ ХОДЯ С ТОРБА С ДРЕХИ И НЕЩА КОИТО ВЕЧЕ СА МИ НЕНУЖНИ,АКО ГО ЗНАЕТЕ И ИМАТЕ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ,НЯМА ДА ВИ ОТКАЖАТ...КАКВОТО И ДА ДОНЕСЕТЕ.
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
Peneva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 23, 2010, 12:58:24 »
Раздели ТемаНагоре

Зравейте
много хубава тема Аз  също доста често нося по домовете  дрехи.Бих искала да споделя една болка наскоро  пак носих в Дом  до сега нямаше проблеми а сега от канцеларията  на Дома ми казаха че дрехите трябжало да бъдат само нови (бях много разочарована).Занесох ги в център за подпомагане  ,но питам може ли  да се носят по 3 чувала с дрехи само нови по домовете и какво е това абсурдно изискване
Активен

Коректността преди всичко. Всичко е въпрос на преговори и договорки.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
Предпочитам банк. превод или телегр. Запис eконт
 Предимство за искащите повече от 1 обява! За 2 обяви- поемам пощ. р-ди
винаги поставям  оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете
Zolka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 03, 2011, 14:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

Мамчета, къде в Пловдив могат да се носят дрехи ? Имам впредвид за големи хора? Аз периодично почиствам гардероба и толкова подарени дрехи, обувки, неща ,които не съм обличала или не ми стават оставям отпред пред контейнера, а сега попаднах на тази тема.Та-къде в Пловдив?
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 07, 2011, 12:11:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте от мен имам едно питане към по-запознатите мами .Имам дрешки от децата  и искам да ги дам във дом за дечица от 0 до 3 годинки. Някой можели да ми каже какви са условията, защото някъде четох, че искат да ги дадеш първо на химическо чистене и тогава със бележката ги вземат иначе не ги искали
При нас нямаше изисквания, но си казаха от какво най - много имат нужда и това беше памперси. Прегледаха нещата. Занесохме 3 чувала с дрешки играчки малко памперси и някоя детска книжка имаше.
Почти целия вход се включи с по нещичко  Това беше преди да забременея с второто, а сега малкия е вече на 4 месеца. Може  нещата да са се променили вече и тук...
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 12:14:42 от s0n1a » Активен

silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 13, 2011, 13:23:10 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам 1 питане: знаете ли някъде в района на жк.Красно село  да има някакъв център са жени пострадали от домашно насилие,или дневен център за жени с малки деца. Накратко историята: преди 1-2 год. имаше 1 възрастна жена ,която се грижеше за тези момичета(беше нещо като мини фондация) . Бях носила дрехи за момичетата(но,чрез приятелка-не лично). И сега не мога да открия координатите. Имам много дамски дрехи размер S и М.  Блузи,пуловери,дънки(около 2 чувала). Искам да ги дам някъде-да помогна на някой в нужда.
Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 05, 2011, 12:02:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,имам 1 питане: знаете ли някъде в района на жк.Красно село  да има някакъв център са жени пострадали от домашно насилие,или дневен център за жени с малки деца. Накратко историята: преди 1-2 год. имаше 1 възрастна жена ,която се грижеше за тези момичета(беше нещо като мини фондация) . Бях носила дрехи за момичетата(но,чрез приятелка-не лично). И сега не мога да открия координатите. Имам много дамски дрехи размер S и М.  Блузи,пуловери,дънки(около 2 чувала). Искам да ги дам някъде-да помогна на някой в нужда.
Страхотна идея.  Kiss Носила съм в дом за изоставени деца - дрехи - нови с етикет и ползвани,  памперси,  книжки , играчки , но не съм се сещала за тези хора а това са които настина имат нужда от помощ. Които въпреки много трудности - меко казано , продължават да се борят и не си изоставят децата. Ако намериш координати може да се съберем повече хора и да изпратим до теб или .... за да ги занесете лично. Сигурна съм че така ще помогнем. Аз имам дрехи които не ползвам а и не виждам смисъл да пусна да се продават за по 5 лева примерно - свиди ми да пусна за без пари но пък предпочитам да подаря  - дрехи които са в много добро състояние а не някакви парцали разбира се. Ако някой познава майче в нужда - неравностойно положение тук от Стара Загора може да ми пише имам с какво да помогна. МОга и отново да организирам събиране на дрешки и други неща тук от блока за някого ако познавате. .Винаги мога да откликна на човек в нужда и да намеря с какво да помогна.
ПС По новините веднъж даваха как държавата щяла да плаща допълнително на една циганка да не си изостави детето   Lips Sealed това за мен не са хора в неравностойно положение. Това са безотговорни хора за затвор.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 12:12:06 от s0n1a » Активен

keri_gilbert1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 27, 2015, 05:00:38 »
Раздели ТемаНагоре

Нека всеки които има възможност да помогне Smiley
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: