{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека помогнем на това невинно детенце и дано НАИСТИНА НА КОЛЕДА ДА СТАНАТ ЧУДЕСА  (Прочетена 7141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 16, 2010, 21:55:43 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.btv.bg/bg/news/bulgaria/zov-za-pomosht/story/109998958-Pomognete_na_13godishnata_Patritsiya.html/#Comments

Мили мами,моля Ви нека всеки който има възможност да се включи и помогне на малката Патриция.
Моля Ви...това дете има нужда не от пари да се облече или живее в по-добри условия а просто,ЗА ДА ЖИВЕЕ...!
НЕКА ПОМОГНЕМ КОЙ КАКТО МОЖЕ,ПА МАКАР И С ЕДИН СМС...ВСЯКА МИНУТА Е ЦЕННА.....МОЛЯ ВИ,ОТВОРЕТЕ СЪРЦАТА СИ,ЗНАМ ЧЕ МОЖЕТЕ!!!
На коледа,стават чудеса...нека помогнем на това дете да живее....
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 21:57:29 от amazoniq2 » Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 16, 2010, 22:10:58 »
Раздели ТемаНагоре

Мили момичета,благодаря  за това че се отзовахте...БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!!!

DMS PATI
НА НОМЕР 17 777
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2010, 22:28:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ще помоля личните съобщения с апели да спрат. Мога да чета и в темата. Благодаря
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2010, 23:02:41 »
Раздели ТемаНагоре

Да ,извинявайте че Ви притесних със съобщение...няма да изпращам повече.

Разбира се,че можете да четете,в случя е необходимо обаче да помогнем...не само да четем.
Мисля че това е по-важно съобщение от тези които съм получавала с молба да гласувам за някой да спечели награда?!

Извинявам се още веднъж,ако съм притеснила и други потребители с това...,че искам просто да помогнем на детето!

И огромно БЛАГОДАРЯ на всички ,които са изпратили и ще изпратят подкрепата си!!!
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 23:06:26 от amazoniq2 » Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 17, 2010, 00:30:35 »
Раздели ТемаНагоре

Да ,извинявайте че Ви притесних със съобщение...няма да изпращам повече.

Разбира се,че можете да четете,в случя е необходимо обаче да помогнем...не само да четем.
Мисля че това е по-важно съобщение от тези които съм получавала с молба да гласувам за някой да спечели награда?!

Извинявам се още веднъж,ако съм притеснила и други потребители с това...,че искам просто да помогнем на детето!

И огромно БЛАГОДАРЯ на всички ,които са изпратили и ще изпратят подкрепата си!!!
Не става въпрос само за съобщението от Вас, а за същото, изпратено ми и  от други потребители. Моят дан съм го дала. Всичко добро.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 17, 2010, 08:18:09 »
Раздели ТемаНагоре

 (angels4) (angels5) И не само на Коледа да помагаме!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 17, 2010, 08:26:00 »
Раздели ТемаНагоре

Да защо винаги по-коледа се увеличават апелите за помощ,нима през другото време децата и всички болни нямат нужда от това......Аз лично бих помогнала на всеки ако бях с малко по-добри възможности и винаги се чудя на БОГАТИТЕ,защо не помагат бе мам....стара.Аз ако бях малеееее на всички бих дала и не по-малко,а по-много.Чесно да си кажа аз и мъжо помагаме със СМС-и на децата на загиналите служители по  време на служебния си дълг.Без значение дали е  от МВР или от мина.
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 17, 2010, 20:25:46 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, с риск сегада ме нападнете азникога не пращам СМС , не купувам картички и т.н. , и си имам много основателна причина , работех за тези дето продаватуж благотворителни картички
цена на картичката 2 лева
Продавача взима 50 стотинки
компанията която наема хора да гипродават  взима 1 лев
около 20-25 стотинки отиват занаправата на картичката
и реално в сметката на детето отиват 20-25 стотинки
ОТ 2 ЛЕВА
Сега за смс , компанията предоставяща краткия номер взима 50 % от самия смс , след като се държавата си удържи данък "Печалба"
До сега 6 пъти съм внасяла по 50 лева за различни каузи , директно в банковата сметка ! Така хем всички пари ще отидат за човека , хем никой няма да живее на гърбана нуждаещия се с моите пари , така че , момичета по добре ако искате да пратите един или два или три СМС , взимите и вкарайте 5 лева в самата банкова сметка
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 18, 2010, 08:50:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ангелче,това го знаем всички!Аз също предпочитам да вкарам и 2лв да е- в банката
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 18, 2010, 21:45:06 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
да разбира се, че е необходимо да помагаме не само по коледа!!!
Но за съжаление човек не избира кога да се разболее...това дете СЕГА има нужда от помощ и за това  точно сега е момента да му помогнем!
Изключително много се надявам по -малко хора да имат нужда от помощ,но .......
АЗ СЪЩО АКО ИМАХ ПО-ГОЛЕМИ ВЪЗМОЖНОСТИ БИХ ПОМОГНАЛА  И ПОВЕЧЕ!
Относно това за печалбата от продажба на картички с благотворителна цел....съм съгласна с Вас!
Винаги съм пращала смс-и,защото виждам, че тези хора разчитат на нас...за тях това е последния шанс да помогнат на детето си....а аз искам да помогна до колкото мога...макар и с малко...!
Дано всичко да се оправи и детето да оздравее.....ДАНО!!!
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Декември 18, 2010, 22:25:21 »
Раздели ТемаНагоре

Е точно това е лошото че дори и СМС за 1,20 , за нея отиват отново неповече от 50 стотинки , в сайта на БТВ са сложени банковите сметки на които може да бъде направен предвод , те са към прокредит банк , като ако не се лъжа , внасянето в клон на банката е безплятно , но това ще го кажа нъ 100 % в понеделник като ида до там и внеса пари

Дарителска сметка:
Патриция Живкова Илиева
ПроКредит Банк

BG 46PRCB92301035230611 - в лева
BG 87PRCB92301435230616 - в евро
BIC: PRCBBGSF


Активен

amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 18, 2010, 23:12:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ами държавните ни управници,трябва да направят така,че всички тези пари от смс-и да отиват до стотинка при човека на когото се пращат,но....да,удържа се май данък(20% ДДС-до колкото знам),за съжаление... а не трябва...трябва до стотинка да са за нуждаещия се човек!!!
В този случай съм убедена,че повече хора биха помогнали...а то, държавата вместо да помага......нямам думи!
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 09, 2011, 23:38:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ами държавните ни управници,трябва да направят така,че всички тези пари от смс-и да отиват до стотинка при човека на когото се пращат,но....да,удържа се май данък(20% ДДС-до колкото знам),за съжаление... а не трябва...трябва до стотинка да са за нуждаещия се човек!!!
В този случай съм убедена,че повече хора биха помогнали...а то, държавата вместо да помага......нямам думи!

специално за ДМС аз знам ,че в подкрепа на каузите отива 1лв. само данъка се взима от държавата. няма я печалбата от 50 % за операторите. с доста фондации като например "живот за всеки" съм контактувала и знам ,че 17 777 дарява левче от дадените 1.20. всеки месец пускам по 3 в кампаниите за различни дечица. На други не вярвам толкова,нищо продуцирано по телевизията не носи нужните средства за подкрепа.Нито картичките по улицата. И наистина винаги е по-добре да идеш до банката (няма нищо срамно да преведеш 2 или 5лв) и да ги пуснеш там паричките
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 02:18:57 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами, с риск сегада ме нападнете азникога не пращам СМС , не купувам картички и т.н. , и си имам много основателна причина , работех за тези дето продаватуж благотворителни картички
цена на картичката 2 лева
Продавача взима 50 стотинки
компанията която наема хора да гипродават  взима 1 лев
около 20-25 стотинки отиват занаправата на картичката
и реално в сметката на детето отиват 20-25 стотинки
ОТ 2 ЛЕВА
Сега за смс , компанията предоставяща краткия номер взима 50 % от самия смс , след като се държавата си удържи данък "Печалба"
До сега 6 пъти съм внасяла по 50 лева за различни каузи , директно в банковата сметка ! Така хем всички пари ще отидат за човека , хем никой няма да живее на гърбана нуждаещия се с моите пари , така че , момичета по добре ако искате да пратите един или два или три СМС , взимите и вкарайте 5 лева в самата банкова сметка

И аз съм работила преди години като живеех в София, във фондация "Св. Никола",която помагаше на 9 дома за деца сираци. Грозна история... Не мога да кажа, че съвсем абсолютно нищичко не отиваше за децата, но... почти. Ангелче, нещо са те минали Wink Нашите картички им ги отчитахме на по 1лв, а 1лв от картичка за мен. Да не говорим, че някои хора са ми давали и по 10лв за картичка, а някои направо ми даваха без да си вземат дори картичка. Като осъзнах каква е работата повече не припарих до тая фондация и никога, ама никога не купувам подобни картички. Те и фондацията я закриха май скоро след това.

А за Патриция пускам понякога пари в кутия, която имаше доскоро в един магазин близо до офиса в който работя във Варна. Много ме трогна и мен историята й и нямаше как да не пусна всеки път като си купувам вафла от магазина. Една вафла за мен- една за нея Smiley
Мисля че ще се справи. Мисля и че има добри хора и сред богатите, които също дават много пари за такива каузи, но повечето не искат да става публично, че парите са от тях. И аз ако имах много пари, нямаше да парадирам, че помагам с тях на някого.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: